انتشار نسخه 7.11 e107

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iranads

Active Member
شرمنده من دیروز نتونستم بیام.. ولی به عنوان خاتمه دادن به بحث و کلا مواردی رو نام میبرم و توضیح میدم امیدوارم که به نتیجه دلخواه برسیم..
دوستی فرمودند سیستم یه سری نقص داره. بله منم قبول دارم ولی شما بیاید این امکانات رو با چند ماه پیش مقایسه کنید.. در مورد ادامه کار هم من الان دارم رو فروشگاه کار میکنم که میشه گفت تقریبا تموم شده و بزودی تست میکنم. بقیه امکاناتم با همکاری دوستان و مدیران تیم در حال بررسی و انجام پروژه هستیم.
اما در مورد وبشهر :: بله دوستانی بودند که فعالیت داشتند ولی خوشبختانه آرشیو و همچنین حافظه کاربران ما میتونه بسیاری از سوء تفاهم ها رو رفع کنه.. من به همراه آقای حامد آقارضایی مدیر وبشهر بودم. بجز افتخار همکاری با ایشان و پشتیبانی یه سیستم مدیریت محتوا بدون اینکه چشمداشتی داشته باشیم فعالیت میکردیم. بعد یه مدت برای مشکلاتی که حامد جان داشتند قرار شد ما با یه دامنه جدید ادامه بدیم. البته گام اول رو اشتباه برداشتیم و از یه سرور نا امن استفاده کردیم.. در همون روز اول یه فراخوان دادیم جهت عضویت در گروه که مدیران سایت رو انتخاب کردم.. خب من از دوستان چی خواستم؟؟؟ سابقه کاری و تخصص ولی در عوض تو انجمن ما حرف های.... زده شد و ما بقی کارها که بهش کاری ندارم.
ما از اینکه در مورد این سیستم سایت های مختلفی راه اندازی بشه خوشحالم میشیم در صورتی که فعالیت مفید داشته باشند در این صورت میشه با یه کار گروهی به نتیجه دلخواه برسیم. توجه کنید که پشتیبانی یه سیستم مدیریت محتوا فقط به ترجمه یا تغییر جزیی آن ختم نمیشه..
هیچ سود و منفعتی هم نداره که بخواهیم بخاطرش سابقه کاری یه نفر رو زیر سوال ببریم.. ما بجز اطلاع رسانی که از زمان وبشهر داشتیم هیچ گاه نگفتیم ای مردم بشتابید دانلود کنید چون اولا مردم سلایق مختلف دارند در نتیجه داشتن یه وبسایت باید همراه با تست سیستم و به عهده خود کاربر باشه..
کار دیگری که برای سیستم داریم انجام میدیم استفاده از تکنولوژی آجاکس در قسمت هایی از سیستم هست..البته بطور کلی نه چون نیازی هم نداره. فعالیت های انجام شده ما هم که دوستان لطف کردند تو سایت معرفی کردند..
به هر حال از اول هم گفتم این تاپیک جهت اطلاع رسانی بود و دوست نداشتم بحث به این جاها برسه//
ادامه هم ندید خواهشا
موفق باشید
بهنام بهشتی

4shir

Member
حميد خان تازه داريم سيستم رو کامل مي کنيم چي بحث نکنيم همينطور حرف زدن هاست که بحث رو به جنجال مي کشه حق با بهنام هست من فقط دارم ضعف هاي اين سيستم رو مي گم چون خودم خيلي اين سيستم رو دوست دارم و دارم باهاش کار مي کنم اگر هم حرفي اينجا مي زنم فقط براي بهتر شدن اين سيستم هست !! snmsoftpc جان جواب شما رو پيغام خصوصي فرستادم خوب نبود اينجا مي زاشتم کانفيگ رو !
من مي گم هدف ام از بيان اين مشکلات فقط بهتر شدن سيستم هست و نه هيچ چيز ديگه اي اميدوارم حمل بر طو استفاده نشه
با ز هم مي گم

آخرین ویرایش:

fazli

Active Member
فکر کنم نتیجه گیری شد......
بهنام بهشتی عزیز امیدوارم پستتون خاتمه باشه و تاپیک ادامه نداشته باشه/......

ataturk

Member
بله بحث دیگه تموم شد کلا مراماٌ بع از این ارسال دیگه بحث نشه
من مخلص همتون .................................... The End

S4DEGH

Well-Known Member
خوشحالم بحث خاتمه پيدا كرد ..

و براي ختم نهاييش ..

قفل ./

( اميدوارم ديگه همچين مسائلي پيش نياد )

وضعیت
موضوع بسته شده است.