انتشار نسخه 7.11 e107

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iranads

Active Member
ضمن عرض تسلیت بابت فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان, تیم پشتیبان فارسی e107team ( وبشهر سابق ) نسخه جدید این سیستم مدیریت محتوا را با اعمال تغییرات جداگانه توسط تیم فارسی ارایه کرد.
از جمله تغییرات میتوان به :
قالب اصلي سيستم
تغيير تصاوير پوشه Image
تغيير تصاوير محيط مديريت
تصحيح و اعمال تغييرات مربوط به اصلاحيه ها
رفع مشكلات امنيتي( توسط سایت اصلی و گروه فارسی ساز )
اضافه كردن محدوده زماني تهران
blogcalendar_menu با تقویم شمسی
تصحيح و ترجمه كاملتر
تغيير تصاوير پلاگين هاي انگليسي به فارسي
تغيير اندكي در محيط نصب سيستم
اشاره کرد..
همچنین برای سهولت کار و تست نسخه جدید اقدام به راه اندازی وبسایتی جهت تست و مشاهده قدرت e107 فارسی کردیم با آدرس www.demo.e107team.com که دوستان میتوانند برای دریافت نام کاربری و رمز عبور مدیریت با مدیران تیم فارسی ساز در ارتباط باشند..
همچنین قالب و پلاگین های فراوانی به محیط دانلود اضافه شد و پلاگین و قالب های دیگری هم بزودی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.
دانلود سیستم مدیریت محتوا e107 فارسی
دانلود بسته بروز رسانی به نسخه 7.11
انجمن های پشتیبانی سایت هم بصورت 24 ساعته جوابگوی سوالات و حل مشکلات کاربران عزیز در دسترس خواهد بود..
موفق باشید
بهنام بهشتی---مدیر سایت فارسی ساز و پشتیبان فارسی e107
e107.gif

iranads

Active Member
اولا دو هفته پیش سایت اصلیش نسخه جدید رو بیرون داد- در ضمن آماده سازی یه سیستم مدیریت محتوا بصورت اصولی و مخصوصا بهینه سازی اون کار آسونی و سریعی نیست که یه روزه آماده بشه.. لیست تغییرات هم گفتم و بقیش تو سایت و همچنین وبسایت www.e107.org موجوده.. این انجمن هم که گویا اسپم بازی در تاپیک های دیگران داره عادی میشه..

fazli

Active Member
اسپم نیست!
اولا همین نسخه رو ما قبلا اماده کردیم
ثانیا تغییرات امنیتی رو بگید اخه من خودم همراه تیم امنیتیمون کلی باگ دراوردیم (حتی از سایت اصلی) که با مدیرانش در حال گفتگو هستیم..... اگه باور ندارید تصویر زیر رو ببینید .......

آخرین ویرایش:

iranads

Active Member
کار شما فقط اسپم هست.. متاسفانه بیشتر از اینم انتظار ندارم.. در مورد تاریخ آماده سازی سیستم یه نگاه به تاریخ سایت ما بندازید میبینید که تاریخ اولیه بسیار زودتر از این اعلان صورت گرفته ما بارها رو سیستم کار کردیم..
2: خوشحال میشم این کار رو انجام بدی.. اصلا هک کن سایت من که چیزی نیست e107.org رو هک کن که هم معروفه و هم شاید بیشتر بهت بچسبه.. در ثانی من نیازی نمیبینم با سابقه فعالیتی که رو این سیستم از زمان قبل وبشهر تا حالا داشتم بیام با شما که حتی امضا رو هم کپی میکنی صحبت کنم..شما هم بهتره در رفتارت تجدید نظر کنی.. وقتی ادعای مسلمونی میکنی ولی جور دیگه عمل میکنی این میشه که بارها مرتکب اشتباه میشی.. نگو دروغ میگم که هنوز بچه های سایت از دستت شاکی هستند.. باور نداری؟؟؟ خودت بیا بپرس.امیدوارم خداوند همه ما رو به راه راست هدایت کنه..
مدیران محترم خواهشا رسیدگی کنید.. در ضمن اصلا علاقه ندارم تاپیکی که جهت معرفی و اعلان باز کردم با پست های بیهوده بهم بریزه.. سابقه کاری و نام e107team و وبشهر اونقدر هست که با این چیزها خللی در اون وارد نشه..
موفق باشید
بهنام بهشتی

آخرین ویرایش:

nevisande

Active Member
من کوچیکتر از اونیم که بخوام اینجا چیزی بگم یا نصیحتی بکنم.
اما این برای خود پورتال ای 107 خوب نیست که دو تیم ساپورتر ایرانی همدیگر رو متهم کنن.
مثل اون برنامه معروف نود میشه.

در هر صورت من فقط نظر شخصی خودمو گفتم.

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
خسته نباشيد . جنگ جالبيه ، مثل ايران و عراق شده . باحاله :D
همه تبليغ كردن ما هم ميكنم آهاي مردم e107 دارم كيلو پنج هزار خواستي سوا كن و ببر نه خواستي ولش كن به درك

مهم e107 هست كه ما دوسش داريم .
موفق باشيد

4shir

Member
عجب !! (قصد توهين به کسي رو ندارم کسي ناراحت نشه )
ببينيد يک بحث هست با عنوان آدم بيکار !!!
دوستاني که ميان و يک کاري رو انجام ميدن واقعا جاي تشکر و قدر داني داره حالا اين بحث هاي اضافي که تو چي کار کردي و تو سيستم من رو دزديدي و تو فلان کردي و بهمان اصلا ارزشي که نداره هيچ فقط باعث خراب شدن وجه خودتون خواهد شد !!!
در مورد اين سيستم من خودم تا جايي که يادم هست وب شهر اين سيستم رو فارسي کرد و روش مانور داد !! حالا من نمي دونم مديران وب شهر جز کدوم يکي از اين دو سايت پشتيباني شدن اما هرچي که هست اينه شما ها اگر کاري کرديد روي سيستم جوري انجام بديد که کاربر رو جذب کنه نه اينکه هم ديگه رو بکوبيد اصلا ارزشي نداره يک سيستم متن باز که بخوايد راجع بهش دعوا کنيم هر کسي مي تونه بسم الله جوري سيستم رو مرتب کنه و به روز که مردم و دوستان خودشون تصميم بگيرن از کدوم سايت استفاده کنن براي جلوگيري از بحث دزدي اين مسخره بازي ها هم من قبلا پيشنهاد داده بودم به دو طرف با استفاده از يک برنامه کدر سور سها رو کد کنيد که قابل خوندن نباشن ديگه (گمونم زند اين کار رو خوب انجام ميده !)

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
دوستان مهم سايت پشتيبان نيست كه چي باشه ، از نظر من مهم خود e107 هست كه بايد شاهد پيروزي آن در بين ديگر سيستم ها بشيم .
نميدونم كسي يادش هست اما اگر يادتون باشه قالب هاي e107 كه تازه حامدجان فارسي كرده بود در حد اين هم نبودن كه نگاهشون بكنيم . منظور من قالب هاي فارسي شده حامد جان نيست منظورم قالب هاي زمان خودش است .
اما همينطور با پيشرفت e107 قالب ها زيباتر و حرفه اي تر شدن و ما اين را مديون پيشرفت هستيم .
پس بجاي اينكه رقابت دوسايت پشتيبان ضد هم باشه بهتره هر سايت به پيشرفت بهتر برسه . يعني بتونه ويرايشي بهتر از سايت همكار نه رقيب درست كنه .
همينطور هيچوقت نياين از ويرايش هاي هم مشكل بگيريد دوستان
نميدونم تجربه كافي را داريد اما رقابت سالم اين نيست كه سايت رقيب را بكوبيد يا باعث يكسري ناراحتي ها بشيد .
به نظر من بهتره از دشمني دست برداريم و سعي كنيم براي e107 و كاربرانش كه از خود سيستم مهمتر است مفيد باشيم .
از نظر من اين سيستم هم از نظر امكانات و زيبايي بايد بروز باشه و هم از نظر امنيت .
تا حالا خداراشكر ما تغييرات خوبي را در سيستم ايجاد كرديم كه ميشه گفت شايد 60% آن قابل رويت نباشه ولي حتي فكر اين را نكرديم كه بگيم فقط بسته مارا دريافت كنيد يا از ما بهتره نه
حتما بسته ما هم مشكلات مخصوص به خودش را دارد . ما از نظر امكانات و ظاهر كار كرديم و سايت e107cms روي امنيت
به نظر من هردوي اينها لازم هستند اما هيچكدام به تنهايي كامل نيستند .
پس بهتره اين بحث همينجا تموم بشه تا هيچكس باعث ناراحتي ديگري نشه .
از مديران محتر سايت هم درخواست ميكنم ارسال اين تاپيك را قفل كنند .
موفق باشيد
e107 بهترين سيستم مديريت محتواي وب

Doctor.Salar

New Member
بهتره منم حرفامو بزنم
این سیستم رو یکی از دوستان نزدیکم به من معرفی کرد و همونطوری که همه میدونن، سایت e107team.com (وب شهر سابق) با مدیریت حامد و بهنام این سیستم رو فارسی کردن و در اختیار بقیه قرار دادن. اون زمان هیچ سایت پشتیبان یا طراح قالب و پلاگین وجود نداشت و کسی نبود که زحمات و کدنویسیهای تیم وبشهر رو به نام خودش ثبت کنه و زیر سوال ببره.
در این موارد هم توی سایت e107team و هم سایت خودم (www.mysalar.net) زیاد بحث شده. هر چی پشتیبانان یک سیستم بیشتر باشن، مشکلات اون سیستم سریعتر برطرف میشه. اما باید بیاد داشته باشیم که مشکلات اساسی این سیستم کجا و زیر دست چه کسانی برطرف شده :

تاریخ شمسی در وبشهر
پلاگین PDF در e107team
تقویم فارسی در e107team
ادیتور Tiny_Mce سایت خودم
و چندین مورد دیگه که از بزرگترین تغییرات در این سیستم بوده در سایت وبشهر یا e107team بررسی و انجام شده.
با تایید صحبت دوستمون 4shir، پیشنهاد میکنم قسمتهای تغییر داده شده توسط تیمها کد بشه تا کسی قادر به سواستفاده نباشه.

در پایان
آقای حمید خراسانی : اگر از ابتدا در رفتار و اخلاقتون تجدید نظر میکردید، هیچ وقت این بحثها بوجود نمیومد.
سفرها باید کرد، تا پخته شود خامی !

fazli

Active Member
بهتره منم حرفامو بزنم
اون زمان هیچ سایت پشتیبان یا طراح قالب و پلاگین وجود نداشت و کسی نبود که زحمات و کدنویسیهای تیم وبشهر رو به نام خودش ثبت کنه و زیر سوال ببره.
. هر چی پشتیبانان یک سیستم بیشتر باشن، مشکلات اون سیستم سریعتر برطرف میشه. اما باید بیاد داشته باشیم که مشکلات اساسی این سیستم کجا و زیر دست چه کسانی برطرف شده :

تاریخ شمسی در وبشهر
پلاگین PDF در e107team
تقویم فارسی در e107team
ادیتور Tiny_Mce سایت خودم
و چندین مورد دیگه که از بزرگترین تغییرات در این سیستم بوده در سایت وبشهر یا e107team بررسی و انجام شده.

در پایان
آقای حمید خراسانی : اگر از ابتدا در رفتار و اخلاقتون تجدید نظر میکردید، هیچ وقت این بحثها بوجود نمیومد.
سفرها باید کرد، تا پخته شود خامی !

با سلام.
دوست نداشتم بحث ادامه داشته باشه اما حرف اخر رو میزنم:
قابل توجه دوستانی که نام وب شهر سابق رو میارن:
همه میدونید که منم توی اون سایت فعال بودم.....اما این مهم نیست........مهم اینه که نباید از نام وب شهر سابق استفاده بشه اگه اینجوری باشه من میام دامنه وب شهر رو میگیرم اون وقت کار به ناکجا میرسه.....الان قضیه 107 مثل mybb هست یعنی دقیقا کاری که من کردم مثل کاریه که حامد با امن هک کرد با این تفاوت که من بسته فارسی رو تقریبا همشو خودم نوشتم.......

قابل توجه دکتر:
اولا pdf مشکل داره هنوز..... ثانیا: ادیتور کار شنگینی نبوده و البته مشکل هم دراه و اما ثالثا:
پلاگین phpbb3 ، پلاگین اجتماع ساز با vb ، پلاگین امنیتی ضد اسپم ، پلاگین تبلیغات پیکسلی (فروشی) . بنر متحرک و... رو تیم ما اماده کرده از نظر امنیت هم تغییراتی داده شده که ime جان و 4shir و amooshy در جریان کامل هستند... خواهشا یه طرفه تصمیم نگیرید.....

مسئله پشتیبانی واقعی:
ببینید وب شهر به رحمت خدا رفت.....استفاده از نامش جزسوء استفاده نیست...شما باید سایت اصلی رو ملاک بگیرید...برید اونجا بگید پشتیبانی فارسی رو میخوام ببینید ادرس چه سایتی رو میدن
من دیشب با snm صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که از نام وبشهر استفاده نشه.... امیدوارم پایبند بمونید...

حرف اخر

بنده و تیمم اگه با کسی مشکلی داشتیم نمییومدیم تو فروم ها بزنیم همراه e107team .ولی حداقل 5 بار یوزر بنده حذف شده ، 10 پست تو انجمنم حذف شده ، یه توهین بسیار بزرگ که روم نمیشه بگم بهم زده شده . لقب دزد داده شده . کم مونده که به فحش هم بکشنمون.....
با این حال من حداقل 100 بار از سایتتون دفاع کردم (که ارزشش رو نداشت .ای کاش نمیکردم) اما صبر هم اندازه داره من دیشب حدود 2 ساعت صحبت کردم با مدیر سایتتون و فکر کنم توافقات انجام شد ...انتظار این جور پست ها رو نداشتم....
ما دوست داریم صمیمانه پیش بریم نه اینکه خدای نکرده بخوایم یوزر کسی رو حذف کنیم . بریم تو سایتم رقیب فحش بنویسیم...ایمیل تهدید امیز ارسال کنیم...پست های رقیب رو گزارش کنیم (نمونش پرشین تولز و اقا بهنام هنوز تاپیکش هست و پاسخ قاطع مدیران پرشین که واقعا سپاسگزارم ازشون) و...

من با snm موافقم....نباید رقیب تحقیر بشه ....ولی اگه قراره همه دوئل کنند بگن تا ما هم مهره هامون رو رو کنیم.... من اینجا اعلام میکنم اماده ام تا با سایت ها همکاری کنم (منظور تبادل لینک هست...برداشت سوء نشه)....

امیدوارم مقصودم رو رسونده باشم.....از مدیران هم خواهش میکنم تاپیک رو قفل کنند تا بحث به جنجال نکشه...که اگه بکشه معلوم نیست چه بلایی سر..................................................بیاد.

یه تذکر هم داشتم: اگه میخواید این بحث ادامه داشته باشه بزارید بعد از دهه...حرمت اقا رو نگه دارید....والسلام

حمید خراسانی

4shir

Member
من نمي دونم پشتيباني اين همه مسخره بازي نداره
مثل بچه ها افتادين به جون هم که چي بشه !!اگر راست مي گيد واقعا پشتيباني هستيد بشينيد مشکلات سيستم رو بر طرف کنيد قابل توجه حميد خان و ساير پشتيبان هاي عزيز !!
اديتور ضعيف !
تاريخ شمسي ناقص
امکانات تخصصي براي مديرت منو ها ناقص
پلاگين ها ي تکميلي خيلي ناقص
پلاگين هاي منطبق با کارهاي کاربراي ايراني صفر !!
ترجمه ضعيف !!
پلاگين pdf هنوز مشکل داره
پلاگين فروش هنوز به بانک هاي شتاب وصل نشده
گالري عکس که ماشالا سوراخه سوراخه !!
قالب هاي فارسي همه تکراري 80% و معمولي (کلا يک قالب 5 دقيقه طول مي کشه فارسي بشه )
نو اوري و خلاقيت در سيستم (توسط تيم هاي ايراني 0)
باز هم بگم؟
به جاي اينکه اينها رو درست کنيد اومديد دعوا راه انداختين که چي واقعا از بهنام کمال تشکر رو دارم که اقلان اين پلاگين باگ کلندر رو شمسي کرد چون نيازش داشتم ! :d

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
دوستان هركاري مي كنيد كسي را تحديد نكنيد . من شخصا نه از تحديد مي ترسم و نه از اينكه سايت يا هرچيزه ديگرم هك يا پاك بشه .
آقا حميد من ديشب هم به شما گفتم سايت من نه يك بار بلكه 3 بار هك شد و من از اين موضوع خوشحال بودم چون فهميدم چكارهايي بايد انجام بدم .
من فكر نميكردم با حرفهايي كه زدم همچنان موضوع را ادامه بديد .
در مورد صحبت 4shir عزيز من هم موافقم . اما در مورد پلاگين ها و امكاناتي كه نام برده شد :
تاريخ شمسي ناقص
امکانات تخصصي براي مديرت منو ها ناقص
پلاگين pdf هنوز مشکل داره
گالري عکس که ماشالا سوراخه سوراخه !!
قالب هاي فارسي همه تکراري 80% و معمولي (کلا يک قالب 5 دقيقه طول مي کشه فارسي بشه )
در مورد اين تغييرات همه كار شده و در مورد اتصال فروشگاه به بانك سامان در حال انجام يكسري پروژه ها هستيم .
اما بقيه حق باشماست
من هميشه ميگم مهم e107 و كاربرانش هستند نه سايت پشتيبان يا شخص خاصي .
بزرگترين زحمت را آقاي حامد آقا رضايي كشيدند كه جاي تقدير ويژه داره .
من و شما نبايد باهم بحث يا مشكلي داشته باشيم و يا اينكه به روشهاي مختلف همديگر را تحديد كنيم و يا با رقابت نادرست از هدف اصلي كه همان پيشرفت e107 دور شويم .
لطفا برداشتتون از صحبت هاي من درست باشه چون نمي خوام بحث ادامه پيدا كنه .
موفق باشيد

4shir

Member
سلام والا من که نديدم با اينکه چند روز بنا به دلايلي دوباره شروع به پست دادن توي مجيد و فعاليت در سايتهاي پشتيباني کردم تونستم همه رو چک کنم و به جرات مي گم که همه تا حدود زيادي تکراري هستن !!
ببينيد مثلا همين قالبهاي جديد که دو تيم براي پشتيباني گزاشتيد !!
همه يکي هستن فقط رنگ پس زمينه و رنگ عکس هاي منو ها (کادر بالاي منو ها )تغيير کرده !!! ابي -قرمز يا ابي -زرد يا .... خوب شما اگر اموزشش رو مي زاشتيد که طرف با فتو شاپ و يک کد رنگ خودش بتونه اينکارو کنه مي تونستيد وقتتون رو روي کارهاي مهمتري بزاريد !! سايت قالبهاي 107 تم هاي جالبي داره که جاشون واقعا خالي هست در بين اين تم هاي تکراري !!
در خصوص تاريخ شمسي ساعت سيستم ميلادي بود !(که الان ديدم شما شمسي کرديد) در اکثر پلاگين هاي ارائه شده در سايتها اگر بحث تاريخ باشه ميلادي هست (نمونش پلاگين فرمساز )
پلاگين pdf من که هنوز موفق نشدم با انجام اون مراحل خروجي فارسي بگيرم ازش اگر شما شديد توضيحات کاملتري بديد چون من شديدا نياز دارم بهش !!
گالري عکس هم که مشکل داره اگر تمايل داريد شما هم مثل اقاي خراساني پيغام بديد تا نشونتون بدم !! + 6 تا باگ ديگه در برخي پلاگين ها و خود سيستم !!!
در مورد منو ها هم منظورم اينه که منو هاي 107 خيلي تکراري هستن شما جوملا رو ببينيد چقدر نحوه لود شدن منو ها متفاوت هست !! همينطور شما نمي تونيد منو ها رو تنظيم کنيد مثلا ممکنه شما 3 ساختار منو بخوايد در حالي که فقط يکي داريد و پلاگين qtree هم با tree هم خوني داره !
و خيلي بحث هاي ديگه خواستيد مطرح مي کنم ممنون ميشم واقعا بتونيد برطرف کنيد من حتي حاضرم براي برخيشون مبالغي رو هم پرداخت کنم !

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
ممنون از شما دوست عزيز من حرفاي شما را قبول دارم . درمورد قالب بايد بگم كه حق با شماست اما دليل تغيير رنگ ها مربوط به كاربران ميشه كه مي تونيد با جستجو در سايت ببينيد كه خواستن برايشان آماده كنيم ، همينطور من راه حل ساده را هم بهشون گفتم اما همچنان احتياج به كمك دارند و دليل ظاهر مشابه و رنگ هاي مختلف همين است .
دليل اينكه از اين طاختار قالب من قالب طراحي مي كنم اين است كه تنها ساختار قالب است كه صد در صد با زبان فارسي كار مي كند و هيچ مشكلي هم ندارد و بوجود هم نمي آورد. ولي شما بگيد قبل از اينكه من قالب طراحي كنم كي همچين كاري كرد ؟
عباس جان
ولي هيچ كسي زحمت نكشيد به خودش كه فقط يك قالب آماده كنه .
ترجمه قالب كار خيلي ساده اي است اما ساختار بندي قالب همچنان انگليشي مي باشد . پس نميشه به قالب انگليسي و ترجمه آن دل بست .
در مورد تقويم شمسي يا مي لادي بايد بگم كه عزيز شما هم بايد آشنايي كامل را داشته باشيد ، هر پلاگيني با زدن يك كد شمسي نميشه و بايد كاملا روي آن كار بشه و راه حل ها پيدا بشه .
در مورد پلاگين pdf اژدر جان توضيحات كامل را در اختيار دوستان در سايت گزاشتند و چون خود ايشان مشكل را حل كردن توضيحات را ايشان دريافت كنيد ، البته با جستجو در سايت به جواب خودتون ميرسيد .
در مورد گالري عكس من خودم پلاگين mygallery را نصب كردم و دارم استفاده مي كنم البته از نظر امنيتي چك نشده و نميدونم باگ داره يا نه نمونه را در سايت هاي مختلف مي تونيد مشاهده كنيد .
در مورد منوها يايد بگم كه ساختار قالب بايد اين امكان را بده كه منو ها تعريف بشن و در كجا و به چه صورتي لود بشن .
اما از توجه شما سپاسگزارم .
موفق باشيد

ataturk

Member
دوستان عزیز :
ببینید شما الان هر کدومتون برای یه کاری داریین زحمت می کشین
و هدف همتون یکی هست و روی یه مورد دارین کار می کنید . من موردی نمی بینم که با هم به بحث و هک و فلان بپردازید
خوب با هم متحد بشین کینه توزی که فایده نداره خوب این اعمال غیر حرفه ای شما موجب میشه رقبا از شما جلو بزنن و این دقیقا نقطه اشتباه شماست و موجب میشه دیگر سیستمها برنامه نویسها و افراد دیگر از شما جلو بیفتند و در آخر می بینید که همه ی این بحثها به جز ضرر سودی نداشت - به نظرم این بحثها رو تموم کنید و بیایید با هم روی یه هدفی که دارید کار کنید و اونوقت هست که لذتش رو می چشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا