انتخاب كاغذ مناسب براي پرينتر هاي ليزري رنگي و علت كاليبره شدن آتوماتيك پرينتر

saba2000

New Member
با سلام من به تازگي يك چاپگر ليزري رنگي مدل hp 176 n MFP خريدم سؤالاتي راجع به اين پرينتر داشتم لطفا كمكم كنيد:

1- گاهي وقتهاكه پرينترم روشن مي شه بعد از گذشت تقريبا ده دقيقه اي شروع به كاليبره شدن خودكار ميكنه مي خواستم راجع به كاليبره شدن اگه كسي اطلاعات كاملي داره توضيح بده و بگه كه اين كار به صورت اتوماتيك مشكلي ايجاد نمي كنه و آيا تكرار اون لازمه؟!!
13.gif

2- هرچند كه مي دونم از نظر كيفيت چاپ عكس هيچ ليزر رنگي به پاي جوهر افشان نمي رسه ولي مي خواستم بدونم واسه اين نوع پرينتر جهت پرينت عكس ها و تصاوير چه مدل و مارك كاغذي پيشنهاد مي ديد؟

من خودم از فروشگاه يك مدل گرفتم 250تايي با نام copycolor coted 160 g معروف به كتد عروسكي 160 گرم و يك مدل ديگه 100 تايي با نام FOX Matte Coted Pender 130g
ولي نمي دونم آيا واقعا مناسب اين چاپگر هستند يا نه؟ لطفا اگر نمونه خوبي مي شناسيد با آدرس محل فروشش ذكر كنيد. (ترجيحا تو تهران يا مشهد)
29.gif
27.gif

3- در مورد انتخاب نوع كاغذ هنگام چاپه كه اون هم به راهنمايي نياز دارم براي كاغذهاي از نوع بالا موندم كدوم يك از انواع زير رو بايد انتخاب كنم؟شنيدم انتخاب مناسب نوع كاغذ هم در كيفيت چاپ و هم در استحكام خود چاپگر بخصوص ليزري تأثير زيادي داره!!لطفا در اين زمينه هم كمكم كنين.
18.gif

15733273938318121608.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا