اموزش کامل cinema 4d r13 از مقدماتی تا پیشرفته به زبان فارسی

از این مجموعه آموزشی سینما فوردی چقدر برای شما مفید بود

• مجموع رای دهندگان
    54
سلام
دوازدهمین ویدیوی آموزشی من در بخش کار با چند ابزار پر کاربرد شما رو هدایت میکنم .. :wink:
مدت زمان آموزش : تقریبا 24 دقیقه :paint:
کیفیت اصلی ویدیو با حجم 135 مگابایت بود که حجم فشرده شده تقریبا 52 مگابایت میباشد ..:neutral:
دوستان کم کم داریم نزدیک میشیم به سطح متوسط ، خودتون رو آماده کنید ..:green:
امیدوارم براتون مفید بوده باشه :oops:
بی صبرانه منتظر آموزش های بعدی باشید ...:paint:

[URL="http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://davoodafshar.persiangig.com/davoodafshar-cinema%204d-A%20few%20useful%20tools.zip"]دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با چند ابزار پر کاربرد [/URL][URL="http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://davoodafshar.persiangig.com/davoodafshar-cinema%204d-A%20few%20useful%20tools.zip"]به زبان فارسی (سطح مقدماتی - متوسط )[/URL]

پیوست ها

• 39.jpg
    39.jpg
    252.8 کیلوبایت · بازدیدها: 28
ممنون از اين كار بسيار زيبا .
خسته نباشي دوست عزيز.
يك پيشنهاد:
به نظرم بهتره شماره هر آموزش در اسم فايل هم باشه كه نظم و مديريتش آسان بشه و بعد از دانلود سردرگمي پيش نياد. مثلا:
شماره اموزش 12 اينطور باشه :
davoodafshar-cinema 4d-A few useful tools - 12

ممنون از اين كار بسيار زيبا .
خسته نباشي دوست عزيز.
يك پيشنهاد:
به نظرم بهتره شماره هر آموزش در اسم فايل هم باشه كه نظم و مديريتش آسان بشه و بعد از دانلود سردرگمي پيش نياد. مثلا:
شماره اموزش 12 اينطور باشه :
davoodafshar-cinema 4d-A few useful tools - 12

ای کاش همون اول این کارو میکردم :sad: -ولی خوب از آموشهای دیگه ترتیب شماره رو میزارم :)
فقط دوستان تا اینجاشو خودتون یه کاریش بکنید از آموزش های بعدی شماره 13 - 14 وغیره به ترتیب فایلها شماره گذاشته میشه ....
ممنونم از دوسته گلم صادق :rose:

سلام دوباره ..
سیزدهمین ویدیوی آموزشی من در بخش کار با چند تابع ویرایشی شما رو یاری میکنم .. :wink:
مدت زمان آموزش : تقریبا 18 دقیقه :paint:
حجم فشرده شده تقریبا 40 مگابایت میباشد ..:neutral:
امیدوارم براتون لذت بخش بوده باشه :oops:
بی صبرانه منتظر آموزش های بعدی باشید ...:paint:

40.jpg
[URL="http://davoodafshar.persiangig.com/davoodafshar-cinema%204d-Working%20with%20multiple%20editing%20functions13.zip"]دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با چند تابع ویرایشی [/URL][URL="http://davoodafshar.persiangig.com/davoodafshar-cinema%204d-Working%20with%20multiple%20editing%20functions13.zip"]به زبان فارسی (سطح مقدماتی - متوسط )[/URL]

سلام برادرا ..
چهاردهمین ویدیوی آموزشی من در بخش کار با ترسیم اشیا دوبعدی با SPLINE وکاربرد دستور LOFT NURBS شما رو همراهی میکنم .. :wink:
مدت زمان آموزش : تقریبا 16 دقیقه :paint:
حجم فشرده شده تقریبا 34 مگابایت میباشد ..:neutral:
منتظر آموزش های بعدی باشید ...:paint:

41.jpg[URL="http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://davoodafshar.persiangig.com/davoodafshar-cinema%204d-Two-dimensional%20drawing%20-%20use%20the%20Lvft%20Nvrbs%2014.zip"]
دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با
[/URL]
ترسیم اشیا دوبعدی با SPLINE وکاربرد دستور LOFT NURBS [URL="http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://davoodafshar.persiangig.com/davoodafshar-cinema%204d-Two-dimensional%20drawing%20-%20use%20the%20Lvft%20Nvrbs%2014.zip"]به زبان فارسی (سطح مقدماتی - متوسط )[/URL]

با درود وسلام به شما کاربران محترم :wink:
پانزدهمین ویدیوی آموزشی من در بخش کار با دستور Sweep Nurbs و دستور Extrude Nurbs شما رو یاری میکنم ..
:paint:
مدت زمان زمان این ویدیوی آموزشی تقریبا 14 دقیقه هست ..
حجم کیفیت FULL HD بالغ بر 65 مگابایت بود که به تقریبا 30 مگابایت کاهش یافت ..
:)
دوستان آموزش های بعدی از سطح مقدماتی به سطح متوسط نرم افزار CINEMA 4D پیش میریم .
درضمن این تایپیک تا دو روز دیگر آپدیت نمیشود ( این دانشگاه نمیزاره که ..
:green:) از کاربران پوزش میخوام ..:sad:
تمرین وتلاش همراه با انگیزه وبا حوصله ی زیاد فراموش نشود ...
:):wink:
منتظر آموزش بعدی باشید .
:oops:
:oops:42.jpg

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با دستور Sweep Nurbs و دستور Extrude Nurbsبه زبان فارسی (سطح مقدماتی - متوسط )

آخرین ویرایش:
با سلام و درود بی پایان خدمت کاربران محترم :rose:
بنده همین الان از دانشگاه رسیدم خونه :sad:
از کاربران پوزش میخام که این دو روز رو نتونستم تایپیک رو آپدیت کنم ..:neutral:
طی اموزش های بعدی در سطح متوسط قرار خواهد گرفت وانشالله از جمعه به بعد آموزش ها در سطح بین متوسط وپیشرفته میباشد .:paint:
ارادتمند شما داود افشار ..:oops:
با ما همراه باشید ..:wink::)

با سلام خدمت کاریران عزیز:)
شانزدهمین ویدیو آموزشی من کار با نوشته ها در برنامه شما رو یاری میکنم ..
مدت زمان آموزشی تقریبا 16 دقیقه
حجم کیفیت فشرده شده تقریبا 35 مگابایت
:wink:
تمرین وتلاش یادتون نره ..
:cool:
منتظر آموزش های بعدی تو همین تایپیک باشید ..
یاعلی

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با نوشته ها به زبان فارسی (سطح متوسط)

پیوست ها

• 43.jpg
    43.jpg
    221.7 کیلوبایت · بازدیدها: 26
با سلام دوباره :)
هفده همين ویدیو آموزشی من مجموعه ابزارهای تغییر شکل شما رو همراهی میکنم ..:paint:
ابزار ها وتابع :
ابزار BEND
ابزار TWIST
ابزار MELT
ابزار EXPLOSION FX
تابع BOOLE
تابع SYMMETRY
دستور ARRAY
مدت زمان آموزش : تقریبا 33 دقیقه :paint:
حجم کیفیت اصلی بالغ بر 175 مگابایت بود که به 69 مگابایت کاهش یافت .:paint:
دوستان اگه خطا ویا اشتباهی در حین آموزش متذکر شدید حتما اطلاع بدید تا رسیدگی شود..:neutral:
خودتون رو برای آموزش های بعدی آماده کنید :cool:
با سپاس ..:rose:

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با مجموعه ابزارهای تغییر شکل به زبان فارسی ( سطح متوسط )

پیوست ها

• 44.jpg
    44.jpg
    183.6 کیلوبایت · بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

massomeh1

Member
سلام برادر عزیز واقعا نمی دانم باید چطوری از لطف شما تشکر کنم چقدر کار خوبی می کنی زکات علمت را می دی و تازه خودت هم اینطوری پیشرفت می کنی ادامه بده معاومه که پر انرژی و فعال هستی و اگر اینطوری پیش بری آینده روشنی در انتظارت خواهد بود. خدا خیرت دهد و پیروز باشی.
:rose:

سلام برادر عزیز واقعا نمی دانم باید چطوری از لطف شما تشکر کنم چقدر کار خوبی می کنی زکات علمت را می دی و تازه خودت هم اینطوری پیشرفت می کنی ادامه بده معاومه که پر انرژی و فعال هستی و اگر اینطوری پیش بری آینده روشنی در انتظارت خواهد بود. خدا خیرت دهد و پیروز باشی.

خواهش میکنم این کاره من فقط یک وظیفس
اموزش های بعدی یه خورده کارمو به مشکل وا داشته ، چون رفته رفته سخت تر میشه ، بیشتر دارم به مشکل برمیخورم ، وزیاد وقتمو میگیره
سعیمو میکنم تا زود سطح متوسط رو به پایان برسونم و ادامش رو از دوستان وکابران ومدیران این بخش از انجمن کمک بگیرم تا یه مجموعه آموزشی از این برنامه بصورت کامل داشته باشیم ..
موفق باشید ..

هیجدهمین ویدیو آموزشی من کار با مواد شما رو یاری میکنم :)
مواد وکار با آنها :
1) ایجاد مواد
2) خاصیت ambient
3) کار با اشیا چند ماده ای
مدت زمان آموزش : تقریبا 32 دقیقه
حجم کیفیت فشرده شده : 67 مگابات
منتظر آموزش بعدی باشید ..
باسپاس ..
فایلهای تمرین رو هم براتون گذاشتم ..
:cool:
دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با مواد به زبان فارسی ( سطح متوسط )

پیوست ها

• 45.jpg
    45.jpg
    234.4 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • sawarp.zip
    60.7 کیلوبایت · بازدیدها: 51
آخرین ویرایش:
نوزردهمین ویدیو آموزشی من بخش کار با طراحی روی سطح اشیا شما رو یاری میکنم :paint:
طراحی روی سطح اشیا :
1) ابزارهای طراحی
2) uv mash ها
3) طراحی در حالت های مختلف
مدت زمان اموزش : تقریبا 14 دقیقه
حجم فشرده شده فایل تقریبا 33 مگابایت
بی صبرانه منتظر آموزش های بعدی باشید ..
باتشکر ..
:oops:

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با طراحی روی سطح اشیا به زبان فارسی ( سطح متوسط )

3.jpg

آخرین ویرایش:
با سلام دوباره :rose:
بیست یکمین ویدیو آموزشی من بخش کار با تنظیمات خروجی و رندر شما رو همراهی میکنم ..:paint:
مدت زمان آموزش : تقریبا 9 دقیقه :paint:
حجم کیفیت متوسط تقریبا 17 مگابایت :paint:
بی صبرانه منتظرآموزش های بعدی باشید ..:rose:
دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با تنظیمان خروجی و رندر به زبان فارسی ( سطح متوسط )
111.jpg

آخرین ویرایش:
متاسفانه بعضی از کاربران عوض اینکه دست درد نکنه بگن بدتر مارو پشیمان میکنند از این کارمون :sad:
بعضی از کاربران با دادن پیام های خصوصی دهنه مارو آسفالت کردند خدا شاهده ، گفتند که شما داری از شرکتهای بزرگ مثل لیندا آموزش میبینی بعدش میای اینجا به اسمه خودت آموزش میزنی
واقعا برای اینجور کاربرا تاسف زیادی میخورم :sad:
آقای متخصص ، کاربر گرامی ، دوست عزیز چرا آخه داری قضاوت نادرست میکنی چرااا ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟:mad::mad::mad:
اگه خدا وکیلی نیته من این باشه که بخوام آموزش از شرکت لیندا ببنم ، بیام اینجا به اسمه خودم اموزش بدم از این بابت مطمئن باشید که من حتما اطلاع میدم تو تایپیک ، اگه حرفمو باور ندارین یه سر به این تایپیک بزن اون موقعه میفهمی :mad::mad:
واقعا خیلی ناراحت شدم از این طرز برداشت بسیار غلط ، واقعا خیلی از دستشون ناراحتم ، خودش میدونه کی رو میگم :snap:
تازه همین امروز میخاستم شروع کنم از آموزش های شرکت 3D Fluff بخش مهم نور پردازی رو بصورت پیشرفته هم خودم آموزش ببینم وهم بیام اینجا آموزش بدم از این بابت مطمئن باشید من گزارش میدم میگم که اره من از فلان شرکت فلان آموزش رو دیدم وحالا قصد دارم این فیلم آموزشی رو اینجا به زبان فارسی براتون آموزش بدم
کاربر گرامی شما فکر میکنی من این 21 فیلم آموزشی رو اینجا گذاشتم به همین راحتی بوده ؟
:mad:
خدا شاهده هر کودمشون هیچ نباشه حداقلش دوساعت نیم وقتمو میگرفت ، میومدم آموزش رو میدادم ، بعدش ذخیرش میکردم ، کانورت میکردم ، فشردش میکردم ، با این وضعیت اینترنتم آپلودش میکردم اون موقعه میزاشتم تو این تایپیک ...
:neutral:
متاسفم ....فقط همین

massomeh1

Member
اصلا بابت این حرفهای بی خودی یک موقع انگیزه خودتو برای ادامه این کار از دست ندیاااااا
هرکس هر قضاوتی کرده برای خودش کرده شایدهم از روی...... بگذریم
خلاصه صبورانه ادامه بده
.باتشکر

اصلا بابت این حرفهای بی خودی یک موقع انگیزه خودتو برای ادامه این کار از دست ندیاااااا
هرکس هر قضاوتی کرده برای خودش کرده شایدهم از روی...... بگذریم
خلاصه صبورانه ادامه بده
.باتشکر
ممنونم دوست گرامی
حضور بعضی از کاربران برای من ایجاد آرامشه ، همچنین شما دوست عزیز

یاحق

mahbang

Member
آقا سلام
دم شما گرم به شدت ادامه بده به حرف هیچ کس گوش نکن
کارت عالی هست اگر حتی به احتمال 0.00000001 درصد کپی و تقلید هست اشکال نداره همین که همت میکنی و و وقت میذاری
کارت درسته. حتی اگه یک نفر پیدا بشه و از آموزشها شما استفاده کنه و کارش راه بیافته شما به هدفت رسیدی.
بالاخره یکسری هستند حسودی میکنند که نمیتونند مفید باشن
فقط استاد به مبحث xpresso رسیدی یکم بیشتر توضیح بده
یا علی

sina 2020

Well-Known Member
به حرفای اینا گوش نده .کارت درسته همه هم میدونیم بعضیا هم فقط به همه چی گیر میدن خودشون هم هیچ بخاری ازشون بلند نمیشه
موفق باشی دوست عزیز ... ما حمایتت میکنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا