اموزش کامل cinema 4d r13 از مقدماتی تا پیشرفته به زبان فارسی

از این مجموعه آموزشی سینما فوردی چقدر برای شما مفید بود

• مجموع رای دهندگان
    54
دانلود آموزش کامل cinema 4d R13 از مقدماتی تا پیشرفته به زبان فارسی

درود و سلام میگم خدمت همه کاربران ومدیران عزیز ومحترم :wink:
بنده خیلی وقته تو بخش افترافکت وادیوس فعالیت داشتم واز امروز میخام در بخش سینما فوردی هم فعالیت داشته باشم
:)
قصد دارم آموزش کامل CINEMA 4D R13 رو از مقدماتی تا پیشرفته تو این تایپیک آموزش بدم
:paint:
خوب اولین ویدیوی آموزشی من بخش پنجره نمایش برای مبتدیان هست که امیدوارم مفیدبوده باشه ونهایت لذت رو برده باشید
:oops:
مدت زمان این آموزش : تقریبا 9دقیقه
حجم فیلم اموزشی با کیفیت FULL HDنزدیک به 200 مگابایت بود که به 15 مگابایت کاهش یافت .
منتظر آموزش های بعدی تو همین تایپیک باشید ...
:cool:
برقرار باشید .
:rose:
دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش پنجره نمایش به زبان فارسی (سطح مقدماتی)

آخرین ویرایش:

yas_d

Member
سلام دوست عزیز
با تشکر از شما به خاطره این حرکت خدا پسندانه و زیبا
یه پیشنهاد: برای آموزش‌های مقدماتی میتونین از آموزش‌های شرکت لیندا کمک بگیرین به طوری که آموزش هارو ببینین و سر فصل‌ها دستتون بیاد و به سبک خودتون به زبان فارسی اون هارو آموزش بدین خودتون هم تو این زمینه پیشرفت خواهید کرد مثل خیلیای دیگه که از طریقه آموزش دادن پیشرفت کردن هم خودشون پیشرفت کردن هم تازه کار هارو کمک کردن
اما یه نکته اینکه یجا اشاره کردین نمای پرستیکتیو اون پرسپکتیو هستش
مطمئنا همه منتظر آموزش‌های بعدی هستن و امیدوارم کار رو نیمه تمام نذارین
اگه کمکی‌ هم خواستین مدیره عزیز این بخش جناب امین خان هستن منم اگه کمکی‌ از دستم بر بیاد کوتاهی‌ نخواهم کرد
یا علی‌:rose:

سلام دوست عزیز
با تشکر از شما به خاطره این حرکت خدا پسندانه و زیبا
یه پیشنهاد: برای آموزش‌های مقدماتی میتونین از آموزش‌های شرکت لیندا کمک بگیرین به طوری که آموزش هارو ببینین و سر فصل‌ها دستتون بیاد و به سبک خودتون به زبان فارسی اون هارو آموزش بدین خودتون هم تو این زمینه پیشرفت خواهید کرد مثل خیلیای دیگه که از طریقه آموزش دادن پیشرفت کردن هم خودشون پیشرفت کردن هم تازه کار هارو کمک کردن
اما یه نکته اینکه یجا اشاره کردین نمای پرستیکتیو اون پرسپکتیو هستش
مطمئنا همه منتظر آموزش‌های بعدی هستن و امیدوارم کار رو نیمه تمام نذارین
اگه کمکی‌ هم خواستین مدیره عزیز این بخش جناب امین خان هستن منم اگه کمکی‌ از دستم بر بیاد کوتاهی‌ نخواهم کرد
یا علی‌:rose:

سلام دوست عزیز ممنونم ازتون
آموزش های شرکت لیندا رو متاسفانه ندارم باید دانلود کنم چشم انشالله بزودی
من برنامه رو تو سطح مقدماتی تموم بکنم انشالله برای شرکت لیندا در سطح متوسط وپیشرفته به امید خدا بزودی شروع میکنم
با تشکر

دومین ویدیو اموزشی من در قسمت لایه ها وکار با آنها در برنامه CINEMA 4D R13 شما رو یاری میکنم ..:wink:
مدت زمان این ویدیو اموزشی : تقریبا 5دقیقه :paint:
حجم فایل اصلی با کیفیت full hd بالغ بر 190مگابایت بود که به 9مگابایت کاهش یافت .:paint:
امیدوارم مفید بوده باشه :)
دوستان اگر در حین آموزش اشتباهی رو متوجه شدن حتما گزارش کنند تا رسیدگی کنم :rose:
منتظر آموزش های بعدی باشید ...:oops:

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش لایه وکار با آنها به زبان فارسی (سطح مقدماتی )

سومین ویدیو آموزشی من در قسمت > کار با چند سند در نرم افزار CINEMA 4D R13 شمارو یاری وهمراهی میکنم ..:wink:
مدت زمان این ویدیو آموزشی : تقریبا 3دقیقه
:)
حجم فایل اصلی با کیفیت فول اچ دی قریب به 42مگابایت بود که به 5مگابایت کاهش یافت .
:green:
دوستان اگه خطایی ویا اشتباهی در حین آموزش دادن متوجه شدن دریغ نکنن وحتما اطلاع بدن تا من رسیدگی کنم
:cool:
امیدوارم براتون لذت بخش ومفید بوده باشه ...
منتظر اموزش های بعدی حقیر باشید
:wink:
برقرار باشید ...

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 کار با چند سند به زبان فارسی (سطح مقدماتی )

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام.
ممنون دوست عزیز. واقعا از این کارتون خوشحال شدیم. فقط برا هر آموزش یه عکس هم بذارید که مرتبط باشه به آموزش بد نیس.
از من هم کمکی بر میومد دریغ نمی کنم.

سلام.
ممنون دوست عزیز. واقعا از این کارتون خوشحال شدیم. فقط برا هر آموزش یه عکس هم بذارید که مرتبط باشه به آموزش بد نیس.
از من هم کمکی بر میومد دریغ نمی کنم.

ممنونم امین جان
همین که میخاستم این تایپیک رو ایجاد بکنم قبلش تو ذهنم این بود که برای هر آموزش یه عکسی مرتبط با اون موضوع بزارم ، متاسفانه یادم رفته بود ، وشما به یادم انداختین ، اخه تو سری آموزش افتر من عکس میزاشتم ، اینجا فراموش کردم
ممنون

آخرین ویرایش:
چهارمین ویدیوی آموزشی من در قسمت تنظیمات Open GL در نرم افزار CINEMA 4D R13 شما رو یاری میکنم ...:)
مدت زمان : تقریبا 5دقیقه
حجم کیفیت اصلی نزدیک به 50مگابایت بود که به 8مگابایت کاهش یافت
دوستان اگه خطایی ویا اشتباهی در حین آموزش دادن متوجه شدن دریغ نکنن وحتما اطلاع بدن تا من رسیدگی کنم
:rose:
امیدوارم مفید بوده باشه ...
دوستان تو این آموزش یه خورده صدام واضح نیس ، اگه مقدوره در حین دیدن ویدیو اسپیکرتون رو زیادش کنین و واضح تر صدا پخش بشه
منتظر آموزش های بعدی باشید ...
مشاهده پیوست 89959
پایدار وصبور باشید ...

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با OPEN GL به زبان فارسی (سطح مقدماتی )

saeid..hp

Member
سلام دوست عزیز
کار بسیار خوبی رو شروع کردی.:rose:
بدون شک سینما فور دی در آینده نه چندان دور حرف های زیادی بخصوص برای صنعت انیمیشن و جلوه های ویژه واسه گفتن داره
موفق باشی، یا علی...

باسلام دوباره وبا درود بی پایان خدمت همه کاربران عزیز ودوست داشتنی ...:)
پنجمین ویدیو آموزشی من در قسمت مدل سازی اشیا پارامتریک شما رو یاری میکنم ..:wink:
دوستان میدونند که ساده ترین مدلینگ مدل ساری اشیا پارامتریک هست ، اشیا پارامتریک مجموعه اشیا ای که به کمک چند پارامت می تونین اونها رو ایجاد بکنین ، مثلا یک مکعب رو با تعیین طول وعرض مشخص کنین:neutral:
مدت زمان این ویدیو : تقریبا 30 دقیقه:paint:
حجم کیفیت اصلی بالغ بر 450 مگابایت بود که به 75 مگابایت کاهش یافت :paint:
دوستان متاسفانه نمیدونم چرا میکروفن هدفونم خوب صدا رو به رایانه انتقال نمیده با نویز زیادی همراه با اعوجاج ضبط میکنه ، تو این آموزش کیفیت صدا زیاد خوب نیس اگه بازم براتون مقدوره بلندگو رو زیاد کنین ویا میتونین با نرم افزار Adobe Audition CS6 نویز واعوجاج رو برطرف کنین ، ازتون پوزش میطلبم بابت کیفیت صدا ...:sad:
منتظر آموزش های بعدی حقیر باشید ...:cool:

22.jpg
دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با مدل سازی اشیا پارامتریک به زبان فارسی (سطح مقدماتی )

آخرین ویرایش:
ششمین ویدیو آموزشی من در قسمت انواع اشیا پارامتریک همراهیتون میکنم ..:wink:
مدت زمان این ویدیو : تقریبا 11 دقیقه
حجم اصلی این ویدیو تقریبا 250 مگابایت بود که به 30 مگابایت کاهش یافت
اگه خطا ویا اشتباهی در حین آموزش متوجه شدین اطلاع بدین ..
:shock:
کسانیکه در حد مقدماتی هستند پیشنهادم براینه که زیادو با حوصله مستمر تمرین کنند ...
33.jpg
تا آموزش بعدی خودتون رو آماده کنید ...
دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با انواع اشیا پارامتریک به زبان فارسی (سطح مقدماتی )

aakooma

Member
داداش دمت گرم.ولی یه فکری به حال صدا بکن.شبیه زامبی شده صدات !!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام دوباره ..:)
هفتمین ویدیو آموزشی من در بخش کار با اشیا polygonal شما رو یاری میکنم ..:paint:
مدت زمان آموزش : تقریبا 22 دقیقه :paint:
حجم کیفیت اصلی با کیفیت فول اچ دی به طور عجیبی 90 مگابایت هست که به 58 مگابایت کاهش یافت :green:
دوستان اگه در حین اموزش خطایی از حقیر سر زد دریغ نکنین ..:neutral:
مشکل صدا به طور کامل رفع شد ، دوستان الان دیگه میتونن با کیفیت صدای بالا آموزش رو ببینن ..:rose:
این بخش از آموزش رو به همه توصیه میکنم به غیر از اونایی که در سطح پیشرفته کار میکنن ..:wink:
تمرین وپشتکار داشته باشید ..:wink:
تا اموزش بعدی خودتون رو آماده کنید ..:oops:

34.jpg
[URL="http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://davoodafshar.persiangig.com/davoodafshar-cinema%204d-polygonal.zip"]دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با
[/URL]اشیا polygonalبه زبان فارسی (سطح مقدماتی - متوسط )

سلام :)
هشتمین ویدیو آموزشی من در بخش کار با مدهای مختلف انتخاب همراهیتون میکنم ..:wink:
مدت زمان : تقریبا 12 دقیقه :cool:
حجم فشرده شده تقریبا 24 مگابایت هست :wink:
منتظر اموزش های بعدی باشید ..:neutral:
تمرین وپشتکار داشته باشید ..:paint:

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با مدهای مختلف انتخاب به زبان فارسی (سطح مقدماتی - متوسط )

پیوست ها

• 35.jpg
    35.jpg
    208.8 کیلوبایت · بازدیدها: 24
با سلام :rose:
نهمین ویدیوی آموزشی من در بخش کار با چند دستور ویرایش سطح ، شما رو یاری میکنم .. :wink:
مدت زمان آموزش : تقریبا 13 دقیقه :paint:
حجم فشرده شده ویدیو تقریبا 28 مگابایت میباشد ..:neutral:
تمرین وپشتکار همراه با انگیزه وافی وکافی یادتون نره ...:green:
امیدوارم براتون مفید بوده باشه :oops:
بی صبرانه منتظر آموزش های بعدی باشید ...:paint:

[URL="http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://davoodafshar.persiangig.com/davoodafshar-cinema%204d-Chind%20dastor%20verayshi%20satih.zip"]دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با چند دستور ویرایش سطح [/URL]
[URL="http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://davoodafshar.persiangig.com/davoodafshar-cinema%204d-Chind%20dastor%20verayshi%20satih.zip"]به زبان فارسی (سطح مقدماتی - متوسط )[/URL]

پیوست ها

• 36.jpg
    36.jpg
    203.1 کیلوبایت · بازدیدها: 26
سلام
دهمین ویدیوی آموزشی من در بخش کار با محورهای مختصات شی، شما رو هدایت میکنم .. :wink:
مدت زمان آموزش : تقریبا 4 دقیقه :paint:
حجم فشرده شده ویدیو تقریبا 8 مگابایت میباشد ..:neutral:
تمرین کنید وبسوی پیشرفت قدم بردارید ..:green:
امیدوارم براتون لذت بخش بوده باشه :oops:
بی صبرانه منتظر آموزش های بعدی باشید ...:paint:

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با محورهای مختصات شی به زبان فارسی (سطح مقدماتی - متوسط )

پیوست ها

• 37.jpg
    37.jpg
    255.8 کیلوبایت · بازدیدها: 19
با سلام دوباره ..
یازدهمین ویدیوی آموزشی من در بخش کار با ابزار bridge، شما رو یاری میکنم ..
majidonline_wink.gif

مدت زمان آموزش : تقریبا 7 دقیقه
majidonline_painting.gif

حجم فشرده شده ویدیو تقریبا 14مگابایت میباشد ..
majidonline_nomood.gif

دوستان کم کم داریم نزدیک میشیم به سطح متوسط ، خودتون رو آماده کنید ..
majidonline_biggestgrin.gif

امیدوارم براتون لذت بخش ومفید بوده باشه
majidonline_thanks.gif

بی صبرانه منتظر آموزش های بعدی باشید ...
majidonline_painting.gif

38.jpg

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با ابزار bridge به زبان فارسی (سطح مقدماتی - متوسط )

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا