اموزش ارسال ایمیل گروهی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza.scripts

New Member
بسیاری از افراد هستن که می خواهند ایمیل تبلیغاتی بفرستند اما نمی تونند یا مجبورند پول بدهند تانرم افزارش رو تهیه کنند اما من بصورت مجانی این نرم افزار رو همراه با آموزشش براتون گذاشتم

امکانات نرم افزار :

ارسال ایمیل POP 3
ارسال ایمیل ESMTP
ارسال ایمیل APOP
امکان تنظیم سرعت ارسال ایمیل
امکان حذف ایمیل ها دارای اشکال از لیست
امکان حذف ایمیل های تکراری لیست
امکان ایمپورت کردن فایل های متنی
امکان ارسال ایمیل در 5 نوع قالب مختلف (Style Text-Web Page-Html Only-Text Html-Plaint Text)
امکان ارسال ایمیل به زبان فارسی(ساپورت از UTF-8)
امکان ایمپورت کردن بی نهایت ایمیل
لینک دانلود : http://planetwz.com/index.php?newsid=3
در گام اول نرم افزار را نصب و کرک را در پوشه محل نصب کپی می کنید

گام دوم : پس از بازکردن نرم افزار از پنجره ی Message متن مربوط به ایمیل و نوع ایمیل را می نویسید اگر متن ایمیل شما انگلیسی می باشد ISO-8859-1 را دست نزنید اگر متن شما فارسی می باشد با کلیک بر روی آن UTF-8 را انتخاب کنید با انتخاب این گزینه شما هم می توانید ایمیل فارسی ارسال کنید هم انگلیسی

گام سوم : گزینه ایمپورت را انتخاب کنید و توسط یکی از روش های ایمیل های خود را به برنامه بدهید برنامه به صورت اتوماتیک ایمیل های تکراری و دارای مشکل را حذف می نماید

گام چارم : وارد بخش Setting بشوید از بخش SMTP HOST نام SMTP خود را وارد بکنید سپس از باکس زیر POP را انتخاب کنید سپس در Account ID نام ایمیل خود را وارد کنید و در Password کلمه ی عبور را وارد کنید گزینه های دیگر را دست نزید و وارد Sender Inormatin بشوید و گزینه ی اول From را دست نزنید در Name نام ارسال کننده و در Replay ایمیلی که پاسخ به ان بازگردد را وارد کنید حال کار تکمیل شده است شما می توانید گزینه Send را بفشارید تا ایمیل ها اراسال شوند

Old User

Member
آقا ممنون

ولی کاشکی اسم برنا مه روهم می نوشتی چون لینکی که دادی فقط میره توی سایت ولینک دانلود برنامه نیست من هرچی نگاه کردم نفهمیدم کدوم یکی روبایددانلود کنم

ممنون میشم اسم یا لینک مستقیمش روبدین

mousa1586

Member
لینک خراب بود

این لینک کلا خراب بود اگه تونستی اسم برنامه رو بذار

آخرین ویرایش:

shirokhat

New Member
از دوستان کسه دیگه ای نمی دونه چطور می شه ایمیل گروهی فرستاد.
من 5 میلیون ایمیل خریدم که اگه به جواب برسیم همینجا واسه همه ی دوستان می زارم.
پیشاپیش ممنون.

سلام دوستان همگی به نتیجه رسیدیم :

Download با حجم 1.4 مگابایت

پسورد فایل زیپ : www.PersianDownload.Ir

شماره سریال :

Name: iNFECTED
Serial: 9468C1BB0A23D202F15C8F1A

درباره نرم افزار CRM Group Mail :

امروزه یکی از راه های تبلیغات برای محصولات و یا سایت ها و وبلاگ ها، ارسال ایمیل های تبلیغاتی به شکل گروهی یا دسته جمعی است. برای این کار تا کنون نرم افزار های متفاوتی عرضه شده اند ولی هیچ نرم افزاری مطمئناً به قدرتمندی و کارایی بالای نرم افزار CRM Group Mail نمی رسد.

توسط نرم افزار CRM Group Mail شما می توانید به راحتی اقدام به ارسال ایمیل های گروهی کنید و به طور همزمان به هزاران نفر ایمیل خود را بفرستید. نکته جالب تر در این نرم افزار این است که ایمیل های ارسالی شما می تواند با هر نام و هر ایمیلی ارسال گردد. همچنین جهت استفاده از این نرم افزار احتیاج به سرور های POP3 و… نمی باشد و شما می توانید به راحتی ایمیل های خود را به شکل دسته جمعی ارسال کنید. سرعت ارسال ایمیل ها در حد مطلوب است و محیط نرم افزار کاربر پسند و با استفاده آسان می باشد.

آخرین ویرایش:

parslearn.net

New Member
کار می کنه؟

سلام
من قبلا یه نسخه از این برنامه گرفتم اما ایمیل ارسال نمی کنه
مثلا اگه 500 تا ایمیل توی لیستش باشه 490 تا ارسال نمی شه و 10 تاش با موفقیت ارسال می شه
می دونید چرا؟

takstars

Member
بلاگیگ راه اندازی شد ...

يه خبر توپ براي همه دوستان ! بلاگيگ افتتاح شد !

1988233484.jpg

وبنا - کاربران با استفاده از سيستم بلاگيگ مي توانند، فايل هاي خود را به صورت همزمان بر روي 6 آپلود سنتر بزرگ جهان بارگزاري کنند و لينك هاي مستقيم خود را بدون صرف فضا و وقت از سروري بر روي سرور ديگر منتقل کنند.

به گفته مدیر سایت با عضويت در سيستم کاربران می توانند فايل هاي خود را مديريت کرده و لينك تمام فايل ها را در ايميل خود نگهداري کنند.

برای مشاهده سایت به آدرس www.blogig.ir مراجعه کنید.

http://webna.ir/news/?id=1988233484
----------------------------------------------------------------------------------------------------
شما با استفاده از سيستم بلاگيگ مي توانيد :
فايل هاي خود را به صورت همزمان بر روي 6 آپلود سنتر بزرگ جهان بارگزاري كنيد
لينك هاي مستقيم خود را بدون صرف فضا و وقت از سروري بر روي سرور ديگر منتقل كنيد
با عضويت در سيستم فايل هاي خود را مديريت كنيد و لينك تمام فايل ها را در ايميل خود نگهداري كنيد
يك بار آپلود كنيد 6 لينك دانلود دريافت كنيد
لطفا آدرس سايت را براي دوستان خود ارسال كنيد
ابزاري مفيد براي سايت هاي فيلم - دانلود - موزيك - وبلاگ نويسان و ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------
از اين به بعد هر چي مقاله و نرم افزار و عكس و ... داريد اينجا آپلود كنيد بعد بزاريد تو تالار گفتمان اينجا يا سايت و وبلاگ خودتون !

majidnew

Member
سلام دوستان
اولا این پست درمورد ایمیل گروهی نه هاست ودامین و وبلاگ دوما من بدنبال یه همچین چیزی بودم پیدا کردم الن براتون میزارم
اینم اون چیزی که می خواین

نرم افزار CRM Group Mail
امروزه یكی از راه های تبلیغات برای محصولات و یا سایت ها و وبلاگ ها، ارسال ایمیل های تبلیغاتی به شكل گروهی یا دسته جمعی است. برای این كار تا كنون نرم افزار های متفاوتی عرضه شده اند ولی هیچ نرم افزاری مطمئناً به قدرتمندی و كارایی بالای نرم افزار CRM Group Mail نمی رسد.
توسط نرم افزار CRM Group Mail شما می توانید به راحتی اقدام به ارسال ایمیل های گروهی كنید و به طور همزمان به هزاران نفر ایمیل خود را بفرستید.نكته جالب تر در این نرم افزار این است كه ایمیل های ارسالی شما می تواند با هر نام و هر ایمیلی ارسال گردد. همچنین جهت استفاده از این نرم افزار احتیاج به سرور های POP3 و... نمی باشد و شما می توانید به راحتی ایمیل های خود را به شكل دسته جمعی ارسال كنید. سرعت ارسال ایمیل ها در حد مطلوب است و محیط نرم افزار كاربر پسند و با استفاده آسان می باشد.برای دانلود نرم افزار ارسال ایمیل به ادامه مطلب بروید.
mahdid_1205733406.gif
قابلیت اجرا در ویندوز های :Windows 98/Me/NT/2000/XP
مشخصات انگلیسی نرم افزار

Download CRM Group Mail

CRM Group Mail Publisher"s Description

http://mahdid.royablog.com/?blogname=mahdid&postarch=686CRM Group Mail is the professional software for internet marketing campaign with a clear, beautiful and easy-to-use interface. It helps you send customerized emails to thousands of subscribers in minutes. It supports test/html/text-html three message modes. It can import/export html messages. It supports SMTP authorization. you can save the sending results as csv files for backup or review. you can import/export/stop/resume a sending project.
OS Support: Windows 98/Me/NT/2000/XP​

هر کی معرفت به خرج داد ما رو یه کیلیک تشکر مهمون کنه بد نیست؟؟؟:green:

majidnew

Member
سلام دوستان
اولا این پست درمورد ایمیل گروهی نه هاست ودامین و وبلاگ دوما من بدنبال یه همچین چیزی بودم پیدا کردم الن براتون میزارم
اینم اون چیزی که می خواین

نرم افزار CRM Group Mail
امروزه یكی از راه های تبلیغات برای محصولات و یا سایت ها و وبلاگ ها، ارسال ایمیل های تبلیغاتی به شكل گروهی یا دسته جمعی است. برای این كار تا كنون نرم افزار های متفاوتی عرضه شده اند ولی هیچ نرم افزاری مطمئناً به قدرتمندی و كارایی بالای نرم افزار CRM Group Mail نمی رسد.
توسط نرم افزار CRM Group Mail شما می توانید به راحتی اقدام به ارسال ایمیل های گروهی كنید و به طور همزمان به هزاران نفر ایمیل خود را بفرستید.نكته جالب تر در این نرم افزار این است كه ایمیل های ارسالی شما می تواند با هر نام و هر ایمیلی ارسال گردد. همچنین جهت استفاده از این نرم افزار احتیاج به سرور های POP3 و... نمی باشد و شما می توانید به راحتی ایمیل های خود را به شكل دسته جمعی ارسال كنید. سرعت ارسال ایمیل ها در حد مطلوب است و محیط نرم افزار كاربر پسند و با استفاده آسان می باشد.برای دانلود نرم افزار ارسال ایمیل به ادامه مطلب بروید.
mahdid_1205733406.gif
قابلیت اجرا در ویندوز های :Windows 98/Me/NT/2000/XP
مشخصات انگلیسی نرم افزار

Download CRM Group Mail

CRM Group Mail Publisher"s Description

http://mahdid.royablog.com/?blogname=mahdid&postarch=686CRM Group Mail is the professional software for internet marketing campaign with a clear, beautiful and easy-to-use interface. It helps you send customerized emails to thousands of subscribers in minutes. It supports test/html/text-html three message modes. It can import/export html messages. It supports SMTP authorization. you can save the sending results as csv files for backup or review. you can import/export/stop/resume a sending project.
OS Support: Windows 98/Me/NT/2000/XP​

هر کی معرفت به خرج داد ما رو یه کیلیک تشکر مهمون کنه بد نیست؟؟؟:green:

p30room

Member
خیلی ممنون که این نرم افزارها رو معرفی کردید ولی باید گفت که هیچ کدوم درست وحسابی کار نمی کنند و بیشتر ایمیل ها اسپم میشه به نظر من که بهترین راه همون استفاده از اسکریپت فست ایمیل یا اسکریپت های مشابه اون هست

milaad_222

New Member
برای اسکریپ فست میل که این آقا میگه باید هزینه ارسال ایمیل پرداخت کرد.چرت و پرت میگه، دکون وا کرده!!

mtb2008

New Member
نرم افزار جدید ارسال ایمیل گروهی فارسی

نرم افزار جديد فارسي
ارسال ايميل گروهي
(براي اولين بار در ايران)
ارسال روزانه 100.000 ايميل گروهي
و 100% به Inbox
تصاويري از نرم افزار
مشخصات نرم افزار:
نرم افزار ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه

• ارسال قطعی به اینباکس گیرنده
  • سرعت ارسال بسیار بالا
این نرم افزار با داشتن قابلیت ارسال بصورت Multi Thread Processing این امکان را برای شما فراهم می‌نماید تا با استفاده از کل پهنای باند ارسال اینترنت خود، ایمیل‌های تبلیغاتی را ارسال نمایید.

• قابلیت ارسال بصورت کاملاً اتوماتیک
  • قابلیت تغییر نام فرستنده
با توجه به اینکه ممکن است شما بخواهید کالا یا خدمات خود را با نامهای تجاری مختلف تبلیغ کنید، نرم افزار ما این امکان را برای شما فراهم می‌کند که برای ارسال از یک آدرس ایمیل فرستنده با نامهای مختلف استفاده نمایید.

• کاربری آسان و سریع
این نرم افزار کاملاً فارسی بوده و با توجه با حجم کم آن احتیاجی به کامپیوتر با مشخصات بالا ندارید.

• قابلیت گزارش ایمیلهای ارسالی و خوانده شده
نرم افزار این امکان را به شما میدهد که در هر لحظه گزارش کل ایمیل های ارسال شده و ایمیل هایی که توسط گیرنده خوانده شده اند را ببینید .

• قابلیت تعیین آدرس Reply توسط کاربر
شما می‌توانید بطور مثال یک آدرس ایمیل را به نرم افزار داده تا مشتریانی که ایمیل شما را خوانده و به آن پاسخ می‌دهند به آن آدرس ارسال شود.

• قابلیت ارسال به بانک ایمیل با فرمتهای مختلف
  • قابلیت قرار دادن عکس لینک و فایل ضمیمه داخل ایمیل ارسالی
  • عدم نمایش لیست ایمیل شما به گیرندگان
  • قابلیت ویرایش لیست ایمیل توسط نرم افزار
  • حذف آدرسهای تکراری
  • قابلیت ارسال متن به روش Text یا Html
  • مشاهده پیش نمایش متن تبلیغاتی قبل از ارسال
  • مشاهده تست اتصال به سرور سازگار با تمامی سرویس‌های SMTP

- قيمت نرم افزار بدون اشتراك ماهيانه و استفاده نامحدود 600.000 هزار تومان مي‌باشد.
- قيمت نرم افزار با سرويس اشتراك ماهيانه 400.000 هزار تومان بهمراه اشتراك ماهيانه
طبق جدول زير مي‌باشد:
هديه ما به شما:
به همراه ليسيت چند ميليوني آدرس ايميل‌هاي فعال ايراني و نرم افزارهاي مرتبط با ارسال ايميل‌هاي گروهي

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه فرمایید:

mtb2008

New Member
پکیچ طلائی ارسال ایمیل گروهی

پکیچ کامل
ارسال ايميل گروهي
40 میلیون آدرس ایمیل ایرانی
60 میلیون آدرس ایمیل خارجی
1)ارسال ايميل گروهي از طريق هاست سرور و اسكريپت
2)صاحبان شركتها آيا مي‌خواهيد ايميل گروهي بفرستيد؟
3)آيا مي‌خواهيد بدون ايميلهاي مجاني تبليغاتي بفرستيد؟
4)سرويس ارسال ايميل انبوه
5)چطوري ميل سرور مجازي بسازيد براي ارسال ايميلهاي تبليغاتي
6)بهترين روش ارسال ايميل گروهي
7)آموزش ارسال ايميل گروهي از طريق هاست و اسكريپت
8)معرفي شركت و محصولات خود با ارسال ايميل‌‌هاي انبوه گروهي
9)دانلود مجاني نرم افزار ارسال ايميل گروهي
10) اسكريپت ارسال ايميل گروهي صد در صد
11) ارسال صد در صد به اينباكس ايميلهاي گروهي
صاحبان شركتها و مؤسسات دولتي و خصوصي و نيمه خصوصي
صاحبان آموزشگاهها و مراكز آموزشي
اين يك ايميل تبليغاتي براي معرفي خودم است كه در حال خواندن آن هستيد.
آيا مي‌خواهيد مثل من با كمترين هزينه و سرمايه، محصول سايت و يا شركت خود را معرفي كنيد؟!!
آن هم به بيش از 20 ميليون آدرس ايميل ايراني
اگر خارجي هستيد بيش از 60 ميليون آدرس ايميل خارجي

بزرگترين بانك آدرس ايميل كه اينجانب از 4 جاي ايران تهيه كرده‌ام و آن هم بمبلغ 120 هزار تومان
اما ما اين پگيج كامل كه يك DVD پر شده و كامل از انواع آدرس ايميلها مي‌باشد را به شما
فقط و فقط
40 هزار تومان مي‌دهيم همراه بايك اشانتيون
اين پكيچ ما شامل:

1) بيش از 40 ميليون آدرس ايميل ايراني
2) 60 ميليون آدرس ايميل خارجي

3) 40 عدد نرم افزار ارسال ايميل گروهي (البته 2-3 تا از اين نرم افزارها كه بهتر از ديگري است را با آموزشش به شما مي‌دهيم. همچنين آموزش ارسال ايميل گروهي از طريق سرور ياهو و بصورت مجاني و صد در صد به اينباكس).
4) 5 عدد نرم افزار جمع آوري آدرس ايميل از سايتهايي كه مي‌خواهيد آدرس ايميلهايش را درآوريد.
5) 3 عدد نرم افزار پيدا كردن آدرس ايميلهاي حقيقي و درست از آدرس ايميلهاي غير حقيقي و نادرس و باطل شده.
6) 3 عدد نرم افزار ساخت سرور مجازي SMTP
7) آدرس ايميلهاي ياهو گروه فارسي
8) اسكريپهاي ارسال ايميل گروهي و ناياب
9) نرم افزار ارسال فكس
10) ياهو خزنده 3
و چندين نرم افزار كاربوردي ديگر و ناياب ...

*-*-*-*-*-*
شركت گنج رايگان، ارائه كننده خدمات ارسال ايميل گروهي انبوه

جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت زير مراجعه فرماييد:

آخرین ویرایش:

aaras5050

New Member
ميشه بگيد كدوم گزينه رو دانلود كنيم تو سايت برنامه براي ارسال ايما گروهي

tafti

Member
ميشه بگيد كدوم گزينه رو دانلود كنيم تو سايت برنامه براي ارسال ايما گروهي
رفیق به تاریخ تاپیک نگاه کن
اگر هم بشه دانلود کرد دیگه از این نرم افزار نمیشه استفاده کرد تمامی متد ها تغییر کرده
موفق باشید

sepehrahmadi

New Member
سلام. من با این نرم افزار کار کردم . نمی شه تبلیغات گرافیکی فرستاد. در ضمن خیل یارور میده . 3-4 تا ایمیل می فرسته و دیگه بعدش بقیه ایمیل ها رو نمی فرسته!!!!
من روش و یا نرم افزاری رو می خوام که بشه توش عکس آپلود کرد و لینک گذاشت و بشه راحت ادیتش کرد.
همچین چیزی موجوده؟

mohsensada

New Member
ارسال ایمیل گروهی

سلام. من با این نرم افزار کار کردم . نمی شه تبلیغات گرافیکی فرستاد. در ضمن خیل یارور میده . 3-4 تا ایمیل می فرسته و دیگه بعدش بقیه ایمیل ها رو نمی فرسته!!!!
من روش و یا نرم افزاری رو می خوام که بشه توش عکس آپلود کرد و لینک گذاشت و بشه راحت ادیتش کرد.
همچین چیزی موجوده؟

دوستان کسی برنامه جدید نداره معرفی کنم دانلود کنیم و همچنین ایمیل هم داشته باشد که ممنونش میشیم هم من وهم بروبچ گروه!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا