افزونه YITH Product Shipping for WooCommerce

keyvan-52265226

New Member
YITH-Product-Shipping-For-Woocommerce.jpg
افزونه YITH Product Shipping for WooCommerce یکی از بهترین افزونه های ووکامرس محسوب می شود که می توانید به راحتی هزینه های حمل و نقل مختلفی را بر اساس شرایط مختلف تنظیم کنید. همانطور که می دانید فروش محصولات در سراسر جهان مستلزم پرداخت هزینه های حمل و نقل مختلف برای هر کشور با کد پستی می باشد. بنابراین شما نمی توانید برای تمامی محصولات خود یک هزینه یکسان را برای حمل و نقل در نظر بگیرید. اگر شما محصولاتی دارید که هزینه حمل و نقل انها متفاوت است، ساده ترین روش استفاده از یک افزونه حمل و نقل حرفه ای ووکامرس می باشد. با ما همراه باشید تا شما را با امکانات و ویژگی های افزونه حمل و نقل ووکامرس YITH Product Shipping آشنا کنیم.
بررسی افزونه YITH Product Shipping for WooCommerce
اگر شما صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید، احتمالاً با چالش هزینه و شرایط ارسال در فروشگاه روبه رو شده اید و به دنبال این هستید که بتوانید فرایند هزینه ارسال کالا را ساده تر کنید. به طور کلی؛ حمل و نقل یکی از ضروری ترین بخش های هر فروشگاه ووکامرسی می باشد، زیرا مستقیماً بر تجربه مشتری تأثیر می گذارد. ووکامرس به صورت پیش فرض این امکان را در اختیار شما قرار نمی دهد تا هزینه‌ های حمل و نقل را برای هر محصول تکی خود ویرایش کنید. بنابراین اگر نیاز به فروش محصولاتی دارید که به هزینه های حمل و نقل متفاوت نیاز دارند باید چه کاری انجام دهید؟ در این صورت ساده ترین روش استفاده از افزونه وردپرس حمل و نقل حرفه ای ووکامرس می باشد.
افزونه حمل و نقل ووکامرس YITH Product Shipping به شما کمک می کند تا عملکردهای فروشگاه آنلاین خود را گسترش دهید و به شما این امکان را می دهد تا گزینه های حمل و نقل مختلفی را برای فروشگاه ووکامرس خود ایجاد کنید. این افزونه همچنین فرآیند تحویل کالا به مشتریان را بسیار آسان تر می کند. همچنین شما می توانید تغییرات محصول و حمل و نقل را بر اساس مناطق، شهرها و ایالت ها برای هر محصول مدیریت کنید. علاوه بر آن می توانید این امکان را به مشتریان خود دهید تا از هزینه های حمل و نقل دقیقی که به لطف خلاصه روی محصول دریافت می شود، مطلع شوند.
ویژگی های کلی افزونه YITH Product Shipping for WooCommerce
  • ایجاد قوانین یا قوانین کلی حمل و نقل برای تمامی محصولات اعم از ساده یا متغیر
  • مرتبط کردن هزینه حمل و نقل با هر یک از قوانین
  • ایجاد قوانین حمل و نقل بر اساس دسته بندی یا برچسب محصول
  • کشوری را که می خواهید آن قانون به آن اضافه شود را انتخاب کنید
  • افزودن یک هزینه ثابت به هر محصول در سبد خرید
  • نمایش یک پیام سفارشی در صفحه محصول
  • اولیت بندی قوانین حمل و نقل با کشیدن و رها کردن آنها
  • تنظیم یک قانون حمل و نقل با نقش جدید
  • فعال یا غیرفعال کردن مالیات برای هزینه های حمل و نقل جدید
  • و بسیاری از ویژگی های دیگر
جمع بندی
همانطور که اشاره شد، یکی از مهم ترین بخش های هر نوع سایت فروشگاهی، بخش حمل و نقل آن می باشد. اگر این بخش از سایت شما نامناسب باشد، قطعاً بخش عمده ای از سفارش های خود را از دست می دهید. افزونه حمل و نقل ووکامرس YITH Product Shipping امکانات و ویژگی های مختلفی را مانند: ایجاد قوانین حمل و نقل، افزودن یک هزینه ثابت به حمل و نقل و… در اختیار شما قرار می دهد.
 

hanie9988

Member
مهاجرت به کانادا یکی از گزینه‌های محبوب برای افرادی است که به دنبال فرصت‌های شغلی و زندگی بهتر هستند. با وجود سیاست‌های مهاجرتی متنوع کانادا، این کشور به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت انتخاب می‌شود. فرایند مهاجرت به کانادا شامل مراحل مختلفی است که از جمله آزمون زبان، ارزیابی مهارت‌ها و تحصیلات، و اخذ ویزا و اقامت است. همچنین، برنامه‌های متنوع مهاجرتی مانند برنامه کارگر ماهر، برنامه کانادا برای کارآفرینان، و برنامه تحصیلی از طریق مهاجرت از جمله گزینه‌هایی هستند که افراد می‌توانند از آنها استفاده کنند. به علاوه، فرهنگ چندفرهنگی و سیاست‌های متنوع کانادا سبب شده تا این کشور به یک مقصد جذاب برای مهاجران از سراسر جهان تبدیل شود.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا