افزایش رتبه درموتورهای جستجو و گوگل رایگان!!!

meysamz

Member
با اینکارا رتبه کسی بالا نمیره، لینک باکس ها بی ارزش ترین لینک ها هستند.
کسایی که سئو کار کردن می دونند چی میگم. البته اگه لینکتونو داخل لینک باکس ها بگذارید صد در صد افزایش بازدید دارین.

hypermatrix

Member
البته نمیشه گفت که به هیچ وجه افزایش رتبه در سرچ ریزالت نداره ، اما در مورد کم ارزش بودن اونها در معیارهای SEO و SERP کاملاً حق با شماست .
بر این اساس، اگه یک سایت یا وبلاگ محتوای قابل توجه و خوب داشته باشه و در شروع کار، برای مدتی از چند لینک باکس استفاده کنه، نتیجه ی مناسبی خواهد گرفت ( این دیگه به خود اون شخص بستگی داره )
بعد از اون با برداشتن لینک باکسها، افت محسوس ویزیتور خواهید داشت، که میزان اون هم بستگی به برخورد شما برای جذب افرادی داره که قبلاً شما رو ویزیت کردند!

اما نگه داشتن لینک باکس برای همیشه، اجازه نمیده که شخصیت وب شما از حدی بالاتر بره!
( البته با این لینک باکسهای فعلی در ایران که همه جور لینکی با تیترهای مختلف رو قبول می کنند!!! )

با اینکارا رتبه کسی بالا نمیره، لینک باکس ها بی ارزش ترین لینک ها هستند.
کسایی که سئو کار کردن می دونند چی میگم. البته اگه لینکتونو داخل لینک باکس ها بگذارید صد در صد افزایش بازدید دارین.

websamancom

Well-Known Member
سلام دوستان سیئو تکنیکها خاص خودشو داره مسلما گوگل برای پیدا کردن لینکی زمان نیاز داره و لینک باکسه هم که مدام میترکونن پس فقط رو آمار کاذب حساب باز کنید هیچ رتبه ای تمیکیرید یعنی خیلی کم هست ارزش اینکار اسلا تیتری که انتخاب کردین جالب نبود

pdsir

Member
سلام
گروه بزرگ گنزالس فارسی تقدیم می کند:
لینکبکس بزرگ پرشیالینک_ریاناباکس_دامباکس با 3دامنه د امر افزایش بازدید خبره است.
دامنه اصلی ما wWw.PErsiaLink.Com در گوگل رتبه 1 را دارد یعنی با عضویت در سایت ما رتبه شما هم بالا خواهد رفت.
ودامنه دوم ما wWw.ArianaBox.DOm.iR در سایت Dom.ir پربازدیدترین ورتبه اول را دارد.یعنی با عضویت در سایت ما افزایش بازدیدتان حتمی است.
ومهمتر از همه پشتیبانیای سات گروه بزرگ گنزالس فارسی است.
پس همه چیز حاضره تاشما سایت و وبلاگ خودرا پربازدید گکنی اون هم رایگان.
البته باید لینکباکس را در وبخودتون قرار بدید وبعد لینکتون ارسال کنید.

wWw.ArianBox.Dom.iR :eek:

با سلام
دوست عزیز اصلا با اینکارا رتبه شما در گوگل بالا نمیره.
من مقاله شخصی خود گوگل رو که داشتم از توی سایتش میخوندم نوشته بود. رنک سایت ها نه با تبادل بنر و نه افزایش بازدید و نه تقلب و اینا بالا نمیره. فقط تبادل لینک سالم. یعنی هم باید لینک شما توی اون سایت باشه و هم لین طرف تو سایت شما. این سیستم گوگل بقدری قوی و پیشرفته هست که نمیشه سرش کلاه گذاشت.
توصیه من به شما اینه که فقط تا اونجا که جا داره تبادل کنید اونم با سایت هایی که درجه محبوبیت شما یا بالا تر دارند پایین ت اصلا.
مثلا اگه رنک شما 3 هست باید +3 تبادل لینک کنید.

در پناه حق :oops:

salmanclever

Well-Known Member
با گفته دوستان کاملا موافقم بی تاثیر نیست ولی بسیار بسیار تاثیر ناچیز و اندکی داره
این کار تنها بازدید سایت سرویس دهنده رو بالا می بره
در کل بجورایی سایتهای ثبت نام شده سکویی برای پرتاب سایت ارائه دهنده لینکباکس هست

ahmad881

Member
خوب حالا يه چيز شما (دو پست قبلي) كه مي گي تبادل لينك مهمه
اولا كسي كه اولين بار سايتشا راه ميندازه چه كنه؟ كي حاضره با سايتي كه تازه راه افتاده و رنكش صفره تبادل كنه؟ لطفا درد اين مورد تا حد نهايت توانتون راهنمايي كنيد

2) شما كه مي گي اگه رنكت مثلا 3 هست با سايت هاي +3 اينكارا بكن آخه كي حاضره كه با سايتي با رنك كمتر از خودش تبادل كنه؟ پس مي بينيم كه عملا نميشه رنك را بالا برد حالا بعضيا چي كار مي كنن من موندم.

3) من آخرش موندم كدوم از اين دوتا تو رنك مهمتره ؟ محتواي سايت و كلمات كليدي و ..... يا لينك؟ يعني من اگه يه سايت راه بندازم و محتواي اون كولاك كنه و حتي يك تبادل لينك نكنم ارزش نداره؟

4) قرار دادن لينك سايت خودمون تو امضاي فروم ها اثر داره يا امضاي فروم لينك را به روبات ها نميده؟

5) ممنونم

meysamz

Member
با سلام
دوست عزیز اصلا با اینکارا رتبه شما در گوگل بالا نمیره.
من مقاله شخصی خود گوگل رو که داشتم از توی سایتش میخوندم نوشته بود. رنک سایت ها نه با تبادل بنر و نه افزایش بازدید و نه تقلب و اینا بالا نمیره. فقط تبادل لینک سالم. یعنی هم باید لینک شما توی اون سایت باشه و هم لین طرف تو سایت شما. این سیستم گوگل بقدری قوی و پیشرفته هست که نمیشه سرش کلاه گذاشت.
توصیه من به شما اینه که فقط تا اونجا که جا داره تبادل کنید اونم با سایت هایی که درجه محبوبیت شما یا بالا تر دارند پایین ت اصلا.
مثلا اگه رنک شما 3 هست باید +3 تبادل لینک کنید.

در پناه حق :oops:
با احترام به دوسته عزيزمون
رنك فقط با لينك دو طرفه افزايش پيدا نمي كند
اتفاقا اگه يك طرفه باشه بهتره
مهمترين عامل موفقيت شما اينكه آن لينك چه شرايطي داشته باشه مثل:
Bold بودن در بالاي سايت بودن و ....
و البته لينك سايت هايي كه كمترين لينك خروجي و ژيج رنك بالاتر و مرتبط ترين صفحات را دارند پر ارزش تر هستند
لينك از پيج رنك پايين هم تاثيره خودش را داره

h1h2h3

Member
سلام

خوب برای بالا بردن آمار و ترافیک ورتبه ی گوگل :
-بالا بردن رنک سایتها ها
1-اگر تازه شروع کردید وچون رنک شما 0است هیچکس به شما لینک نمی دهد.شما کاریتون نباشه همینجور مطلب بنویسید تا حداقل به 100مطلب برسید.البته همزمان با آن در ووردپرسwww.wordpress.com یا بلاگر www.blogger.com هم یک وبلاگ بسازید وخلاصه ی اون 100مطلب را همزمان که سایت را آپ می کردید توی وبلاگهاتون هم آپ کنید! خوب این کار برای چیه؟

دوست عزیز این مطلب شما به این معنی که سرویس دهندههای وبلاگ وردپرس و بلاگر از سرویس دهندههای ایرانی برای گوگل بیشتر ارزش داره و پیج رنک بالاتری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب من براتون توضیح میدم.
این رو بدونید که گوگل یک بچه جستجوگر نیست بلکه یک پدربزرگ جستجوگر هست. منظورم اینه که نمیشه سرش رو کلاه گذاشت.
اگر شما در بخش راهنمایی های گوگل، جستجو کنید در رابطه با دایرکتوری ها و ... حتما این مطلب رو بهتون نشون میده گوگل که در اون گفته:
استفاده از دایرکتوری ها برای اضافه کردن سایتتون بدرد نمیخوره. اما یکسری دایرکتوری هایی مثل digg و ... هستند که شما می توانید بعضی از مطالب خوبتون رو دز آنها اضافه کنید. که این کار فقط برای افزایش آمار هست نه رتبه.
خلاصه بگم براتون که گوگل پیشنهاد کرده که به موارد زیر توجه کنیم و اصلا سمتشون نریم.
1- اگر کسی گفت آمارتو بالا میبرم بدون که بدرد نمیخوره.
2- جایی دیدید که رتبه شما رو افزایش میده بدونید جز بلاک شدن ادرس سایت شما نیست.
3- استفاده از کدهای تقلبی یا همان کدهای نامرئی باعث میشه ربات گوگل اصلا سمت سایت شما برای ایندکس کردن نیاد.
4- و ... (شرمنده بیشتر از این یادم نبود.)

خلاصه گوگل میگه که بگذارید همینطوری رتبه و آمار شما برود بالا بدون هیچ تقلبی. شما تنها مطلب زیبا و تازه دهید (high light posts) .
توصیه می کنم اگر کسی چیزی در مورد seo خواست بدونه فقط و فقط به خودم مراجعه کنه نه کس دیگر!

با تشکر

راستی باید بگم که دوستمون راست میگه ها. گوگل هم به داشتن یک بلاگ در کنار سایت اشاره کرده.
منم پیشنهاد می کنم اگر وقتتون آزاده یک بلاگ هم بزنید. البته نه توی میهن بلاگ و دیگر بلاگر های فارسی زبان ! توی بلاگر های انگلیسی.

meysamz

Member
اگر شما در بخش راهنمایی های گوگل، جستجو کنید در رابطه با دایرکتوری ها و ... حتما این مطلب رو بهتون نشون میده گوگل که در اون گفته:
استفاده از دایرکتوری ها برای اضافه کردن سایتتون بدرد نمیخوره. اما یکسری دایرکتوری هایی مثل digg و ... هستند که شما می توانید بعضی از مطالب خوبتون رو دز آنها اضافه کنید. که این کار فقط برای افزایش آمار هست نه رتبه.

با احترام به دوسته عزیرمون
من با این قسمت از حرفشون موافق نیستم
یکی از موثر ترین عوامل موفقیت پایدار در سئو, ثبت در وب دایرکتوری ها از جمله دایرکتوری گوگل dmozو یاهو هست.
البته سایتی را به این راحتی ها قبول نمی کنند.
ولی در مورد بقیه موارد با ایشون موافقم, منظور گوگل راه های تقلب هست که به اصطلاح آن ها را spam می گویند. این کارها باعث بلاک شدن سایتتان می شود.
ضمننا سایت هایی مانند Digg , del.icio.us سایت های Social Bookmarking هستند نه Web Directory

بهتون پیشنهاد می کنم این مقاله را هم بخونید.
سوشیال بوکمارک چیست؟
حتی در سایت گوگل هم راه هایی برای افزایش رتبه گفته شده و این درست نیست که گوگل گفته شما کاری نکنید, فقط گفته تقلب نکنید.

سلام به دوست خوبم.
ببخشید انگار در پست قبلیم بد منظورم رو بیان کردم. منظورم این بود که دایرکتوری هایی مانند یکسری دایرکتوری که فقط لینک سایت رو ثبت می کنن تا امار براش بیاد بود.
وگرنه دایرکتوری هایی مانند یاهو و dmoz و مخصوصا digg رو گوگل بدجوری بهشون تأکید کرده!

از توجهتون ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا