افزايش سرعت اينترنت حدود ۱15.روش افزایش پهنای باند هم اضافه شد بيا تو.

Maxton

Active Member
ای بابا از اپرا استفاده کنید..تازه مطمئن باشید هیچ نرم افزاری بر خطوط گازوئیلی اران افاقه نمی کنه..تا وقتی که همه جا رو فیبر نوری گذاشتن..پس الکی دلتونو خوش نکید...

wish

Member
:oops: سلام
فكر كنم اينجا اصل مطلب يه كم بد جا افتاده
اول اينكه اون سرعتي رو كه گوشهْ مونيتور ميبينيد در واقع هيچي به حساب نمياد چون نرم افزارهاي مديريت آي اس پ پي اون رو تعريف ميكنن پس ميتونه هر رقمي باشه و اساسا هيچ ربطي هم به سرعت نداره شما با استفاده از نرم افزار هاي مختلفي ميتونيد سرعت واقعي اتصال به اينترنتتون رو پيدا كنيد
دوم خطوط ارتباطي آنالوگ تا 31k رو بيشتر نميتونن پشتيباني كنن پس حتي اگه سرعت واقعي شما هم بيشتر از اين حد باشه فايده اي نداره چون خط تلفنتون بيشتر از اين مقدار نميتونه بكشه
سوم اينكه ويندوز ايكس پي به صورتDefult پهناي باند يا همون Bandwidth روبيست درصد بيشتر تعريف نميكنه يعني هميني رو هم كه دارين استفاده ميكنني رو به صورت كامل به شما نميده شما ميتونين به Group Policy بريد و با تغيير اون تمام پهناي باند تعريف شده رو دريافت كنيد به اين ترتيب Start/ run/gpedit.msc بعد كه وارد شديد به اين آدرس بريد
Local Computer Policy/ Computer Configuration/ Adminstrative Templates/Network
حالا در قسمت نت ورك بر روي گذينهْ Qos Packet Scheduler بريد و روش كليك كنيد بعد روبه روش رو كه نگاه كنيد اين گذينه رو ميبينيد Limit Reseivable bandwidth با دبل كليك كردن روي اون قسمت تنظيماتش رو باز كنيد بعد گذينهْ Enabled رو فشار بديد بعد ميبينيد كه در قسمت Bandwidth Limit عددش بيست رو نشون ميده شما به جاي بيست عدد 0 رو وارد كنيد و اوكي كنيد البته بايد اين گذينه رو واسه كانكشنتون هم تعريف كنيد در ضمن جا داره كه بگم اين گذينه رو تو بعضي از ويندوزهاي ايكس پي نديدم يعني بعضي اوقات هست ولي به هيچ عنوان روشن نميشه پس سعي كنيد از اون سي دي هاي ايكس پي استفاده كنيد كه با نفت كار ميكردن تا تمام موارد مربوطه رو داشته باشن هر چي سي دي ويندوزي كه گير مياريد قديمي تر باشه بهتره چون ما ايراني ها معمولا يه كاراي عجيب و غريبي ميكنيم يه مثال كوچولو بزنم وقتي يه سيدي ايكس پي رو ميخريد و ميبينيد كه روش نوشته با سرويس پك مطمپن باشيد كه به همون اندازه حجم فايل هاي سرويس پك از روي فايل هاي اصلي خود ويندوز كم كردن يعني ميشه گفت بستگي كامل داره به سليقه اون كسي كه سرويس پك رو به سي دي اصلي اضافه كرده باشه پس بعد از همه اين حرفها به سراغ نت ورك كانكشنتون بريد و روي Properties كليك كنيد بعد به تب نت ورك تشريف ببريد و مطمپن شيد كه گذينه Packet Scheduler تيك خورده باشه البته شايد هم كه از شما سي دي ويندوز بخواد بعد از انجام اين كار يه بار ري بوت كنيد خوب تبريك عرض ميكنم حالا شما تمام پهناي باند دريافتي از آي اس پي خودتون رو در اختيار داريد تازه بعد از همه اين كارها فقط موقع باز كردن صفحات جديد يا دانلود كردن اون هم تو زماني كه آي اس پي كمترين يوسر رو داره ميتونيد تفاوت سرعت رو احساس كنيد اجازه بديد يه چيز درد آور ديگه رو هم خدمتتون عرض كنم اين اينترنتي كه تو اكثر كشورهاي پيشرفته ازش استفاده ميكنن و معروفه به DSL مخترعش يه مهندس ايراني بوده كه تو آمريكا ساكنه و الان هم مدير يكي از معتبرترين شركتهاي خدمات اينترنتيه :cry: من خودم وقتي چند سال پيش اين خبر رو شنيدم تا يه ماه براي PC خو دم عزاي عمومي اعلام كردم :cry:

bagher_11111111

New Member
اين تغييرات در 98

با سلام خدمت دوستان
اين تغييرات روي 98 هم سرعت اتصال 115200 نمايش ميده.
اما ظاهرا واقعي نيست

golden

Member
پارس آنلاین داره adsl میده اونم با ماهی 60000 تومان
آخه بی انصاف yahoo داره میده 29 دلار بقیه هم دارن زیر این قیمت کار میکنند حالا شما میاد یه بند دیگه هم اضافه می کنید که ماهانه تنها اجازه دانلود 3 gig دارید و برای هر gig اضافه باید 10000 تومان بیشتر بپردازید..........
ای بابا اینجا سر گردنه است.

خدا بداد ما برسه

سزعت من 921.6 شده

واقعا مايکروسافت با اين کارهاش **** کرده

ولي کلاس داره ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

(من از خطوط پر سرعت استفاده مي کنم!<خالي نبند>)

30naa

New Member
میتونی دقیقا توضیح بدی منظورت از پهنای باند چیه؟
مگه این اصطلاح برای مقدار ترنسفر یه سایت در ماه به کار نمی ره؟

mostafa_az

Well-Known Member
هر چي پهناي باند بيشتر باشه كاربراني كه در يك لحظه از يك ISP يا ICP اينترنت مي گيرن راحتتر مي تونن با اينترنت كار كنن
به طور مثال پهناي باند 512 K براي 60 تا 80 نفر در يك لحظه رضايت بخشه ولي اگه اين تعداد بيشتر بشه سرعت اينترنت يا به قول معروف سرعت دانلود و ... براي اين كاربران كاهش پيدا مي كنه

<<خودم نفهميدم چي گفتم>>

ويندوز من هوم اديشن اصله اما وقتي تو ران gpedit.msc رو مي زنم مي گه ويندوز نمي تونه پيداش كنه چي كار كنم؟

mahdi zarei

Member
راستي بچه ها من تو يه كافي نت كار ميكنم
اونجا سرعت دانلودش بالاست مثلا از 20 كيلو گرفته تا 100 كيلو بايت ميرسه!
ولي سرعت باز كردن صفحات وبش پايين به نظر شما دليلش چيه ؟

H_R_M

Member
آره راست ميگه تو كافي نتها سرعت خيلي بالايه
كسي ميدونه اونا از چه ترفندي استفاده ميكنن
مگه نه اينكه اونايم خطشون همين گازوپيلي خودمونه

123456789

Member
mohsenshahbazi گفت:
siavash-tanha گفت:
ghamnevis گفت:
مهدي جان شما سرعتت اگر 100000 كيلو بايت هم بشه توفيري نداره..

مهم پهناي باند اتصال به شبكه است ;)

امير جان ممنون..

حداقل براي كلاس گذاشتن كه خوبه :)

سايان

موافقم :wink:

مخلصم
من هم موافقم :mrgreen:

محسن

منم موافقم

mostafa_az

Well-Known Member
آقايون اينها يك سري IT Commands هستن كه روي سري مودم هاي جديد به طور يكنواخت قابل اجرا ميباشند و ربطي هم به ويندوز ندارن
متاسفانه بعضي از ISP هاي كشور از اين دستورات براي درآمدزايي استفاده مي كنند
شما مطمينا تا به حال با سرعت 115.200 كار نكرده ايد كه احسس ميكنيد اندكي سرعتتون بيشتر شده

مخلصيم
مصطفي

mrezaf

Member
آقا صداي مودم من هم درآمد ولي بر سرعت دريافت هيچ تاثيري نگذاشت. شايدهم بدتر شد.
ولي در كل جالب بود.

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا