افتتاح اولین تالار گفتمان تخصصی فلش

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام

اول بگم برای تغییر امضا و اضافه کردن بنر انجمن تخصصی فلش کاران ایران کد زیر رو به امضاء اضافه کنید

PHP:
[CENTER][URL="http://flashpro.ir/forum"][IMG]http://avaxtm.com/out.php/i16735_flashpro.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
با اضافه کردن کد چیزی شبیه به این به امضا شما دوستان اضافه خواهد شد

کد:
[CENTER][URL="http://flashpro.ir/forum"][IMG]http://avaxtm.com/out.php/i16735_flashpro.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
خوشبختانه تعداد افرادی که در انجمن فلش سایت پر طرفدار مجید آنلاین فعالیت می کنند روز به روز رو به افزایشه لذا طبق یک نظر سنجی که چندی پیش برگزار شد http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=118853 بر آن شدیم تا با کمک شما دوستان اولین تالار گفتمان تخصصی فلش در ایران را راه اندازی کنیم . این تالار به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت ، آدرس تالار گفتمان www.flashpro.ir . و یا www.flashpro.ir/forum

و اما توضیح مختصری در مورد تالار گفتمان تخصصی فلش و اهداف بلند مدت و کوتاه مدت آن

به نظر بنده و خیلی از دوستان که با تک تکشون صحبت کردم ، تخصصی بودن یک تالار گفتمان خیلی می تونه حائز اهمیت باشه ، بنده از مشورت های مدیران مجید آنلاین نیز بسیار استفاده کرده و باز هم استفاده خواهم نمود (مخصوصا مدیران همین بخش) به همین دلیل اولین و مهمترین هدف این تالار گفتمان جدا کردن بحث فلش به عنوان یک بحث تخصصی از دیگر نرم افزارها در کشور هست . در ادامه به بررسی اهداف کوتاه مدت و بلند مدت طرح می پردازیم.

اهداف کوتاه مدت طرح :

1. ایجاد فضای کاملا تخصصی در زمینه فلش
2. ایجاد تالار گفتمان و جمع شدن فلش کاران ایرانی در یک جا
3. مجتمع سازی و دسته بندی صحیح مطالب در زمینه فلش (با استفاده از ابزارهای مدیریتی)
4. اطلاع رسانی کامل در مورد نیروهای حرفه ای فلش برای اجرای پروژه ها
5. به کار گیری توان صد در صدی هر یک از اعضای فلش کار با تخصصی شدن مباحث
6. مهمتر از همه ایجاد محیط کاملا دوستانه ، هم فکری بیشتر اعضا ، ارتباطات واقعی و غیر مجازی بیشتر با برگزاری میتینگ ها کوچک با فاصله زمانی کم

اهداف بلند مدت طرح :

1. دو زبانه کردن وب سایت و تبدیل آن به مرجع تخصصی در زمینه فلش
2. اضافه کردن بخش های متنوع آموزشی با دسته بندی کاملا اصولی
3. جذب نیروهای کارآمد در زمینه های مختلف و تشکیل گروه متشکل از نیروهای حرفه ای (کاری که قصد انجام آن بود ولی کمی با عجله بود که متاسفانه به انجام نرسید ، برخی دوستان راهنمایی کردند ولی بنده متاسفانه توجه نکرده بود که انشاء الله در آینده با زمان بندی مناسب به این مهم دست خواهیم یافت)
4. تعریف پروژه های کاربردی و تقسیم کار برای انجام آن
5. ایجاد بخش های OpenSource به صورت کاملا طبقه بندی شده برای پیشبرد استفاده از فلش (شامل ایجاد کلاس های مختلف در فلش و ایجاد کامپوننت های مناسب و کاربردی به صورت متن باز)
6. و ...

به هر حال انجام همه این کارها بستگی به همت شما عزیزان دارد ، همانطور که عرض کردم با اکثر دوستان صحبت کردم و امیدوارم هر کس که می تواند کمکی به این کار کند با اعلام آمادگی خود انگیزه ما را برای اجرای این مهم بیشتر و بیشتر کند.

موفق و پیروز باشید
منتظر شنیدن نظرات شما (مثبت و منفی) هستم

آخرین ویرایش:

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام ، من با ایجاد یک انجمن هدفمند موافقم . اما در صورتی که واقعاً جدی گرفته بشه ، اعضا براش ارزش قائل باشند و وقت بزارن ، واقعاً برنامه داشته باشه و برنامه ها دنبال بشند ، میتینگ های زیاد و کاملاً عمومی برگزار بشه و ... اگه اینا رعایت بشه و مدیریت قوی پشتش باشه عالیه .
یعنی کلاً 1-هدف 2- جدیت و اهمیت

من که همه جوره در حد توانم پایم .

البته به نظر من این انجمن نسبت به قبل خیلی افت کرده (به نظر من ) و امیدوارم دلایلش بررسی بشه که تکرار نشه اونجا.

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام
تالار گفتمان از امروز به طور آزمایشی به مدت 15 روز شروع به فعالیت نموده است . لطفا همه سر بزنید

www.flashpro.ir

و اگر باز نشد

www.flashpro.ir/forum

در ضمن از دوستان فلش کار تقاضا دارم امضای خودشون رو هم تغییر بدن و آدرس سایت رو در اون قرار بدن

موفق باشید

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام به همه دوستان
فلش کاران و فلش دوستان عزیز حتما عضو شوید
در صورتی که در بازکردن سایت مشکل داشتید خبرم کنید (تا هفته آینده تداخل داریم برای تغییر سرور)
www.flashpro.ir
اگر باز نشد
www.flashpro.ir/forum
موفق باشید
برای همه دوستان ارسال کنید

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام
به علت انتقال اطلاعات از سرور قبلی به سرور جدید (که توانایی ساپورت انجمن رو داشته باشه) احتمالا تا انتهای این هفته مشکلاتی در باز شدن سایت وجود دارد که امیدواریم به زودی انتقال کامل انجام شود .
به هر حال از همه خواهشمندیم پس از عضویت به
http://flashpro.ir/forum/index.php/topic,2.0.html
سر بزنن و اعلام آمادگی کرده و نظراتی که خواسته شده است رو برای ما ارسال کنند تا به سرعت دسته بندی کلی تالارها انجام گیرد و کاربران شروع به فعالیت نمایند

موفق باشید

evt

Member
اینجا در فروم مجید آنلاین دوست عزیز من آقای سمسار پور می یاند مطلبی مطرح می کنند که گویا نوعی تبلیغ برای یک فروم تخصصی فلش و دعوت از دوستان برای فعالیت در این انجمن هست . سایتی که معرفی کرده مربوط به شخصی حقیقی است و اهداف و فواید آن برای صاحبان آن ،محفوظ است
این کار به صراحت خلاف قوانین انجمن هست .
انتظار داشتم مدیران مجید این پست را حذف کنند نه اینکه اون رو تبدیل به یک تاپیک مهم نمایند .
بهتر هست چنین مسائلی را به صورت پیغام خصوصی یا در امضا مطرح کنید .

mohsensemsarpour

کاربر فعال
اینجا در فروم مجید آنلاین دوست عزیز من آقای سمسار پور می یاند مطلبی مطرح می کنند که گویا نوعی تبلیغ برای یک فروم تخصصی فلش و دعوت از دوستان برای فعالیت در این انجمن هست . سایتی که معرفی کرده مربوط به شخصی حقیقی است و اهداف و فواید آن برای صاحبان آن ،محفوظ است
این کار به صراحت خلاف قوانین انجمن هست .
انتظار داشتم مدیران مجید این پست را حذف کنند نه اینکه اون رو تبدیل به یک تاپیک مهم نمایند .
بهتر هست چنین مسائلی را به صورت پیغام خصوصی یا در امضا مطرح کنید .

با سلام خدمت دوست عزیزم جناب evt
در مورد مسائلی که فرمودید بنده حق رو به شما می دم و با نظر شما تا حدی موافق هستم ، اما در مورد مهم شدن تاپیک باید عرض کنم که بنده خودم از مدیران درخواست کردم این کار رو انجام بدن و اگر مشکلی پیش اومد همین جا بگم تقصیر از بنده بوده نه از مدیران ، ولی من با برخی از مدیران مجید آنلاین و عده زیادی از دوستان که در زمینه فلش فعال هستند و فعالیت می کنند صحبت کردم ، درست هست که فروم شاید (به صورت قراردادی) به شخص خاصی تعلق داشته باشید ولی کلیه موارد در این فروم (انجمن فلش کاران ایران) با صلاحدید و مشورت فلش کاران عزیز و حتی برخی دیگر از مدیران مجید آنلاین پایه ریزی گردیده است . بنده همین جا عرض می کنم به هر شکلی که همه تصمیم بگیرند و بخواهند هدفی این چنین رو دنبال کنند بنده هم هستم و در کنار آن ها انجام وظیفه می کنم . این بحث که فلش کاران فضای مناسبی که امکانات بیشتر به آن ها جهت فعالیت دهد فکر نمی کنم مشکلی با مجید آنلاین یا دیگر فروم ها داشته باشید . هدف ما (من و دیگر دوستان) فقط این بوده که فرومی کاملا تخصصی در زمینه فلش راه اندازی کنیم همین ، عده ای از دوستان هم نظر مثبت به این کار داشتند و بنده هم متاسفانه یا خوشبختانه این کار رو انجام دادم

امیدوارم کاری که انجام شده ضربه ای به قوانین این جا و هیچ یک از تالارهای گفتمان نزده باشد. در ضمن بنده آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما و دیگر دوستان هستم ، هر جایی که فکر می کنید نیاز به تامل بیشتر دارد بنده در خدمتم تا با مشورت و هم فکری کاری کنیم در جهت پیشرفت جامعه فلش در ایران

آرزوی موفقیت برای شما و دیگر دوستان دارم

mohsensemsarpour

کاربر فعال
note: As this is in development, we do not recommend running smf 2.0 rc2 on a production site.

با سلام خدمت شما دوست عزیز
حق با شماست و بنده نیز این مطلب رو مطالعه کردم ، اما من از گذشته با smf کار کردم و تا کنون مشکلی در آپدیت آن نداشته ام . امیدوارم بعد از این هم مشکلی پیش نیاید در صورتی که موضوع مهمی وجود دارد که فکر می کنید ممکن است مشکل ساز شود بفرمایید تا بنده تغییرات لازم را لحاظ کنم
در مورد smf 2.0 نیز با تیم اصلی و تیم فارسی سازی صحبت کردم و گفتند که این ورژن مشکل چندانی ندارد و با تغییر تم آن به تم کرو احتمال تغییرات جزئی وجود دارد ولی تغییر کلی تا نسخه بعدی احتمالش زیاد نیست.

باز هم از گوشزد و راهنمایی شما تشکر می کنم
موفق باشید

evt

Member
دوست عزیز آقای سمسار پور
از حسن نظر شما متشکرم
من مشکلی با راه اندازی این فروم ندارم و تا جایی هم که بتوانم به قوی تر شدن آن نیز کمک خواهم کرد .
اگر هم سخنی گفتم برای کمک به بهتر شدن امور بود .

mohsensemsarpour

کاربر فعال
با تشکر از دوستان برای زحمات زیادشون
با تشکر از scup عزیز که زحمت آماده کردن تصویر مخصوص امضا رو کشیدن

هر کدوم از دوستان که می خوان امضاء خودشون رو به حالتی تغییر بدن که آرم و لینک انجمن تخصصی فلش کاران ایران در اون قرار بگیره لطف کنن از این کد استفاده کنن

PHP:

با اضافه کردن کد چیزی شبیه به این به امضا شما دوستان اضافه خواهد شد

کد:
موفق باشید

آخرین ویرایش:

evt

Member
چند نکته رو با نیت خیر میگم
1- قبل از اینکه ما با دوستان بشینیم سایت evt.ir رو تاسیس کنیم . شاخه های مختلفی رو که می تونستیم روش کار کنیم رو برای خودمون فهرست کرده ایم . یکی از مهم ترین بخش هایی که روش فکر و کار زیادی کرده ایم ایجاد یک فروم تخصصی برای فلش پلتفرم بود .
طبق بررسی هایی که ما کرده ایم احتمال اینکه این فروم بتونه در حال حاضر شکل بگیره ، اندک هست . فروم های تخصصی زیادی هستند که عملا کارایی ندارند . به نظر من زمان زیادی لازم هست تا فروم شما شکل حقیقی خودش رو بگیره و واقعا مفهوم یک فروم تخصصی را داشته باشه .
2- بهترین کار فعالیت دراز مدت و هدف دار برای رسیدن به سطحی از مقبولیت هست تا جامعه فلش به شما رجوع کند . این کار نیازمند برنامه ریزی و گذاشتن وقت است .
3- یکی دیگر از کارهایی که میشود انجام داد استفاده از بستر سایت های بزرگی مثل مجید آن لاین یا فروم برنامه نویس هست . به هر حال این سایت ها سال هاست که دارند فعالیت می کنند و در بین کاربران مقبولیت خودشون رو پیدا کردند . برای شکل گیری یک فروم تخصصی خوب می توانیم از همین سایت ها استفاده کنیم . در مورد مجید آنلاین هم اکنون این توانایی وجود ندارد . گرایش عمده مجید آن لاین بر روی گرافیک استوار است و فلش پلتفرم در تعریف مدیران این سایت به سختی جای خواهد گرفت . در اینجا بزرگترین مشکل را عدم وجود مدیریت منسجم و خوب می بینم ( من احترام زیادی برای آونگ قائلم و به هیچ وجه حرفم جهت دار نیست ) . مدیریت باید به فروم شکل دهد نه اینکه از فروم تاثیر بپذیرد . مدت هاست که مجید آن لاین به خاطر ضعف های مدیریتی از مسیر خودش خارج شده است و شکل یک فروم احساسی به خود گرفته است .
در مورد سایت برنامه نویس ، حرف زیادی در اینجا نخواهم گفت . فقط همین را بدانید که مدتی است در تلاشیم تا مدیران این سایت را برای احداث فروم تخصصی فلش پلتفرم راضی کنیم . که تا زمان اکنون گویا نظر مدیران مثبت هست . در همین راستا نظر سنجی نیز در جریان هست که دوستان علاقه مند می توانند به اون رجوع کنند .

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوست عزیز سلام
با تشکر از راهنمایی های دوستانه و دلسوزانه شما
سعی می کنم به زودی در مورد مواردی که فرمودید پاسخ رو ارسال کنم

موفق باشید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
با سلام
چون به evt عزیز قول داده بودم گفتم بیام و موارد رو پاسخ گو باشم .
1. در مورد شکل گیری تالار با سرعت زیاد (و رسیدن به مقبولیت) دقیقا حق با شماست و بنده از این جهت با شما موافقم اما در مورد سایت هایی مثل مجید آنلاین و یا برنامه نویس باید عرض کنم که اونها هر کدام با دید خاصی وارد عرصه شدند ، و مثلا سایت برنامه نویس که با دید کدنویسی وارد عرصه شده و خدا رو شکر کاملا هم موفق بوده هیچ وقت جای مناسبی برای عرضه کارهای فلشی نخواهد بود. شاید بررسی کدنویسی در فلش در این فضا ممکن باشد اما کلیه مباحث فلش واقعا کار زیادی خواهد بود و در آن مکان فکر نمی کنم بتوان همه موارد را در نظر گرفت .
2. به هر حال شما فرمودید که قصد کمک دارید و بنده هم خوشحال هستم و خدا را شاکر ، اگر واقعا قصد کمک دارید سری به تالار بزنید و بخش های فعلی و فعالیت های اعضا را بررسی نمایید ، مطمئنا دید باز شما و نظرات مفید شما به ما کمک خواهد نمود.
3. بنده در زمینه فلش هیچ ادعایی ندارم و مخلص همه فلش کارهای حرفه ای هم هستم ، من فقط قصد دارم فلش رو به صورت حرفه ای همه با هم دنبال کنیم همین ! اگر دوستان در سایت برنامه نویس یا مجید آنلاین یا هر جای دیگر هم همین هدف را دنبال می کنند کمک کنند تا انجمن فلش کاران حرفه ای نیز شکل صحیح و اصولی پیدا کند . من و شما و دیگران مطمئنا از این قضیه استقبال خواهیم کرد
4. سایت مجید آنلاین یک روز بحث را مهم کرد همه اعتراض کردند و سایت برنامه نویس هم نمی دانم ...
5. اگر بحث در مورد بزرگ نشدن و یا بزرگ شدن بخشی است بفرمایید تا بنده در جریان باشم و گرنه برنامه نویس سایت انجمن فلش کاران را به کاربران خود معرفی کند و یا مجید آنلاین چه چیز از اهدافشان را زیر سوال خواهد برد.

امیدوارم شما نیز مواردی که بنده عرض کردم را کامل مطالعه بفرمایید و افتخار دهید به فروم سر بزنید و در انتها نظر خود را در مورد مسائل مطرح شده بفرمایید.
بنده حتما از موارد مثبت استقبال خواهم کرد و منتظر کمک بزرگان امور هستم تا به امید خدا بتوانیم همه با هم انجمن حرفه ای و بزرگ و کاربردی داشته باشیم

موفق و پیروز باشید
محسن

جدیدترین ارسال ها

بالا