افتتاح اولين انجمن طراحي سايت #########

mehdiBC

Member
به نام خالق سبحان​

اولين انجمن طراحي سايت در ايران افتتاح گرديد.
انجمن هاي سايت فروم به نشانيwww.siteforum.ir
هدف من از خريد ليسانس اين انجمن :
خودم به شخصه هميشه كمبود چنين جايي را در ايران احساس مي كردم جايي كه فقط و فقط به ابعاد طراحي سايت بپردازه و بتونه همه علاقه مندان به اين حيطه را دور هم جمع كنه از مبتدي بگير تا پيشرفته
البته سايت هايي بودن مثل همين سايت پرشين تولز كه بخشي هم به طراحي سايت بپردازند اما با اون عظمت و اون گستردگي چيزي نبود
لذا تصميم گرفتم تا اين انجمن را بره بندازم و بتونم كمكي كرده باشم تا همه افراد اين حيطه دور هم جمع بشن
ماهيت و كاربرد انجمن :
اين انجمن در سه كاربرد تدوين شده است كه البته همش در حيطه طراحي سايت هست
اول- انجمني سات كاملا علمي يعني جاي كه شما بتونيد تمام ابعاد طراحي سايت از سيستم هاي مديريت محتوا گرفته تا برنامه نويسي و نرم افزار هاي طراحي سايت و ... و... كه مي تويند رفع اشكال كنيد و مطلب بنويسيد

دوم - ماهيت تجاري انجمن هست جايي كه بتونيد به تجارت هاست بپردازيد ، سايت خود را بفروشيد اگر طراح هستيد بازار يابي كنيد و ....و.....

سوم - ويژه صاحبان سايت ووبلاگ :
كه مي توانند نياز هاي خود را دران برطرف كنند بخش هايي مخصوص تبادل لين و تبادل بنر و نيز فراخوان همكار و نويسند ه و....و.....دارد كه مي توانيد نياز هاي خود را رفع كنيد

به طور كلي اين انجمن در آينده اي نزديك مي تواند بزرگترين و كامل ترين پاتوق طراحان سايت و علاقه مندان به اين حيطه گردد​

ahmad881

Member
سلام مهدي جان
من تو انجمنت عضو شدم
عناوين عالي بودند
اميدوارم تا آخرش باشي و كم نياري دنياي نت دنياي بي وفاييه
كلا دنيا بي وفا هست از نوع مجازيش كه ديگه بدرتر
در كل انجمنت عاليه

mehdiBC

Member
ديزاينر عزيز دمت گرم اين همه به من اميد دادي
من از صبح كه اين تبليغ را اينجا گذاشتم تا الان 20 نفر عضو جديد و 100 مطلب جديد داديم

دوست عزيز ديزاينر خان شما كه مي گي 100 تا اومدن و سرجاشون نشستن اولا آيا همگي تخصصي فقط جهت طراحي سايت بودن؟
از طرفي گستردگيشون به اين حد بوده؟
همچنين اسم سايتشون يعني اسم دامنشون به اين خوبي بوده؟
من همه ظرافت ها را در نظر گرفتم حتي روي دامنه حساس بودم
اما در كل بازم دوست دارم نظر همه اعمال بشه
چون قراره پاتوقي براي همه بشه

maysam.m

Well-Known Member
با سلام
وب سایت بسیار عالی راه اندازی کردید که در ایران بی نظیر است . به نظرم اگر چند نفر دیگه شما را کمک کنند این انجمن بسیار موفق خواهد شد . و اگر شما مثلا مدیران سیستمهای مدیریت فارسی معرفی شده در انجمنتان را هم دعوت کنید به انجمنتون بسیار عالی خواهد شد زیرا هم به نفع آنهاست و هم باعث توسعه سایت و راحتی برای کاربران میشود.

بنده فعلا مشغله های بسیاری دارم اما بعدا حتما یکی از اعضای فعال انجمن خواهم شد
با تشکر

shnoit

Well-Known Member
خیلی خوبه. ایشالله به امید موفقیت و پر رنگ شدن در انجمن فروم سایت :)

ahmad881

Member
با سلام
وب سایت بسیار عالی راه اندازی کردید که در ایران بی نظیر است . به نظرم اگر چند نفر دیگه شما را کمک کنند این انجمن بسیار موفق خواهد شد . و اگر شما مثلا مدیران سیستمهای مدیریت فارسی معرفی شده در انجمنتان را هم دعوت کنید به انجمنتون بسیار عالی خواهد شد زیرا هم به نفع آنهاست و هم باعث توسعه سایت و راحتی برای کاربران میشود.

بنده فعلا مشغله های بسیاری دارم اما بعدا حتما یکی از اعضای فعال انجمن خواهم شد
با تشکر

منم با ايشون موافقم

البته تئوري من با ايشون فرق داره
من مي گم اينكار درسته هم به نفعه اوناست هم به نفع كاربران كه همش نبايد تو 10 تا سايت سرگردون بشن

امام بزرگترين مزيتش اينه كه مثلا مدير ميترا از جوملا هم حاليشه لذا مي تونه تو بخش جوملا هم رفع اشكال كنه
كلا اين باعث مي شه خييلي سريع جواب هر اشكالي داده بشه

آخرین ویرایش:
ديزاينر عزيز دمت گرم اين همه به من اميد دادي
من از صبح كه اين تبليغ را اينجا گذاشتم تا الان 20 نفر عضو جديد و 100 مطلب جديد داديم

دوست عزيز ديزاينر خان شما كه مي گي 100 تا اومدن و سرجاشون نشستن اولا آيا همگي تخصصي فقط جهت طراحي سايت بودن؟
از طرفي گستردگيشون به اين حد بوده؟
همچنين اسم سايتشون يعني اسم دامنشون به اين خوبي بوده؟
من همه ظرافت ها را در نظر گرفتم حتي روي دامنه حساس بودم
اما در كل بازم دوست دارم نظر همه اعمال بشه
چون قراره پاتوقي براي همه بشه

کنایس ؟ یا جدی بهت امید دادم ! :-?
من نکفتم گسترده نیست و ... اصلا" بحث من این نبود
ولی خیلی ها که اینجوری اومدن بعد 3-4 ماه جمع کردن رفتن حالا به هر دلیلی :wink:
موفق باشید

IRANCMS

Member
حالا دیگه تاپیک منحرف شد....
ولش کنید بابا. یه صلوات بفرستید. . . .

مهدی عزیز دلم نیومد که یه تشکر ، از موضوع سایتت عبور کنم.

واقعا اینجوری که بخش بندی کردی ، نشون میده که هدف کاملا مشخصی داری. امیدوارم که خیلی زود تمام بخش های سایتت پر از مطالب مفید و آموزنده بشه. راستی برای انتخای مدیران سایتت هم خیلی دقت داشته باش. شما انجمنت تخصصی محسوب میشه و باید مدیرانی با تجربه رو انتخاب کنی.

موفق باشید - علی

mehdiBC

Member
اللهم صل علي محمد و آل محمد

ممنونم ايران عزيز
خوب هدفم كه واقعا كمك به خودم و همه دوستان بوده دروغ چرا خودم خيلي دلم مي خواست چنين انجمني تو ايران به پا بشه
چون شك ندارم اگه چنين انجمني بگيره درجه اول مشكلات اساسي همه طراحان و علاقه مندان ظرف مدت كوتاه حل ميشه + اگه كسي سايتي مفيد و واقعا عالي راه انداخت مثلا يه سايت تبليغاتي يا سيستم كليكي و ..... و..... مجبور نشه تو اين همه سايت تبليغ كنه تا ملت متوجه بشن بلكه با دادن يك تاپيك و پست مطئن بشه كه اكثر صاحبن سايت و ..... مي بيننش
همچنين بهترين مكان بشه براي هركس زحمت كشيده و طراح سايت شده جهت بازار يابي و جذب مشتري و تجارت سالم همچنين هاست و .... هم همينطور
به هر حال منم ازت ممنونم و منم تشكر كردم دوست خوبم
راستي شما در عرصه سيستم مديريت محتوا تجربه داري؟ كه چنين اسمي براي نام كاربري خودت انتخاب كردي؟
خوشحال مي شم تو انجمن من مديريت و فعاليت كني

Mandana

Active Member
لطف کنین وقتی مدیر تذکر میده اگر مشکلی دارین به می پیغام خصوصی بزنید.اینطوری الکی بحث رو هم منحرف می کنین^.^
با اجازه پستهای اضافه رو پاک می کنم.امیدوارم موفق باشید
راستی احیانن احمد881 رو میشناسید؟ ^.-
امیدبارم انجمن خوب و فعالی داشته باشید

پیشاپیش ازتون ممنونم و موفق باشید :rose:

saber110

Member
با سلام خدمت مهدي عزيز
اولا متاسفم كه بن شدي مي دونم تقصير تو نبود
اما در كل انجمن خوبي داري آينده داره
اميدوارم موفق باشي بچه هاي مجيد آنلاين فراموشت نمي كنيم

:rose:

mehdiBC

Member
ممنون صابر عزيز منم شما را فراموش نمي كنم
البته انگاري لطف اساتيد شامل حال من شده و من از بن خارج شدم

گرچه من ديگه كاري هم ندارم تو اين انجمن
فقط هنوز موندم تو اين تاپيك من اولين جرمم چي بوده كه كينگ اومد تذكر داد اونم با لحن بسيار مفتضح
بله اخطار دوم را مي دونم چون اعتراض كردم به تذكر اول اونا قبول دارم چون اخلاقم اينه كه اگه كسي گير الكي بده ساكت نشم و ازش بپرسم چرا

لذا مي گيم تذكر دوم ايشون بابت اعتراض من به تذكر اولش بوده
اما جون هركس دوست داره اين كينگ به من بگه تذكر اولش براي چي بود همين

جدیدترین ارسال ها

بالا