اعضای فروم و من در ورود مشکل داریم

mahanq&a

Member
من یه فروم تو www.forumup.com درست کردم و همه چیز خوبه و کارم رو راه میندازه. تنها مشکلی که دارم اینه که از بعضی از سیستمها که من یا کاربرا میخوان وارد بشن دوباره صفحه ورود میاد و باز ازشون خاسته میشه که وارد بشن. این در حالیه که اون زیر نشون داده شده که اونها وارد شدن. من هم چند جا به این مشکل بر خوردم و بعد از چند بار ورود موفق شدم مطلب بفرستم. به نظر شما مشکل چطوری رفع میشه. البته باید بگم که از بعضی سیستمها هیچ مشکلی وجود نداره.:wink:

آخرین ویرایش:

Hyper

Active Member
شما از هاست رایگان استفاده میکنید
این مشکلات عموما در ارتباط با هاست های مجانی اتفاق میافته ، قبلا هم اشاره شده ...

رضا

mahanq&a

Member
یعنی این مشکل حل شدنی نیست؟
آخه من کارم راه افتاده و فقط مشکلم همینه. آیا راه حلی هست؟
این مشکل به چه دلیل به وجود اومده؟

Hamid2day

Active Member
رضا
این جریان رو میشه تو پرشین گیگ راه انداخت؟
Hyper گفت:
شما از هاست رایگان استفاده میکنید
این مشکلات عموما در ارتباط با هاست های مجانی اتفاق میافته ، قبلا هم اشاره شده ...

رضا

mahanq&a

Member
من به فروم آپ بیشتر از این سایتهای مجانی اعتماد دارم. چون فرومآپ مخصوص فروم هست و تو فروم هم تبلیغات میکنه و یه جورایی به کارش تعهد داره. حالا من بیام و تو پرشن گیگ فروم آپلود کنم و کاربر هم بگیرم و یهو بیاد ببنده دیگه هیچ کاری نمیشه کرد. همونطور که گفتم فروم آپ کارم رو راه میندازه. به هر حال مشکل من باید از سشن باشه مسیر سشن من "/" هست. به نظر شما مشکل از کجاست؟ در ضمن فروم آپ استیلهای زیادی داره، شما کدوم یکی رو پیشنهاد میکنید؟ میخوام سایت ظاهری سبز یا نقره ای داشته باشه.

alireza TNT

New Member
منم این مشکل رو دارم ولی هاست من پولیه و 50 هزار تومان سالیانه دارم میدم
واقعا به کمک احتیاج دارم

جدیدترین ارسال ها

بالا