اعداد در فوتوشاپ cs5

webroamer

Member
باسلام

من فوتوشاپ cs5 رو سيستمم نصب كردم، نمي تونم اعداد رو به فارسي بنويسم. هم چي رو فارسي مي نويسه بجز اعداد رو راستي cs5 me هستش.

the_king

مدیرکل انجمن
باسلام

من فوتوشاپ cs5 رو سيستمم نصب كردم، نمي تونم اعداد رو به فارسي بنويسم. هم چي رو فارسي مي نويسه بجز اعداد رو راستي cs5 me هستش.

این ابزار کوچیک رو برای تبدیل ارقام ساختم، ببینید متنی که از داخلش Copy می کنید در Photoshop درست
نشون داده میشه یا نه. ارقام رو داخل این ابزار خواهید نوشت و بعد از Copy کردن، داخل کادر Text فتوشاپ Paste
(با ترکیب کلیدی Ctrl + V) کنید.

لینک کمکی از PersianGig

ابزار Persian Numbers ضمیمه این پست می باشد.

پیوست ها

• PersianNumbers.zip
    4.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

webroamer

Member
با سلام دوست عزيز

متاسفانه نمي تونم فايل رو دانلود كنم مي شه لينكش رو چك كنين؟ اگه مي تونين يه زحمت بكشين و به ايميل من در سايت مجيد آنلاين بفرستين واگه راه ديگه اي هم هست كه بشه با تنظيمات خود فوتوشاپ انجام داد لطفا راهنماييم كنين.

با تشكر

آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
من هم از دیروز با اتچمنتهای سایت مشکل پیدا کردم.
فکر کنم مربوط میشه به همین تغییر و تحولات سایت.
به هر حال از علی خان ممنونم؛
و به دوست عزیز ...web هم یاد آوری کنم که فونتهایی که انتخاب میکنی از نوع استاندارد باشه. مثل B Zar (پیشوند B دار)

mehdinasiri

پارس لند گروپ
مشکل اعدا یک مشکل عمومی هست که باید یک نکته کوچک رو در مورد اون رعایت کرد که همه جا اعداد فارسی باشه مخصوصا در فونت ایران نستعلیق که این روز ها خیلی کاربرد داره. فقط کافی هست مانند تصویر زیر تنظیمات رو بر روی فارسی تنظیم کنید. در ضمن این نیکته را به یاد داشته باشید که در اکثر موارد این مورد باید بر روی فارسی تنظیم گردد.

tst5djfima44iag661t.gif

webroamer

Member
مهدي جان دست شم درد نكنه راهكارتون جواب داد.
اما در مورد نرم افزار the king بلاخره بعد گذشت كلي وقت تونستم دانودش كنم ولي فايل اجرايي نيستش اصلا كامپيوتر نمي شناسه اونو ازم يه نرم افزار براي اجراي اون مي خواد مي شه راهنمايي كنين چطوري بايد از اين نرم افزار استفاده كرد.
با تشكر

the_king

مدیرکل انجمن
مهدي جان دست شم درد نكنه راهكارتون جواب داد.
اما در مورد نرم افزار the king بلاخره بعد گذشت كلي وقت تونستم دانودش كنم ولي فايل اجرايي نيستش اصلا كامپيوتر نمي شناسه اونو ازم يه نرم افزار براي اجراي اون مي خواد مي شه راهنمايي كنين چطوري بايد از اين نرم افزار استفاده كرد.
با تشكر

فایل پیوستی ابتدای امر درست بود، داخل فایل زیپ شده هم اصولا یک فایل exe بود. اما تو نقل و انتقالات سرور
گویا دیواری کوتاه تر از من نبوده و فایل آسیب دیده. متاسفانه الان تو مسافرت ام و به سیستم ام دسترسی
ندارم، وگرنه مجددا آپلودش می کردم.

webroamer

Member
با سلام جناب آقاي مدير
ايشالا كه مسافرت خوش بگذره
از سفر برگشتين روي آپلود مجدد حساب كنيم ؟
دستتون بهر حال دردنكنه

جدیدترین ارسال ها

بالا