اعتراض!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saman_sweden

Active Member
Pooriya_Online گفت:
............

چهارما پيام خصوصي كه به سامانم دادي برام بزن تا جوابتو بنويسم...

پنجمن سن من چيه؟؟؟ ديگه از اين ***** نكنيا وگنه بد ميبيني...

بمن كه نامه نداده اگر هم نامه اي داده مديران محترم انجمن قبل اينكه من نامه را بخونم برش داشته اند

در هر من تشخيصم از همون اول يكي است اين فرد لاشي بنام سكوت فقط كارش بهم زدن جو انجمن است شما تمام اون پيامهاشو ببينيد فقط و فقط دو بهم زني بلده ميخواهد هر جا باشه دعوا راه بيندازه
در ضمن تاحال با سه چهار تا نام وارد انجمن شده

iman_flash

Active Member
آقا محمد من نميدونم شما چرا اينهمه شلوغش كردين و يه عده هم منتظرن ببينن كجا بحث شده بيان آتيشو زياد كنن و هركي هم كه خلاف شما حرف ميزنه ميايد ميگيد لطفا تاپيكو شلوغ نكنيد
من طرف صحبتم فقط شما هستيد و نه آدمهاي معلوم‌الحال ديگه كه فقط واسه داغ كردن بحث بهش دامن ميزنن و هيچ حرف ديگه‌اي با كاربرايي كه حرفاي بيخود رو پيش كشيدن ندارم

سوال كرديد كه عمومي كامپيوتر يني چي
منظور از عمومي كامپيوتر در اين سايت:
هم اخبار مربوط به كامپيوتر هست كه گاهگاهي دوستان زحمت ميكشن و قرار ميدن و همش رو هم نميشه در صفحه اول قرار داد و همچنين بهتر هست كه يك نسخش هم در انجمنها به خاطر قابليت جستجو وجود داشته باشه...
و هم رفع مشكلات مربوط به كامپيوتر هست كه دليل نميشه همش در انجمنهاي موجود گنجونده شده باشه... به عنوان مثال يه پيغام خطا كه يك نفر حين كار با ويندوز يا اجراي يك برنامه بهش بر ميخوره...
و همچنين چون هيچكي نميخواد انجمن خشكي رو داشته باشيم بعضي مواقع خبر يا مطلب يا عكس جالب يا حتي طنز و خنده‌داري كه مربوط به كامپيوتر يا اينترنت باشه رو هم در اين انجمن داريم كه اگه خلاف موضوع سايت و قوانينش نباشه هيچكس هم اعتراضي نداره و خودمون هم لذت ميبريم.
ولي براي من جالب هست كه شما تاپيك من با عنوان "آخر اينترنت كجاست" رو با تاپيك خودتون مقايسه ميكنيد!! اين يك مطلب طنز 100% مرتبط با اينترنت هست... و پشت اون صفحه يك ايده‌اي هست كه براي هر كسي ميتونه جالب باشه و براي همون عدم خشكي انجمن اون رو ارسال كردم... ولي من هيچ ربطي بين يك گروه موسيقي رپ با كامپيوتر و اينترنت نميبينم... حتي اگه هيچ مشكلي هم نداشت اصلا خيلي هم جالب بود... ولي به اين سايت مربوط نميشد...اصلا انگار شما يادتون نيست كه چرا نام انجمن از عمومي به عمومي كامپيوتر تغيير كرد
از نظر من جاي اين تاپيك در اون انجمن نبود... جز اينكه مديران كل نظري غير از اين داشته باشن كه اونوقت بررسي ميشه و اگه گفتن نبايد حذف ميشد با كمال ميل تاپيك برميگرده... مال بابام كه نيست! منم كه پدر كشتگي با اون گروه موسيقي ندارم... منم ميشينم از اون گروه چيزاي بيشتري ميخونم و اطلاعات خودم بيشتر ميشه... اصلا من خودم عاشق خوانندگي هستم... ولي حرف من اينه كه اون تاپيك به اين سايت ربطي نداشت... همين.
تنها گناهي كه به گردن ميگيرم و معذرت هم خواستم اينه كه بعد از حذف تاپيك به شما خبر ندادم كه اونم وظيفم نيست كه واسه هر تاپيكي كه منتقل ميكنم به كاربر توضيح بدم... جز اينكه كاربري اعتراض كنه كه در مورد شما اولا كه عمومي اعتراض كردين و قرار شد كه به اعتراضاي عمومي جواب داده نشه و در ثاني بهترين كار رو كردم كه تو اون لحظه جواب ندادم چون كار خرابتر ميشد... و به خاطر همين اول با مديرا در ميون گذاشتم بعدش هم بلافاصله به شما دليلشو گفتم

--------------------

من دليل حذف اون تاپيك رو قبلا گفتم و ديگه هم يك لحظه از وقتم رو براي تايپ كردن پاسخ به حرفهاي شما كه اينجا رو به دادگاه تبديل كرديد نميذارم... تصميم در مورد اون تاپيك هم به عهده مديران ارشد ميذارم كه اگه تشخيص دادن كه برگرده برميگرده وگرنه هيچ و اگر معلوم شد من اشتباه كردم و فكر ميكنند كه مجازاتش لغو مديريتم هست با كمال ميل قبول ميكنم كه اين از پاداش هم برام بهتر هست.

ايمان

saman_sweden

Active Member
iman_flash گفت:
.......
من طرف صحبتم فقط شما هستيد و نه آدمهاي معلوم‌الحال ديگه كه فقط واسه داغ كردن بحث بهش دامن ميزنن و هيچ حرف ديگه‌اي با كاربرايي كه حرفاي بيخود رو پيش كشيدن ندارم
...

مواظب باش چي مينويسي

معلوم‌الحال خودت تشريف داري

iman_flash

Active Member
خوبه كه خودت هم ميدوني... و وقتي صدات ميكنن زود جواب ميدي و ميفهمي كه به كي گفتن...
تو اين تاپيك صد نفر به من اعتراض كردن پس حتما از خودت شك داري كه زود نسبت به اين كلمه واكنش نشون دادي

saman_sweden

Active Member
iman_flash گفت:
خوبه كه خودت هم ميدوني... و وقتي صدات ميكنن زود جواب ميدي و ميفهمي كه به كي گفتن...
تو اين تاپيك صد نفر به من اعتراض كردن پس حتما از خودت شك داري كه زود نسبت به اين كلمه واكنش نشون دادي

نه از يه مدير بعيد شخصيت خودشو اينطوري نشون بده لياقتش زير سوال ميره

Peyman-Pop

Active Member
ببینید ... صحبت شما این هست که خوب مجید و بابک به پی ام ها جواب ندادند ولی خوب من که هستم! ... شما توجه کنید یک کاربر وقتی از یک موضوعی شکایت داره باید یک نفر باشه که به شکایت اون رسیدگی کنه ... یعنی یک نفر باشه که وقتی موضوع پیشش مطرح میشه بتونه ازش جواب بگیره

خوب من هم که همینرو برای شما توضیح دادم مدیر انجمن من هستم و حل مشکلات انجمن با من هستش پس دلیلی‌ نداره برای مجید و یا بابک پیغام خصوصی‌ در مورد قفل و یا انتقال تاپیک ارسال کنید، اما اگر دوست دارید اینکار رو انجام بدید هیچ اصراری نیست انجام بدید اما باید منتظر جواب خودتون بمونید حتی‌ اگر چندین هفته زمان ببره اگر هم جوابی‌ دریافت نکردید یعنی‌ اون مدیر در جریان موضوع نبوده و جوابی‌ نداشته به شما بده پس از جواب نگرفتن از مجید و یا بابک دلخور نباشید .

وقتی‌ خودتون دوست نداشته باشید جواب سوال خودتون رو سریع و بدون درد سر بگیرید ما که نمی‌تونیم شمارو وادار به انجام اینکار کنیم .

به نظر شما منطقیه که یک کاربر بخاطر یک مشکل کوچک بیاد به سه نفر پی ام بده تا بلکم یک نفر از موضوع خبردار بشه و به دادش برسه؟ ... شما میگید خوب به من پی ام میدادید ...

آقا موهی‌ مگه جواب سوال و یا نامه ارسالی‌ شما برای مدیران مهم نیست ؟ اگر واقعا مهمه باید طبق راهی‌ که مدیران برای کاربران قرار دادن عمل کنید تا جواب خودتون رو کامل و سریع بگیرید. دلیل نداره هر کاربر هر سوالی‌ داشت برای هر سه مدیر ارسال کنه برای یک مدیر ارسال میکنه که میدونه می‌تونه جواب خودش رو سریع بگیره اگر به دلیل مشغله کاری اون مدیر نتونست جواب شمارو بده میتونید برای مدیر دیگه ای مشکل خودتون رو ارسال کنید، اگر هم از مدیر اول جواب گرفتید که دیگه نیاز به ارسال اون برای مدیران دیگه نیست .

من از کجا بدونم که شما میتونستید این مشکل رو حل کنید؟

مگه تابحال نامه بی‌ جواب و یا مشکلی‌ از شما بوده که برای من ارسال کرده باشید و من رسیدگی‌ نکرده باشم ؟ نمی‌شه که چون اینطور تصور می‌کنید فقط برای مجید پیغام خصوصی‌ ارسال کنید و بگید چون جواب نداد تاپیک زدم .

مجید خودش هم از این موضوع نارحته که چرا کاربران موضوعات و پیغام هایی‌ که بهش مربوط نمی‌شه رو براش ارسال می‌کنن . برای همین جواب بیشتر اونهارو نمیده، چون مشکلات و سوالات در مورد انجمن هست و هر انجمن هم مدیر مربوط به خودش رو داره و اگر هم یک موضوع کلی‌ باشه انجمن مدیر کل داره که به مشکلات انجمن مثل این موضوع رسیدگی‌ میکنه.

دیدید که تاپیک اعتراض هم که زدید هیچ مدیری نظری نداد و شما از این موضوع گله مند شدید آقا ایمان هم اگر نظری دادن به همون دلایل استثنا که گفتم و بنا به درخواست من بود وگرنه در قوانین هم گفتیم اگر اعتراضی‌ در انجمن های عمومی‌ ارسال بشه به اون جواب داده نمی‌شه و حتی‌ اون موضوع برسی‌ هم نمی‌شه .

وقتی یک مدیر میاد بدون دلیل یک تاپیک رو حذف میکنه و صداش رو هم در نمیاره که چرا و توسط چه کسی این کار انجام شده تا لااقل نویسنده تاپیک بتونه بقول شما این مشکل رو بصورت پی ام حل کنه

قبل از هرچیز اینرو مطمئن باشید که اگر مدیری تاپیکی رو منتقل با یا حذف میکنه با دلیل اینکار رو انجام میده و نمی‌تونیم بگیم بدون دلیل اینکارو کرده حالا ممکنه شما بخواید دلیل این موضوع رو بدونید و گفتید نمیدونید از کجا بفهمید چه کسی‌ تاپیک شمارو منتقل کرده، این موضوع و کلا بیشتر سوالات شما در قوانین جدید جواب داده شده تا کاربر بعد سوالی‌ نداشته باشه اما شما قوانین رو یا نخوندین و یا دوست نداشتید بهش توجه کنید که هنوز این سوال رو دارید. جواب این مورد رو با نقل قول از همون قوانین میدم :‌

چنانچه تاپیک و یا پیغامی‌ از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنید تا آن مدیر نیز در اینباره شمارا راهنمایی‌ و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد.

اگر هم مشکل در پیدا کردن مدیر هر انجمن دارید میتونید به انجمن اخبار سایت برید و لیست مدیران و انجمن های مدیریت اونهارو ببینید تا بدونید در موقع نیاز به کدوم یکی‌ از مدیران باید پیغام خصوصی‌ ارسال بشه .

وقتی این مدیر یک تاپیک رو بدون دلیل پاک میکنه این خودش توهین به کاربر هست ... خوب وقتی که ایشون در جمع به من به این شکل توهینی میکنند منطق حکم میکنه که اون موضوع در جمع مطرح بشه تا موضوع برای همه روشن بشه که اشتباه از چه کسی بوده ... چون در غیر اینصورت همه کاربر ها مثل آفا ایمان در مورد من فکر خواهند کرد و هیچ وقت این قضیه حل نمیشه ... پس امیدوارم که دلیل در جمع مطرح کردن این موضوع برای شما روشن شده باشد ...

نه آقا موهی‌ دلیل منطقی‌ نیست. در بالا گفتم که مدیری بی‌ دلیل تاپیکی‌ رو منتقل نمی‌کنه . اگر تاپیکی‌ از انجمن حذف می‌شه یعنی‌ قوانین سایت رو زیر پا گذاشته و این یعنی‌ به قوانین و مدیران در عموم بی‌ احترامی‌ شده، آیا مدیران هم باید بیان یک تاپیک بزنن و بگن چون شما در عموم به قوانین و مدیران توهین کردین ما هم اینجا شمارو مورد باز خواست قرار میدیدم !

اما اینجوری یک انجمن که هیچ یک محل برای بازی بچه های زیر 13 سال درست کردیم، اگر تاپیک حذف می‌شه و شما اینکار رو توهین میدونید پس عمل کاربرانی‌ هم که خلاف قوانین رفتار می‌کنن توهین محسوب می‌شه، برای همین میگیم این مسایل رو در پیغام خصوصی‌ باید حل کنیم نه در تاپیک های عمومی‌ چون اینجوری دیگه نه هیچ احترامی‌ واسه شما میمونه نه واسه فرد مقابل و بیخود بحث های خودتون رو به ذهن عموم میرسونید و وجه خودتون رو خراب میکنید .

من فقط میخواستم که اون شخصی رو که تاپیک رو به انجمن عمومی انتقال داده رو بشناسم که با معرفی شما شناختم ... نمیدونم دیگه چه اصراری دارید که خودتون رو طرف صحبت من معرفی کنید !

این هم برای چندمین بار تا شاید بالاخره متوجه بشید ، مدیریت انجمن ها ، قوانین ، مسولیت و حل تمامی‌ مشکلات انجمن مستقیما به من مربوط می‌شه . آقا موهی‌ اگر ارسال های من رو نمیخونید بگید تا بیخود ساعت ها وقت واسه ارسال نزارم و زودتر این بحث رو تموم کنم.

در ضمن هیچ اصراری نیست که بگم طرف حساب شما من هستم ( چون دلیل این موضوع رو ده ها بار توضیح دادم ) اما اگر دیگه جوابی‌ از مدیری و یا خود مجید در این تاپیک ندیدید دیگه نمیتونید اعتراض کنید چرا به مشکل شما رسیدگی‌ نمی‌شه و چرا مدیری به شما جواب گو نیست چون خود شما خواستید این مشکل شما بی‌ جواب بمونه.

اگر مایلید من در اینجا دیگه با شما بحثی‌ نمیکنم اما این تاپیک رو هم باید منتقل کنم چون حل این مشکل با منه و اگر شما دوست ندارید مشکل حل بشه خوب نیازی نمیبینم این تاپیک شکایت در انجمن باقی‌ بمونه .

اگر هم واقعا با شخص دیگه ای به جز مدیر انجمن عمومی‌ و مدیرت انجمن ها صحبتی‌ دارید همونطور که گفتم مربوط به این تاپیک و اعتراض شما نمی‌شه و اونرو میتونید از طریق پیغام خصوصی‌ ارسال کنید .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
saman_sweden گفت:
iman_flash گفت:

آقا سامان قرار ما این بود که شما از مدیران گله و یا اعتراضی‌ نداشته باشید !

پس لطفا به قرار هامون پابند باشید تا نیاز با تذکر در این مورد نباشه .

ممنونم .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
ady_constantine گفت:
پيمان جان و ديگر مديران انجمنها !

بنده يك نظري در مورد حذف تاپيكها بيان نمودم كه متاسفانه در بحران بازگرداني ديتابيس تاپيك من حذف شد .

من كاري ندارم و اصراري ندارم كه چرا چند تاپيك من در عمومي پاك شد ؟ كار ندارم كه تاپيك موهي يا ديگر دوستان پاك ميشه !!! اما بهتر نيست كه پس از پاك كردن پست يك نويسنده آنرا به او تذكر داده و علت را بگيد !!!!!

باور كنيد كه وقتي آدم دنبال تاپيكش مي گردد و مدتي وقت صرف مي كند تا نظر ديگر دوستان را ببينيد و پيدا نمي كند كلافه ميشود و شايد كمي عصباني !!!‌ :wink:

علت حذف تاپيك و متوجه كردن او به قوانين و خواسته هاي مديران جلوي اين تاپيك هاي اعتراض آميز را خواهد گرفت !!!

اميدوارم اينبار جوابي به اين پيشنهاد من داده شود . :arrow:

ممنون ady_constantine جان بابت پیشنهاد های خوبت و رفتار منطقی‌ که همیشه زمان گفتن نظرت داشتی.

‌ در مورد تذکر به نویسنده این به چندین دلیل از طرف مدیر متاسفانه امکان پذیر نیست . چون در روز ده ها تاپیک توسط مدیران در حال انتقال به انجمن های دیگه و یا آرشیو هست و مدیران با وقت خیلی‌ کمی‌ که دارن نمی‌تونن هم به انجمن رسیدگی‌ کنن و هم در بحث ها شرکت کنن و مشکلات کاربران و سوال های اونهارو در انجمن خودشون جواب گو باشن و در کنار این در هر تاپیکی‌ که انتقال میدم دلیل اونرو به اون کاربر هم متذکر بشن، چون اگر تاپیکی‌ حذف و یا منتقل می‌شه در راستا با قوانین سایت اینکار انجام می‌شه و تمامی‌ کاربران موظف هستن قوانین سایت رو مطالعه کنن .

اما بعضی‌ از کاربران رو شاید دیده باشید که بدون خوندن و یا توجه به قوانین در مورد انتقال تاپیک خودشون اعتراض می‌کنن و اونجا لازم می‌شه که مدیر مربوطه اون قوانین رو به کاربر یاداور بشه و سو تفاهم پیش اومده رو برطرف کنه .

اما اینکه بگیم مدیران بیان جواب کوتاهی‌ کاربران رو در نخوندن و یا عدم توجه به قوانین رو بدن داریم به مدیران ظلم می‌کنیم .

تنها راهی‌ که در این مورد وجود داره اینه که در صورت امکان تاپیک حذف نشه و با اخطار قفل بشه تا کاربر هم دلیل اشتباه خودش رو متوجه بشه .

اما اینکار رو خود کاربران رد کردن، چون خیلی‌ از کاربران دوست ندارن مدیران جلوی جمع به اونها اخطار بدن و بعد اینکه دوست نداشتن تاپیک خودشون قفل شده و با اخطار در انجمن وجود داشته باشه برای همین بعضی‌ کاربران در پیغام خصوصی‌ درخواست می‌کنن که تاپیک قفل شده کلا حذف بشه و در انجمن نمونه .

برای همین با اینکار مستقيما احترام به کاربر گذاشته می‌شه تا قفل و دادن اخطار به کاربر .

شاد باشید .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
اگر کاربر جدیدی اینجور اعمال ازش سر بزنه خوب پس قوانین سایت برای چی هست؟ ... مگر قرار نیست هر کاربری قبل از اینکه ارسالی داشته باشه اون قوانین رو بخونه؟

چرا ما هم صد ها بار همین رو گفتیم اما کسی‌ توجهی‌ به این موضوع نمی‌کنه برای همین همیشه باید قوانین رو به کاربران تازه وارد یاداور شد و اگر مثل تاپیک های کاربر های قدیمی اونرو حذف کنیم کاربر متوجه اشتباه خودش نمی‌شه و فکر میکنه سایت مشکل داشته و دوباره عکس های جدیدی در انجمن ارسال میکنه. اما کاربران قدیمی‌ سایت دیگه با بیشتر قوانین سایت آشنا هستن و تاحالا حتما فهمیدن چه بحث هایی‌ خلاف قوانین محسوب می‌شه برای همین حذف تاپیک کاملا نشونه کاملی‌ از علت حذف برای نویسندست .‌

کاربر با کاربر فرقی نداره ... از همون اول هم قرار بود که این قوانین موقع ثبت نام به تمامی کاربر ها گوشزد بشود تا در صورت تخطی از اون با کاربر برخورد بشه ... این یک جور تبعیض هست که بین کاربرهای قدیمی و جدید سایت گذاشته شده ! ...

بله آقا موهی‌ من اگر تبعیض برای کاربران قدیمی‌ و خوب انجمن با کاربران جدید قائل نمیشدم هیچ وقت تاپیک شمارو به عمومی‌ کامپیوتر منتقل نمیکردم و مستقیما اونرو حذف می‌کردم.

اما اگر شما دوست دارید چشم ما از حالا به همه شما به یک چشم نگاه می‌کنیم و هیچ ویژگی‌ خاصی‌ رو برای کاربران قدیمی‌ قائل نمیشیم .

دلیل انتقال هم اینه که همونطور که به سامان هم گفتم یک انجمن جدید در زیر شاخه انجمن عکاسی‌ باید ایجاد کنیم که عکس های عمومی‌ در اونجا باشه اما تا قبل از اون این عکس ها جای خاصی‌ ندارند و بسته به موضوع اونها یا در انجمن عمومی‌ کامپیوتر هستن و یا در خود عکاسی‌, عکس های بی‌ مربوط هم حذف میشند .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
swi گفت:
مگه قانون يكي نيست . پس چطوري شما ميگيد باشه و آقا ايمان ميگن بايد حذف بشه
اگه قانون يكيه پس چرا شما نظرت با نظر آقا ايمان فرق داره
درست مثل اينه براي يه جرم دو قاضي دو حكم جداگانه بدند در حالي كه قانون يكيه
بعدشم چون شما مديري آقا ايمان دوست دارند تايپيك شما باشه ولي تايپيك آقاي موحي رو حذف مي كنند
بيربط بيربطه . هيچ فرقي نداره كه كي ارسال كرده . حتي اگه آقا بابك ارسال كننده تايپيك باشه

اول اینکه از نوشته من برداشت اشتباه نکنید، این دلیل بر این نمی‌شه تاپیک من بی‌ ربط به عمومی‌ کامپیوتر باشه، شما حتما فلش رو خوب میشناسید و بازی های ساخته شده رو اون رو دیدید پس چنین حرفی‌ منطقی‌ نیست بلکه عجولانست !

اگر قانونی‌ هست برای همه هست نه برای شخص و یا گروه خاصی‌ .

این فلش جنبه سرگرمی داره و چون با فلش هم هست در انجمن قرار گرفت همونطور که تا بحال کمو بیش بحث های سرگرمی‌ و تفریحی مرتبط با کامپیوتر برای تنوع‌ در انجمن عمومی‌ کامپیوتر قرار گرفته .

در مورد اختلاف نظر:

نظر من نظر من محسوب می‌شه نظر آقا ایمان نظر ایشون همونطور که دوتا قاضی‌ درست و عینا مثل هم قضاوت نمیکنن اما قانون اونها یکیه، اصل نظر کسیه که قانون رو اجرا میکنه یعنی‌ آقا ایمان مدیر این انجمن .

قوانین رو همه ما اجرا می‌کنیم اما در کنارش عقائد شخصی‌ خودمون رو هم داریم برای همین مدیران و طرز رفتار اونها باهم تفاوت داره، اینجا کسی‌ رباط نیست که درست عین اون چیزی که بهش گفتن انجام بده .

پیمان

Pooriya_Online

Active Member
اي بابا يه مشت مدير عقده اي دارن اين خراب شده رو اداره ميكنن... واسه همه متاسفم... اون موقع كه من اعتراض دادم همين محمد مخالفت كرد و يه سري ديگه كه اينجا نوشتن...

kami_mz

Well-Known Member
آقا من از همه معذرت مي خوام. تاپيکو من منتقل کردم. به نويسنده خبر ندادم. من به آرشيو منتقل کردم. به پيمان خبر ندادم. ول کنيد ديگه.

saman_sweden

Active Member
Peyman-Pop گفت:
saman_sweden گفت:
iman_flash گفت:

آقا سامان قرار ما این بود که شما از مدیران گله و یا اعتراضی‌ نداشته باشید !

پس لطفا به قرار هامون پابند باشید تا نیاز با تذکر در این مورد نباشه .

ممنونم .

پیمان

آقا پيمان من مگه چيزي غير از قوانين انجمن نوشته ام اين ايمان فلاش نوشته

iman_flash گفت:
.......
...

منم پاسخش داده ام كه از يه مدير بعيده از حرفها بنويسه

درضمن ايشون با اين عمل زشتشان يعني پاك كردن اون تايپك به شما و ديگر مديران كل توهين كرده است براي اينكه اون تايپك را شما انتقال داده بوديد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
اين تاپيك رو قفل ميكنم فقط براي اينكه به دوستاني كه معترض هستن بگم كه اينجا جاي دعوا نيست لطفا اول برين حرف زدن و اخلاقتون رو درست كنيد بعد اعتراض كنيد...
البته من قصدم توهين به هيچ كس نيست اما بعضي مواقع لازم كه يكم سخت برخورد كنيم ...

پوريا جان ، سامان جان ، محمد جان اين آخرين تذكري است كه در مورد رفتار هاي شما ميدهم.. بدون شك دفعه بعدي در كار نخواهد بود...

MrMohi چنانچه هنوز جواب قانع كننده اي دريافت نكرده ايد براي پيمان (مدير كل انجمنها) پيغام ارسال كنيد و جواب خودتون رو بگيريد و از باز كردن تاپيك مجدد خودداري كنيد

موفق باشيد

مجيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا