اعتراض (ایرانی بودن)

سلام به همه

ما ایرانی ها گاهی با هم می شینیم و می گیم که آره ماها خداوندگاران عقل و منطق هستیم و در علم از همه سر آمدیم.

در گذشته ایرانی ها اله بودن و بله بودن...
کورش و داریوش و ... می کوبیم تو سر بقیه مردم دنیا..

بریم سر اصل مطلب:

در اروپا و کلا کشورهای پیشرفته وقتی به نکته ی علمی جدیدی می رسن شروع می کنن به همه می گن تا اگر کس دیگه ای ایده ای چیزی داشت رو کنه و خلاصه اینطوری شدن اینی که هستن.

ولی ماها یه ضرب المثل داریم که نشاندهنده ی روحیه بد ایرانی هاست:
فوت کوزه گری
یا اینکه استاد آخرین فتن رو به شاگردش یاد نمی ده و ....

چرا برای اینکه یه روز شاخ نشه برا خودش...

---------------------------------

می دونید که پی اچ پی یه زبان اوپن سورس هستش.
تمام سایت ها و تمام برنامه نویس های دنیا همه و همه دست به دست هم دادن و در پیشرفت این زبان کمک کردن...

سایت های دنیا به صورت رایگان آموزش های مختلفی رو می زارن تا همه رایگان استفاده کنن و ...

حالا توی این فروم ایرانی تا اسم یه سایت دیگه بیاد بحث بسته می شه

من توی این سایت عضوم و ناچاراً به قوانینش احترام می زارم
ولی اعتراض هم می کنم و نسبت به اطرافم بی تفاوت نخوام بود

به نظر من خیلی قانون مسخره ایه

همین جاها می تونه آغازگر پیشرفت کشورمون باشه که متاسفانه بیشتر به فکر حفظ مشتریاشون هستن تا پیشرفت ایران...

شاد باشید همیشه

the_king

مدیرکل انجمن
حالا توی این فروم ایرانی تا اسم یه سایت دیگه بیاد بحث بسته می شه

من توی این سایت عضوم و ناچاراً به قوانینش احترام می زارم
ولی اعتراض هم می کنم و نسبت به اطرافم بی تفاوت نخوام بود

به نظر من خیلی قانون مسخره ایه
فروم مجید آنلاین یک بخش اختصاصی به نام معرفی وبلاگ ها و سایت ها داره که در داخل این بخش معرفی و تبلیغ
هر وبلاگ و سایت اعم از ایرانی و خارجی که خلاف قوانین دولت ایران (سیاسی، اعتقادی، Filter شکن ها و ...) عمل نکنه آزاده.
طبیعی است که در فروم مجید آنلاین از هر کاربری انتظار میره که هر گفتگو را با توجه به موضوع اش تنها در بخش اختصاصی
مربوط به اون موضوع ایجاد کنه، تبلیغ فروم و سایت ها هم صرفا بایستی در همین بخش خاص انجام بشه.

اگه اعتراض تون به این مساله است که چرا در بخش های دیگر فروم مجاز به تبلیغ فروم و سایت های ایرانی نیستید،
دلیل اش همین مساله است که عرض کردم.

تشخیص اینکه نام بردن از یک فروم یا سایت ایرانی تبلیغ محسوب می شود یا نه، بستگی به نظر مدیر بخش مربوطه دارد،
فروم و سایت ایرانی زیادی وجود دارند که نهایت سعی خود را بکار می برند تا با روش ها و ترفند های گوناگون نامی از آنها
در فروم برده شود. به همین دلیل اگر موردی بود که از نظر شما قصدی برای تبلیغ وجود نداشت، ولی از دید مدیران
مجید آنلاین تبلیغ محسوب شد، مدیر مربوطه را ملامت نکنید.

مخصوصا که بعضی از انواع پست هایی که به سایت ها و فروم های ایرانی اشاره می کنند، همواره تبلیغ محسوب می شوند :
لینک های داونلود غیر مستقیم نرم افزار و فایل - مثلا فایل اصلی در rapidshare.com است ولی کاربر به یک وبلاگ
لینک داده است.
کاربرد لینک در کلمات بی مورد و نامربوط به موضوع - مثلا کاربر در یک گفتگوی نظر سنجی روی کلمه "جالب" لینک سایتی
را قرار داده است.
ارجاع به سایت یا وبلاگ بجای نوشتن متن مقاله - مثلا کاربر قصد آموزش یک ترفندی را در ویندوز دارد، ولی بجای نوشتن
متن آن در گفتگو صرفا به یک وبلاگ لینک می دهد.
و ...

موفق و پاینده باشید.

همونجوری که ناظم خان هم فرمودند نمیشه که هر کی بیاد سایت خودشو ads کنه :)
مجید آنلاین که دایرکتوری سایت های ایرانی و خارجی نیست

• Like
Reactions: MDP
اگه انقدر اعتماد به نفس دارین که میگید اولین و بهترین هستید نباید هراسی از نام بردن سایت های دیگه داشته باشین

اتفاقا برعکس این می تونه کمک کنه به پیشرفت جامعه ایرانیان

به هر حال من توی این بحث قصد داشتم یه آموزش خوب برای بچه های این سایت راه بندازم
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=86571

ضمنا می دونستم تبلیغات ممنوعه ولی نمی دونستم که اسم بردن!!! هم ممنوعه

حالا اگه دوست داشتین می تونین بحث رو باز کنین تا ادامه بدم آموزشم رو

ضمناً لطف کنین و بگین از کجا می تونم بفهمم قوانین قرار دادن امضای پروفایل چیه؟

مولانا جان کسی هراسی از چیزی نداره که :)
ولی کلا اگه یه نفر رعایت نکنه و مدیرا مچشو نگیرن بقیه هم پشت سرش شروع میکنن و خودت میبینی ظرف کمتر از 1 ماه هرکی هر سایتی رو میذاره چه به بهانه ای تبلیغ چه ...
و البته این تاپیکی که شما گذاشتید رو نمیدونم موضوعش چیه (شما به چه مشکل توش برخوردید) ولی تاپیک خوب و باحالی بود

ممنونم ازت دیزاینر عزیز
شاید تا حدی حق با شما باشه ( هرچند من هنوز فکر می کنم که هر کی هرجوری دلش می خواد هرجا می تونه اسم یه سایت دیگه رو بیاره) ولی با این حال راه های بهتری هم میشه پیدا کرد
حالا یه مدیر تو این تاپیک پیدا می شه که جواب مارو بده؟

قوانین!!!! امضا های پروفایل ها رو از کجا پیدا کنم؟

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقای محمد من کاملا شما رو درک میکنم که قصدتون آموزش بوده.
هیچ کسی هم نگفته که آموزش دادن خلاف ئه یا فروم مجیدانلاین با این موضوع مخالف ئه یا ...
ولی از دیگران میخوام که این پست شما رو ببینن و خودشون قضاوت کنن که من حق داشتم پست شما رو ویرایش کنم یا نه؟!

نویسنده mohammad_molana
ادامه ی بحث اینجاست
اگه بتونم اینجا رم آپدیت می کنم.

اینجا

توضیح: در این پست (اینجا) اشاره به یه فروم دیگه داره!

شما که به این خوبی یاداوری میکنید که اشتباهات بعضی از ایرانی ها این و اون ئه
ای کاش این مورد رو هم میگفتید که معمولا ما ایرانیا (البته بعضی هامون) نمیخوایم قبول کنیم که هر جامعه ای
چه حقیقی چه مجازی یه سری قوانین داره که باید رعایت بشه!

ببخشید نمیخواستم این بحث رو ادامه بدم ولی گفتم اگر جواب ندم ممکنه فکر کنید بی تفاوت بودم.

در مورد قوانین امضا هم من متوجه نشدم قوانین امضای پروفایل یعنی چی دقیقا؟!

آخرین ویرایش:
من هم عرض کردم که من هم به این قوانین احترام می زارم هرچند اعتقاد دارم قوانین بیخودی هستن(البت این مورد)

یه هر حال ممنونم ازتون

منظورم از امضایی هستش که دارم و شما دارین و ....
توی اینها هم نمی شه بنر تبلیغاتی زد؟

حالا بحث رو باز می کنید یا بریم جای دیگه؟
من دوست دارم در ازای چیزایی که از این سایت یادگرفتم یه خدمتی بکنم همین

Maya3D

New Member
حق با ممد جانه اگه شما ادعا میکنید که سایتتون یکی از بهترین فروم ها هستش چرا از بردن نام یک سایت اموزشی تخصصی که تا آخر عمر رقیبی برای شما محسوب نمیشه هراس دارید.
واقعا که با این کارتون دارین ضعف نشون میدین.

شما میتونستید اول با ایشون در میان بزارید تا اون پستو ویرایش کنند.

حیفه به خدا کسی مثل محمد که روز و شب داره پی اچ پی کار میکنه بدون هیچ دلیلی آموزشش بسته بشه.

اگه نگاهی به تشکر های تو مبحث بندازین اهمییت موضوع رو میفهمین.

با تشکر

موفق باشید

egcom

Member
من فكر ميكنم مشكل مديران از دست دادن مشتريان نيست ، بلكه اگر قرار باشه تبليغات اينجوري آزاد باشه تمام بخش ها ميشه مثل انجمن هاستينگ كه تا يه نفر مياد ميپرسه من فلان مشكل رو دارم ، بقيه ميان تبليغ هاست خودشون رو ميكنن و كسي سعي نميكنه مشكل اون بنده خدا رو حل كنه .

این هم یکی از دلایلشه
بازم عرض می کنم که احترام می زارم به این قانون!

ولی باز سوال من موند که قوانین درج امضا رو کجا ببینم؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
قوانین امضا رو egcom لینک دادن.

ولی دقت کنید که اندازه ی امضا هم طبق چیزی که مسئول امضاهای انجمن یعنی امیر گفته باید بصورت زیر باشه:

sign.jpg

---------------------------------------------------

حق با ممد جانه اگه شما ادعا میکنید که سایتتون یکی از بهترین فروم ها هستش چرا از بردن نام یک سایت اموزشی تخصصی که تا آخر عمر رقیبی برای شما محسوب نمیشه هراس دارید.

حیفه به خدا کسی مثل محمد که روز و شب داره پی اچ پی کار میکنه بدون هیچ دلیلی آموزشش بسته بشه.

اگه نگاهی به تشکر های تو مبحث بندازین اهمییت موضوع رو میفهمین.

با تشکر

موفق باشید

دوست عزیز لطف کنید این بحث رو ادامه ندید. آقا محمد خودش هم قبول کردن که باید به قوانین احترام بذارن.

این مورد هم حتما یه چیزی بوده که مدیران ارشد فروم تصمیم گرفتن درباره اش قانون بذارن و اصلا هم بحث رقابت و این حرفا نیست!

بحث اینه که اگر کسی میخواد واقعا به دیگران آموزش بده و کمک کنه نباید جاش براش مهم باشه و داخل همین فروم آموزشش رو قرار بده.

نهایتا اگر اون آموزش رو از جای دیگه ای داخل فروم کپی کرده بود میتونه و البته باید سورس رو ذکر کنه. ولی اینکه به بهانه ی آموزش دادن یه تبلیغ هر چند ناخواسته برای فروم یا سایت دیگه کنیم درست نیست.

the_king

مدیرکل انجمن
اگه انقدر اعتماد به نفس دارین که میگید اولین و بهترین هستید نباید هراسی از نام بردن سایت های دیگه داشته باشین.

اتفاقا برعکس این می تونه کمک کنه به پیشرفت جامعه ایرانیان

هراس؟ ضعف؟ توی بخش معرفي وبلاگها و سايتها بیش از 3000 گفتگو وجود داره که در اونها حداقل یکبار نامی از سایت دلخواهشون برده اند،
روزانه بطور متوسط چهار سایت یا وبلاگ در این بخش معرفی میشه. وجود چنین بخش فعالی با این نظریه هراس یا
عدم اعتماد به نفسی که شما ازش صحبت می کنید جور در نمیاد.

ضمناً لطف کنین و بگین از کجا می تونم بفهمم قوانین قرار دادن امضای پروفایل چیه؟

قوانین امضاء کاربران در این گفتگو نوشته شده :

شرايط امضاي كاربران

جدیدترین ارسال ها

بالا