اطلاعات تکمیلی در مورد لایسنس 4 Suite ( حرفه ای )

Farsivb

Member
در مورد اخبار تحریم لایسنس ویبولتین طی مباحثه ها و مطالعه اخبار و اطلاعیه ها از شرکت ویبولتین موارد رو توضیح می دهم که سوء تفاهم ها رفع شه.

در ابتدا باید بگم تحریم از طرف کشور آمریکا لازم الاجرا شده و شرکت را موظف به اعمال ان کرده است و فقط برای لایسنس ویبولتین نسخه 4 Suite
یا همان حرفه ای و فقط برای مشتریان جدید ( کسانی که قبلآ لایسنس نداشته اند ) اجرا شده است و در مورد لایسنس نسخه 4 معمولی اجرا نمی شود.

برای خرید هم هیچ گونه مانعی وجود ندارد و فارسی ویبی خرید و دریافت یوزر و پسورد ورود به همه لایسنس ها حتی 4 حرفه ای را تضمین می کند خرید کماکان به نام و ایمیل آدرس مشتری ثبت و اطلاعات ان به صورت واقعی در کشور های خارجی و معتبر ثبت خواهد شد.

نکته دیگر اینکه برای اشخاصی که لایسنس فعال دارند قبلآ هم ذکر کرده ام تا پایان مدت قانونی لایسنس خود می توانند از نسخه 4 معمولی استفاده کنند بدیهی است پس از پایان مهلت لایسنس قدیمی شما بایستی برای دسترسی به ورژن های بعدی ویبی لایسنس را ابدیت کنید. دو راه برای شما وجود دارد یا به همان 4 معمولی ابدیت کنید یا به 4 حرفه ای.

قیمت خرید را همیشه می توانید از طریق مسیر زیر پیگیری کنید :

به سایت Vbulletin.com بروید و از قسمت بالا با یوزر و پسورد لایسنس وارد شوید پس از ورود از بالا گزینه PURCHASE را انتخاب کنید در صفحه جدید پائین ان قیمت دو نوع ابدیت نسخه معمولی و حرفه ای برای شما مشخص شده.

همچنین از این مسیر اشخاصی که به تازگی می خواهند خرید کنند قیمت برای انها عنوان شده.

نکته مهم را به ان دسته اعلام کنم که لایسنس نسخه 4 حرفه ای را خریداری کرده اند برای ورود و استفاده از آن حتمآ از ف ی ل ت ر شکن و یا V.P.N استفاده کنید تا IP شما از ایران ثبت نشود چون در صورت ورود با IP ایران سیستم خودکار شما رو تحریم و لایسنس حرفه ای و گران قیمت شما بسته خواهد شد.

sparksun

Member
صحبت جالبی کردید آقای شیرازی عزیز
منبع ! باید مشخص بشه و بنده هم دوست دارم بدونم
ولی یه سوال هم من از شما دارم
این نوشته که در امضاء شما هست ( سایت پشتیبانی ویبولتین در ایران ) ، بر اساس باور های خودتون از نظر استاد بودن در این انجمن ساز هست یا توسط شرکت رسمی ویبولتین تایید شده و شما بصورت رسمی پشتیبان این مدیرت محتوا در ایران هستید ؟

البته این یک سوال ساده هست و کاری به حاشیه نداریم ، دوست هم نداشتید می تونید جواب ندید آقای شیرازی عزیز

IranPardakht

Well-Known Member
منبع رو من گذاشتم گویا زحمت رفتن به ادرس و مطالعه به زبان انگلیسی واسه شما سخته؟

من توی پست شما لینک نمیبینم ؟! http://vbulletin.com/forum یک میلیون پست داره. شما وقتی اینجا میای مطلب میدی ملت رو پاس نده به جای دیگه. از این نظر میگم که الان این تاپیک شما واقعا منبع دقیقش برای سوالی که من از شما کردم نداره. بقیه هم میان این تاپیک رو میبینند و جواب اون سوال من رو از مطلب شما نمی گیرند:

در صورت ورود با ip ایران سیستم خودکار شما رو تحریم و لایسنس حرفه ای و گران قیمت شما بسته خواهد شد.

بازم همون جوابی که به من دادی به بقیه میدی؟ خب پس زحمت تاپیک زدن هم به خودت نده چون همه میرن اونجا رو میخونند. مفید بودن یک تاپیک و به نتیجه رسیدنش مهمه نه اینکه دیتابیس سایت زیاد شه.

Farsivb

Member
من توی پست شما لینک نمیبینم ؟! http://vbulletin.com/forum یک میلیون پست داره. شما وقتی اینجا میای مطلب میدی ملت رو پاس نده به جای دیگه. از این نظر میگم که الان این تاپیک شما واقعا منبع دقیقش برای سوالی که من از شما کردم نداره. بقیه هم میان این تاپیک رو میبینند و جواب اون سوال من رو از مطلب شما نمی گیرند:

بازم همون جوابی که به من دادی به بقیه میدی؟ خب پس زحمت تاپیک زدن هم به خودت نده چون همه میرن اونجا رو میخونند. مفید بودن یک تاپیک و به نتیجه رسیدنش مهمه نه اینکه دیتابیس سایت زیاد شه.

در مورد منبع شاید روالی برای ذکر ان به صورت لینک وجود داشته باشه ولی نیمی از ان در خود سایت ویبی در بخش فروش ذکر شده که ذکر همان تحریم فقط نسخه حرفه ای است و فقط برای مشتریان جدیدو ...

اما در مورد شناسائی ip اطلاعات شخصی بنده هست چون همه می دونن که خریدی که ما انجام می دیم به ادرس رسمی خارج از کشور ثبت می شه پس شرکت متوجه ایرانی بودن مشتری نمیشه. پس اگر اطلاعاتون در مورد عرصه IT زیاد کنید متوجه می شوید تنها راه شناسائی در دنیای مجازی فقط ip هست که نشان دهنده محل سکونت شما میشه.

برای ان هم بهترین راه حل استفاده از ف ی ل ت ر شکن و v.p.n هست که باز هم این موارد رو ذکر کردم.

در ضمن ما انقدر ها خرید انجام دادیم و پشتیبانی کردیم که اعضای این سایت بدونن ما بهشون اخبار غلط نمی دهیم.

IranPardakht

Well-Known Member
در مورد منبع شاید روالی برای ذکر ان به صورت لینک وجود داشته باشه ولی نیمی از ان در خود سایت ویبی در بخش فروش ذکر شده که ذکر همان تحریم فقط نسخه حرفه ای است و فقط برای مشتریان جدیدو ...

اما در مورد شناسائی ip اطلاعات شخصی بنده هست چون همه می دونن که خریدی که ما انجام می دیم به ادرس رسمی خارج از کشور ثبت می شه پس شرکت متوجه ایرانی بودن مشتری نمیشه. پس اگر اطلاعاتون در مورد عرصه IT زیاد کنید متوجه می شوید تنها راه شناسائی در دنیای مجازی فقط ip هست که نشان دهنده محل سکونت شما میشه.

برای ان هم بهترین راه حل استفاده از ف ی ل ت ر شکن و v.p.n هست که باز هم این موارد رو ذکر کردم.

در ضمن ما انقدر ها خرید انجام دادیم و پشتیبانی کردیم که اعضای این سایت بدونن ما بهشون اخبار غلط نمی دهیم.

ببین شما وقت میذاری میای توهین میکنی به من اما وقت واسه جواب دادن به سوال من نمیکنی؟

این سیستم خودکار تشخیص اینکه کاربر با ورود به members.vbulletin.com بن بشه و پنل اش بسته بشه، لینک منبعش رو بذار این تاپیک.

. چون شما اونقدر مشتری داری که همه هم میدونند اطلاعات غلط نمیدید به مردم. در این هم شکی نیست. فقط یک لطفی به خودت بکن و مدرک این بحث رو هم بذار تا آدم هایی که عینک بدبینی به این اخبار دارند هم خوشحال بشن و قانع.

سعی هم میکنم اطلاعات عمومی IT م رو زیاد کنم. البته شما استاد ما هستید.

آخرین ویرایش:

Farsivb

Member
ببین شما وقت میذاری میای توهین میکنی به من اما وقت واسه جواب دادن به سوال من نمیکنی؟

این سیستم خودکار تشخیص اینکه کاربر با ورود به members.vbulletin.com بن بشه و پنل اش بسته بشه، لینک منبعش رو بذار این تاپیک.

. چون شما اونقدر مشتری داری که همه هم میدونند اطلاعات غلط نمیدید به مردم. در این هم شکی نیست. فقط یک لطفی به خودت بکن و مدرک این بحث رو هم بذار تا آدم هایی که عینک بدبینی به این اخبار دارند هم خوشحال بشن و قانع.

سعی هم میکنم اطلاعات عمومی IT م رو زیاد کنم. البته شما استاد ما هستید.

در جملاتم و کلماتم توهین ندیدم!

و اینکه گویا شما متوجه منظور من نمی شوید :

این پاسخ شما و بقیه هست کسی دوست داره باور کنه یا نکنه دست خودشه ولی من نسبت به اطلاعاتم روال رو این طوری میبینم. خرید نسخه حرفه ای هم که انجام بدم به مشتری می گم یا IP ایران وارد شه بسته میشه اینکه میشه یا نه خود شما که کنجکاو هستی میتونی اولین تست کننده باشی.

کسب علم اندوخته هر شخص برای سربلندی او در زندگی شخصی خودش است. من هم استاد هیچ کس نیستم فقط یه کاربر ایرانی برای کمک و اطلاع رسانی در مقوله ویبیولتین هستم.

moon_spell

Member
جناب آقای احسان شيرازی ويبولتين هيچ نماينده رسمی در ايران ندارد !!!! طبق فرمايش شما حساب بانکی رو در پيام شخصی ارسال کردم ، لطفاً اقدام کنيد هر چه سريع تر ،،،

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا