اضافه کردن موسیقی به یک نرم افزار مالتی مدیا

amir amt

New Member
با سلام

دوستان من یک وبسایت html رو طراحی کردم و بعد با یک نرم افزار دیگه این سایت رو تبدیل به exe کردم . حالا می خوام به این نرم افزارم یک player اضافه کنم که 4 تا 5 تا تراک توی خودش رو بتونه پخش و یا متوقف کنه ... من فکر میکردم با استفاده از binding object در mmb بتونم فایل exe خودم رو داخل یک پروژه جدید embed کنم . اما تیرم به سنگ خورد ... زمانی که این کار میکنم فایل exe من همزمان با فایل mmb باز میشه اما فایل exe من از کادر پنجره ی mmb بیرون میزنه و اصلا کاری به فایل mmb نداره و کاملا جداگانه حتی با esc بسته میشه و فقط کارد خالی در mmb جا میمونه ... اگه بشه با mmb این کار بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر هم که نه لطف کنید راههنمایی بفرمایید که چطور میتونم این player رو روی این فایل exe خودم جا بدم متشکرم

amin2dpr

Well-Known Member
این مشکل با
binding اکثرا پیش میاد ولی چون شما فقط به یک پلیر احتیاج دارید پیشنهاد می کنم mmb رو بیخیال شید و با برنامه
Flash MP3 Player Builder یه پلیر به
وبسایت html اضافه کنید و بعد اونو تبدیل به exe کنید
موفق باشی

amir amt

New Member
ممنونم از راهنماییتون اما در واقع من مشکل اساسی دارم با این راهکاری که دادید و اون اینه که من توی این وبسایتی که طراحی کردم وارد هر صفحه که میشم اون تراک از اول play میشه و این رو مشتری من نمیخواد ... در واقع من می خوام این player در زمان تردد بین صفحات کار خودش رو بکنه و کاری به ورود و یا خروج از صفحات نداشته باشه و هر زمان دستور توقف یا پخش گرفت کار انجام بده

amin2dpr

Well-Known Member
چند دقیقه صب کنی من یه نمونه دارم فقط باید برات بهینه سازی کنمش

البته بازم میگم هیچ ارتباطی با mmb نداره

amin2dpr

Well-Known Member
نمونه موزیک پلیر تحت وب

اینم نمونه خودت متوجه کار میشی هم پلیر داره و هم مشکل قطعی موزیک نداری

پیوست ها

• Html Sample.zip
    747.5 کیلوبایت · بازدیدها: 73

amir amt

New Member
آقا ممنونم ... من ھمین داستان رو امتحان میکنم اگھ نشد انشا اللھ از خود شما کمک میگیرم و البتھ ھزینھ رو ھم لحاظ میکنم منونم

amin2dpr

Well-Known Member
خواهش میکنم

سوال شما از مبحث mmb خارج شده پس اگر سوالی درباره html داشتی در بخش مربوطه مطرح کن و با پیام بهم اطلاع بده تونستم نگاه می کنم

و یا میتونی با پیام خصوصی مطرح کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا