اشکال در ورود به nic.ir

sabasoft

Member
سلام دوستان خسته نباشید
-
موقعی که می خوام Login کنم به سایت Nic.ir ، بعد از نوشتن بوزر و پسورد صفحه ای که میاد بالاش توی کادر سبز نوشته شما با موفقیت به سامانه وارد شدید و زیرش نوشته برای ادامه باید ابتدا به سامانه ثبت وارد شوید!؟؟!
-
هم از IE استفاده کردم و هم از FireFox چه کار کنم؟
مشکل از کجاست؟
-
پیشاپیش از همه شما متشکر

SME

Banned
سلام.
راستش من خیلی تو نیک لوگین میکنم اما خوشبختانه با این مشکل بر نخوردم !
فکر کنم یه بار کوکی ها و temp رو اگه کامل پاک کنید درست میشه!
موفق باشید

sabasoft

Member
هر کاری می کنم بازم هیچ!

این بعد از اولین لوگین هست که می کنم:

sabasoft

Member
مثلا از هر 15 بار شاید یک بار درست وارد بشه! ولی باز روی هر گزینه ای زدی باز هم همون آش و ...

نکته: با ف.ی.لتر شکن رفتم درست بود و آخرش باز اینجوری شد ولی خیلی بهتر از حالت عادی بود!

:sad:

Master ITX

Well-Known Member
واقعا نمیدونم چرا هنوز دارند با این مدل کنترل پنل کار میکنند, در صورتی که میتونند با کنترل پنل بهتر بدند ,یکم خرج نمیکنند
اصلا نمیدونم چرا اینا زندند با این سرویس هاشون همش بچه بازی اصلا هیچی نداره همین دی ان اس هاشم وردارید بگید 1 بار میتونید بزار خیال همه رو راحت کنید کسی نگیره
از 10 نفری که به من پی ام میدند واسه مشکل دی ان اس 9 نفرشون از نیک ای ار آب میخوره
من که خودم اصلا کار نمیکنم .......

sabasoft

Member
توی این که کنترل پنلشون خیلی ضعیفه و از تکنولوژی های جدید بهره نمی بره ، شکی نیست

ولی اینکه شما اصلا کار نمی کنید
نمیشه
چون دامین خودتون هم آی آر هست :d

websoft

Member
همين الان براي ورود به سامانه يNIC با خطاي (SSL) زير مواجه ميشيد : http://www.nic.ir/Login
www.nic.ir users an invalid security certificate.
The certificate is not trusted because the issuer certificate is not trusted.
(Error code: sec_error_untrusted_issuer)

آخرین ویرایش:

sabasoft

Member
نه برای من این پیام نمیاد
فقط بعد از لوگین ، به جای اینکه وارد پنل مدیریت بشه ، صفحه ای مثل عکس بالایی در پست#3 میاد

vatanmusic

Well-Known Member
با يه سيستم ديگه تست كن ببين بازم اين مشكل هست
اگه بود كه با نيك تماس بگير

sabasoft

Member
با يه سيستم ديگه تست كن ببين بازم اين مشكل هست
اگه بود كه با نيك تماس بگير
اگه مثلا با کارت اینترنت برم ، فکر کنم درست میشه ، احتمال زیاد مشکل از آی اس پیم هست...

جدیدترین ارسال ها

بالا