اشكال كار من كجاست؟ ( معماري خارجي ساختمان )

بله,
شما داری بد قضاوت میکنی و کمی حرف رو نابجا میزنی.
اگه منظورتون این هست که ما خودمون مکس رو داخل کشور تولید کنیم کمی اشتباه میکنید !
من به سابقه و قدرت شما احترام میزارم , اما قبول کنید امروز دیگه قرار دادن رندر VRay دیگه نشان دهنده هنر نیست!
با توجه به اینکه شما زیر هر پستتون دارید شماره همراه خودتون رو هم قرار میدید که این میتونه توهین کننده باشه , فکر میکنم اینجا بخش معماری هست نه بخش فروش کالا...
شما میتونید نمونه کارهای خودتون رو قرار بدید اما توجه کنید در صورتی که کسی نمونه کار شما رو بپسنده مطمئناً با شما از طریق ایمیل یا اطلاعات پروفایل تماس میگیره.
کمی در اعمال خودتون دقت کنید بعد من در خدممتون هستم و مطمئن باشید همیشه ,
دستانی که کمک میکنند مقدس ترند از لبهایی که دعا میکنند.
:rose:

archimax

New Member
متاسفانه شما دوست عزیز از هر مسئله ای فقط به اندازه گنجایش فکری خودتون برداشت شخصی میکنین ... به لطف خدا کارو بار و درامدم انقدر هست که نیازی به (توهین کسی) تبلیغ خودم با قرار دادن شماره موبایل نیست .بنده برای این کارا از سایت شخصی خودم استفاده میکنم و دارای دفتری برای فعالبت این چنین کارها بیش ار یک دهه با کادر مربوطه میباشم
شماره صرفا بخاطر راهنمایی به علاقمندانیکه دوست دارن بیشتر دراین زمینه اطلاع کسب کنند ...
زکات علم به نشر ان می باشد
بنده از طریق این سایت از دوستان چیزهای زیادی یاد گرفتم و خودم را مدیون میدونم و میخواستم یه جورایی اداع دین کنم هر چند ناچیز
بهتره به بهانه های مختلف دنبال فرصت های بدست امده باشیم تا اینکه از فرصت های بدست امده دنبال بهانه باشیم
بجای مثبت نگاه کردن به مسئله فقط ایه قوم الظالمین می خوانین .....ایه های دیگه هم مثل الرحمن که نشان از رحمت هستند زیاد داریم.
امید وارم تونسته باشم مفهوم و منظورم را برسونم و اگه قانع نشده باشین مطمنا که دیگه با هیچ جمله ای نخواهم توانست .
دنیای هر کسی به اندازه وسعت دید و مقدار برداشت او از جهان میباشد
:paint:

آخرین ویرایش:
مطمئناً شما دوست عزیز در رشته کاری خودتون موفق هستید , اما بازهم یاد آوری میکنم!

قرار دادن شمـاره همراه در یک تاپیک اون هم به این طرز کمی دور ادب هست و مطمئناً پست های شما اسپم شناخته میشه.

من که به درآمد یا کار شما کاری ندارم , من به اسپم های شما اعتراض کردم , مطمئن باشید من برای پاسخ دادن بحث ها

در انجمن فال قرآن نمیگیرم , شاید از نظر شما جالب باشه اما از نظر توهین آمیـزه.

mg_mahyar

Member
منم ممنون ازین همه دقتتون که مو شکافانه به موضوع نگاه میکنین ... مسئله اصلی توکار و برای کار فرما تدائی فضا و مدت زمان گذاشته شده بکار میباشد و بهایی هست که به ان میدهند .
در چنین کار هایی نیازی به ساخت مدلینگ کلیه موارد لازم تو صحنه با وجود اینکه مدلینگ اماده انها تو بازار هست فکر کنم با احتساب موارد اشاره شده فوق حماقته تا اینکه خلاقیت
ضمنا به حمد قوه الهی حداقل تو این یک مورد ( مدلینگ ) بنده مشکلی نمیبینم

09125100071:paint:

خود گویی خود خندی عجب مرد هنرمند. بله هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه. شما مدل آماده میزنی ئی ری میزنی. اصولا همه چی آماده میاد. متریال و مدل. نورم هم که از یکی با تنطیمات رندر گرفتی. زحمت چیدمانشو میکشی میگی هنر مند
حماقت تعریف متعددی دارد. یکیش همین کاریه که شما میکنی.
آنكس كه نداند و نداند كه نداند
در جهل مركب ابدالدهر بماند
آنكس كه نداند و بداند كه نداند​
لنگان خرك خويش به منزل برساند​
آنكس كه بداند و نداند كه بداند​
بيدارش نماييد كه بس خفته نماند​
آنكس كه بداند و بداند كه بداند​
اسب شرف از گنبد گيتي بدواند​

mg_mahyar

Member
بله اسکن لاین خوب ود. برای اون فایل. من نمیتونم بگم بی عیب هست. من تنطیمات کلی رو انجام دادم. و تست هم کردم ریجن خوب بود. حالا نمیدونم قضیه چیه. اگر کامل یا همون نصفه رو بهم نشون میدادی میشد بهتر نظر داد. من رندر نهایی نگرفتم . ریجن گرفتم خوب بود. حالا اگر نا امید نشدی رندر بگیر با هم روش کار میکنیم. باور کن سیستمم سرعتش خیلی نیست . وگرنه رندر نهاییشم خودم میگرفتم.

نه آقا بیخیال تا الآن کلی بهت زحمت دادم !
بیخیالش شدم دارم روی پروژه های دیگه کار میکنم , یک نمونش رو ببین ؛
کد:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=132566
البته صفحه 3 یک رندر هست که یکی از دوستان کنتراستش رو برده بالا خیلی قشنگ شده!
نظرت رو دربارش بگو.:green:

mg_mahyar

Member
والا هنوز تست نکردم. دارم تست میکنم جواب داد میام میگم. بهت. ولی شما هم خودت یه تستس بکن شاید من بلد نباشم.

جدیدترین ارسال ها

بالا