اسکین گروپ افتتاح شد

maniaf69

Member
به گزارش ایران وب نیوز اسکین گروپ افتتاح شد. اسکین نوعی وبسایت به اشتراک گذاری قالب به صورت تجاری می باشد. در این وبسایت طراحان قالب میتوانند نسبت به ارائه قالب خود با قیمت مشخص ، اقدام کنند. در صورتی که کاربری تقاضای خرید قالب مورد نظر را داشت ، میتواند نسبت به خرید قالب مورد نظر اقدام کند. www.skingrp.com
اگر شما دنبال سایتی می گردید که استایل ها و قالب های تمام سیستم های مدیریت محتوا را در اختیار شما قرار دهد و بتوانید به آسانی استایل های مورد نظر خود را دانلود کنید اسکین گروپ این امکان را در اختیار شما قرار میدهد
اگر شما خریدتان بیشتر از چند استایل در ماه است به شما تخفیفات ویژه ای ارائه خواهد شد تا بتوانید استایل های مورد نظر خود را ارزان تر خرید کنید.
سایت اسکرین گروپ شما طراحان و برنامه نویسان را حمایت می کند. طراحان قالب میتوانند با عضویت در تیم طراحان اسکرین گروپ استایل های خود را در سایت قرار دهند تا استایل ها به فروش برسد و فقط کمتر از ۱۰ درصد از فروش توسط اسکین گروپ برداشت خواهد شد.
اسکین گروپ برای تمامی استایل های به فروش رفته ، مبلغ طراح قالب را پرداخت خواهد کرد و هیچ محدودیتی در این کار نیست و پول قالب فروخته شده همان روز به حساب طراح واریز خواهد شد. خریدار میتواند به دو صورت “فیش بانکی” و “پرداخت آنلاین” اعتبار خود را افزایش دهد و سپس نسبت به خرید قالب اقدام نماید.


 
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا