افزونه اسکین(قالب) ویندوز 7 با پنجره های شیشه ای

BEHESHT

Well-Known Member
بسم رب الشهدا

سلام

چند روز پیش یه برنامه دستم رسید کلی دست کاریش کردم تا اونی که خواستم شد :wink:

الان مناسب شد برای ساختن اسکین ویندوز 7 برای پروژه دوستان

پیش نمایش:

attachment.php

قابلیت اجرا روی تمام ویندوز ها رو داره از ویندوز 95 تا 7 مشکلی هم پیش نمیاره

دوستان به یاد داشته باشید اشتراک گذاشتن در مکانهای دیگر مورد رضایت من نیست مگر با کسب اجازه

فقط یه ایرادی داره همه برنامه ها رو شیشه ای می کنه :wink: اونم یکی از دوستان با پلاگین ردیف کنه بعد از اتمام پروژه فایل skin.exe رو ببنده برنامه:wink:

تا بذاریم تو آرشیو قالبها

یاحق باحق تاحق

پیوست ها

• previwe.jpg
    previwe.jpg
    108.3 کیلوبایت · بازدیدها: 235
  • Win7.part1.rar
    750 کیلوبایت · بازدیدها: 316
  • Win7.part2.rar
    710.9 کیلوبایت · بازدیدها: 312

blue_rays

Member
با سلام خدمت دوستان

دوستان اين فايل مربوط به شبيه ساز محيط ويندوز ويستا و seven هست كه توسط آقاي BEHESHT بصورت قابل استفاده در برنامه ي MMB در اومده. بنده به شخصه از كار جالبشون تشكر مي كنم.
ايده ي استفاده ازاين فايل در برنامه هاي MMB جالب بود. ممنون.

مشكلي كه گفتيد رو من حل كردم. نيازي هم به پلاگين نيست.:wink:

دوستاني كه ميخوان استفاده كنن: اگه ميخاين شفافيت فقط رو پنجره ي برنامتون اعمال بشه بايد فايل Include.dat رو با NotePad باز كنيد و عبارت زير رو توش بنويسيد و فايل رو ذخيره كنيد.
کد:
n="Test.exe"

Test.exe اسم فايل برنامتون هست كه بنا بر اسم فايلتون، هرچيز ديگه اي رو ميتونين جايگزينش كنيد.

اگه ميخاين فقط شفافيت روي پوشه ها و My Computer اعمال نشه عبارت زير رو در فايل exclude.dat ذخيره كنيد.

کد:
n="explorer.exe"

در آخر هم ذكر اين نكته ضروريه كه براي اينكه پروسه ي Skin.exeبعد از بسته شدن برنامه از بين بره و از منابع سيستمي استفاده ي بي جا نكنه در صفحه ي master top layer يه اسكريپت به اسم CBK_EXIT درست كنيد و كد زير رو توش بنويسيد.

کد:
cmd$='WAIT,HIDE /C taskkill /f /im Skin.exe'
Run("cmd.exe","cmd$")
Exit()

موفق باشيد:wink:

آخرین ویرایش:

BEHESHT

Well-Known Member
بسیار سپاس گذار عالی بود:wink:

آفرین بابا یه پا مهندس معکوس هستی ها :green:

من خودم سه چهار تا جای برنامه رو patch کردم تا مناسب پروژه شه و البته از همه مهتر تر system tray این برنامه بود که Patch شد که دیگه کنار ساعت نیادش:)

شما هم بسیار فوق العاده تکمیلش کردید ممنون:-?

موفق باشید

blue_rays

Member
بسیار سپاس گذار عالی بود:wink:

آفرین بابا یه پا مهندس معکوس هستی ها :green:

من خودم سه چهار تا جای برنامه رو patch کردم تا مناسب پروژه شه و البته از همه مهتر تر system tray این برنامه بود که Patch شد که دیگه کنار ساعت نیادش:)

شما هم بسیار فوق العاده تکمیلش کردید ممنون:-?

موفق باشید

خواهش ميكنم. اختيار داريد من كه كاري نكردم:green: شما تو تيم SEH عضويد. كار اصلي رو شما كرديد.
اينكه آيكن ديگه كنار ساعت برنامه نمياد خيلي خوبه. كارتون عالي بود.
در نهايت برنامه ي تكميلي خوبي براي زيبا سازي محيط برنامه ها شده.
ممنون

آخرین ویرایش:

ehsan58

Member
با سلام خدمت دوستان

دوستان اين فايل مربوط به شبيه ساز محيط ويندوز ويستا و seven هست كه توسط آقاي behesht بصورت قابل استفاده در برنامه ي mmb در اومده. بنده به شخصه از كار جالبشون تشكر مي كنم.
ايده ي استفاده ازاين فايل در برنامه هاي mmb جالب بود. ممنون.

مشكلي كه گفتيد رو من حل كردم. نيازي هم به پلاگين نيست.:wink:

دوستاني كه ميخوان استفاده كنن: اگه ميخاين شفافيت فقط رو پنجره ي برنامتون اعمال بشه بايد فايل include.dat رو با notepad باز كنيد و عبارت زير رو توش بنويسيد و فايل رو ذخيره كنيد.
کد:
n="test.exe"

test.exe اسم فايل برنامتون هست كه بنا بر اسم فايلتون، هرچيز ديگه اي رو ميتونين جايگزينش كنيد.

اگه ميخاين فقط شفافيت روي پوشه ها و my computer اعمال نشه عبارت زير رو در فايل exclude.dat ذخيره كنيد.

کد:
n="explorer.exe"

در آخر هم ذكر اين نكته ضروريه كه براي اينكه پروسه ي skin.exeبعد از بسته شدن برنامه از بين بره و از منابع سيستمي استفاده ي بي جا نكنه در صفحه ي master top layer يه اسكريپت به اسم cbk_exit درست كنيد و كد زير رو توش بنويسيد.

کد:
cmd$='wait,hide /c taskkill /f /im skin.exe'
run("cmd.exe","cmd$")
exit()

موفق باشيد:wink:
لينك داونلود نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا