اسکریپت های Php .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

h.khafan

Active Member
سلام:

یه مدته این تاپیک داره می خوابه !!!! اسکریپت معرفی کنید دیگ :razz:

--------------------------------------
zenphoto-1.0.6.tar :

این یه اسکریپ ساخت گالری عکس واقعا باحاله فقط یه اشکال جزیی داره که نمیدونم ایراد از منه یا از اسکریپت .

اینه مه وقتی رو صفحه اصلی گالری روی اسم البوم کلیک میکنی البوم نمی یاد. با یه تغییر جزیی کسی که php بلد باشه میتونه درستش کنه.

http://10gig.9999mb.com/up/download.php?file=a515ee21627c168d6cf067a419cfc593

اگه کسی تونست به طور کامل و بدونه اشکال نصبش کنه بگه بقیه حالشو ببرن . من که انقدر باهاش و رفتم که ترکیدم ولی واقعا اسگریپت جذابیه .

-------------------------------------

dalbum142_160.tar :

اینم یه گالری ساز دیگه که بدون هیچ مشکلی نصبش کردم :

این نمونه ای که خودم نصب کردم:
ohom.ifastnet.com

اینم اددرس دانلود:

http://10gig.9999mb.com/up/download.php?file=e177a950caace1e9f338e6040e5a214c

shemshad

Banned
کی گفته توجه نمیکنیم؟

من این یکی دو روز انقدر دنباله اسکریپت رپید گشتم که دیگه خسته شدم و این رپید شیر قلابی رو هم تو همین سرچام پیدا کردم.

در ضمن این اسکریپت نه پیدا میشه نه میشه خریدش چو ن اختصاصیه و فقط برای اون سایت نوشته شده.

سلام به همه ممنونم که توجه میکنین ولی رپید شیر هم نشد یه اسکریپته بدون باگ که تمامی فایل ها را آپلود کنه و مثل اون دانلود کنه ممنونم از دوستان گل که در این تایپیک به مشکلات ما رسیدگی میکنن

h.khafan

Active Member
بهترين اپلود سنتر رايگاني که پيدا کردم اين بود:
http://10gig.9999mb.com/up/download.php?file=a85052f5e1a346cd3a4be9af01ad36b5
تو سايتهاي خارجي هم همه همين رو توصيه ميکردن.
ولي اگه بازم بهترشو گير اوردم برات ميزارم.

اينم بگم که رپيد شير قلابيه هم همين اسکريپته با کمي ويرايش اون شکليش کردن:
http://10gig.9999mb.com/up/download.php?file=5bb4b2bd7f76e6dd5c0276e893adea65

h.khafan

Active Member
روی چشم از فردا قراره یه گالری بزنم میرسم خدمتتون.البته اگه اوضع مساعد باشه اپلود سنتر ر, هم تغییر مکان میدم به fahi5

فقط یه سوالئ چرا این هاستینگ ای رایگان فایلهایی با این اسم رو قبول نمیکنن؟

.htaccess

من چند تا رو امتحان کردم ولی جواب نداد فقط ifastnet.com قبول کرد برای ساخت گالری تصاویر:

ohom.ifastnet.com

آخرین ویرایش:

oliver

Member
آقا اين اسكريپت ساب دامين با Cpanel كار مي كنه ( هنوز DL نكردم )

YTERROR

Active Member
میشه اسم سایت یا سکریپتشو بدی؟؟؟

این سیستم چند جوره اسماشون متفاوته ولی معروفش همین meebo اگه خواستین من یکسال پیش نال شده یکیشو دانلود کردم یک فایل زیپ فکر کنم 100 درصد روی سرور ویندوز باید ایسنتل بشه البته فکر کنم روی لیونکس هم نثب میشه

مرسی عادل جان خدایی توی اسکریپت و اشنایی با سیستم های مختلف تحت وب واقعا اطلاعات جامع و خوبی داری بهت تبریک میگم

لطف داری سیاشو جان

نميشه يه چيزي نزديكش پيدا كرد

برای ساخت همچین وب سایتی مشابه mebo اسکریپتهایی موجوده که مانند همین سایت لوگین می شوید به آی دی تون در یاهو یا .... ولی امکانات mebo رو نداره فقط می شود لیست یوزرها + ارسال مطلبی بصورت send2all و یا کپی کل ادد لیستتون و خروجی بصورت فایل زیپ گرفت به زبان پی اچ پی هم البته هست

فقط یه سوالئ چرا این هاستینگ ای رایگان فایلهایی با این اسم رو قبول نمیکنن؟

.htaccess

چون توسط این فایل میشه یکسری تغییرات و خاموش و روشن کردن بعضی از اجزا سرور بروی سرور انجام داد از نظر امنیتی بیشتریا اجازه نمی دهند

آقا اين اسكريپت ساب دامين با Cpanel كار مي كنه ( هنوز DL نكردم )

برای ساخت ساب دامین باید از روی سرور یک سری تغییرات رو انجام داد تا اجازه ساخت ساب دامین داده بشه به کاربر برای این کار میشه با ساپرت هاست تمای گبیرید

راستی گزاشتن اسکریپت نال شده برخلاف قوانین سایته ولی الان هیچکدوم از مدیرا جرات نمی کنند به یوزرها چیزی بگند با پیش اومدن این مدت یکسری مشکلات

BetaMaster

Member
choas جان اینم اسکریپت .co.nr
يك دنيا تشكر(+دكمه تشكر !!!)

متاسفانه ارور زير را ميده :

You tried to access the address http://www./, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.

يعني يه جورايي index به نشاني www ريدكت مي كنه !

احتمالا يه جايي از index را بايد ويرايش كنم كه نمي دونم كجاست !

اگر كسي مي دونه چطور ميشه نصبش كرد ما را از لطفش محروم نذاره

راستي :

مي توني يه اسكريپي پيدا كنيد كه من سايتم خودش فعال باشه ولي بشه ساب هاي نامحدود بصورت همگاني (مثل همين Co.sr و ...) بهش تعريف كرد ؟

با تشكر

آخرین ویرایش:

BetaMaster

Member
برای ساخت همچین وب سایتی مشابه mebo اسکریپتهایی موجوده که مانند همین سایت لوگین می شوید به آی دی تون در یاهو یا .... ولی امکانات mebo رو نداره فقط می شود لیست یوزرها + ارسال مطلبی بصورت send2all و یا کپی کل ادد لیستتون و خروجی بصورت فایل زیپ گرفت به زبان پی اچ پی هم البته هست

هرچيز باشه خوبه

چون همانطور كه گفتم قرار نيست حرفه اي كار كنم ! فقط براي سرگرميه

ضمنا ممكنه توضيح بديد meebo چه امكانات خاصي داره ؟

آخرین ویرایش:

h.khafan

Active Member
يك دنيا تشكر(+دكمه تشكر !!!)

متاسفانه ارور زير را ميده :

You tried to access the address http://www./, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.

يعني يه جورايي index به نشاني www ريدكت مي كنه !

احتمالا يه جايي از index را بايد ويرايش كنم كه نمي دونم كجاست !

اگر كسي مي دونه چطور ميشه نصبش كرد ما را از لطفش محروم نذاره

راستي :

مي توني يه اسكريپي پيدا كنيد كه من سايتم خودش فعال باشه ولي بشه ساب هاي نامحدود بصورت همگاني (مثل همين Co.sr و ...) بهش تعريف كرد ؟

با تشكر

رو لوکال نصب کردیش؟
البته من اطلاات کافی ندارم ولی فکر نکنم روی هاست رایگان یا لوکال جواب بده .
yterror جان شما نمیدونی چه جوری میشه از این اسکریپت استاده کرد ؟

BetaMaster

Member
رو لوکال نصب کردیش؟

نه روي سرور

البته من اطلاات کافی ندارم ولی فکر نکنم روی هاست رایگان یا لوکال جواب بده .
yterror جان شما نمیدونی چه جوری میشه از این اسکریپت استاده کرد ؟

چرا جواب نده ؟ منظورتون به خاطر اون فايل هيت اكسس هست ؟

h.khafan

Active Member
چرا جواب نده ؟ منظورتون به خاطر اون فايل هيت اكسس هست ؟

گفتم که من اطلاعات کافی ندارم فقط همینجوری یه چیزی گفتم.

اره منظورم هیت اکسس و هیت پاسورد و از این جور چیزاس.

تنها سایتی که من هر اسکریپتی رو روش نصب کردم ifastnet .
ohom.ifastnet.com

همون اسکریپت رو روی fahi5.com / 110mb.com /9999mb.co نصب کردم هیچ کدوم کار نکرد البته همه ی این سایت ها از یه سیستم استفاده میکنن(LayeredPanel).

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا