اسکریپت های Php .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan310

Member
کسی یه اسکریپت آپلود نداره که لینک بدی بعد خودش رو هاست آپلود کنه از اون لینک

h.khafan

Active Member
سلام:
باسلام و تشكر :

اطلاعات ديتابيس را كجا بايد وارد كنيم ؟
نيازي به ديتا بيس نداره در ضمن رو لوكال هم جواب نميده فقفط رو سرور

کسی پیدا نکرد ؟؟؟

Tiony Pic رو ژيدا نكردم ولي Tiny Url ى رو پيدا كردم. الان خونه ئنيستم رسيدم خونه ئد براتون ميزارم.

h.khafan

Active Member
اسكزيپت رپيدشيرو كي داره اگه اونم نشد يه اسكريپت بدون مشكل و با امنيت كه تمامي فايلها را با هر اندازه آپلود كنه هركس داره يا ميدونه از كجا ميشه تهيه كرد بگه منتظرم

کی گفته توجه نمیکنیم؟

من این یکی دو روز انقدر دنباله اسکریپت رپید گشتم که دیگه خسته شدم و این رپید شیر قلابی رو هم تو همین سرچام پیدا کردم.

در ضمن این اسکریپت نه پیدا میشه نه میشه خریدش چو ن اختصاصیه و فقط برای اون سایت نوشته شده.

h.khafan

Active Member
اسكريپ tiny url را كسي تونسته نصب كنه ؟

من که نتونستم !!!!

تا اونجا که فهمیدم باید یه مقداری با mysql سرو کله زد ولی از اونجایی که زیاد بلد نیستم نتونستم.

اینم لینک انلود:

http://10gig.9999mb.com/up/download.php?file=dceb24787787a267a39cd6ff17d85d0e

اگه کسی تونست بنویسه چون واقعا اسکریپ کار امدیه .

ehsan310

Member
مراحله نصبش اینطوریه :

1 - یه دیتابیس درست می کنید

2- داخل دیتابیس میرید و در قسمت sql این فایل که تواین مسیر هست رو اطلاعات داخلش رو کپی می کنید و پیس می کنید

tiny_doc=>db_structure.sql

3 - فایل config.ini رو تو شاخه زیر ادیت کنید و مشخصات دیتابیس و مسیر سایت رو توش اضافه کنید

دسترسی این فایل رو 777 قرار بدید این یه مشکل امنیتی هست که این اسکریپت داره مشکل اینه که برای ویرایش پسورد و یوزر مدیر باید دسترسی این فایل 777 باشه

tiny_includes

4 - شاخه tiny_templates_c رو دسترسیش رو 777 قرار بدید

اسکریپت الان اجرا میشه وارد منوی مدیریت بشید و تنظیماتتون رو انجام بدید

YTERROR

Active Member
اسكريپ مث سايت meebo.com كسي دارد ؟

این اسکریپت نیست یک فایل exe که حدودا حجمشون معمولا 50 مگابایت به بالاست بروی سرور نصب میشه و یکسری تنظیمات خاص خودشو داره نال شده همچین سیستمی موجوده ولی چند تا مشکل بزرگ داره یک آموزش نصب و تنظیمات و دومی این که امرزو نصب کنی فردا میان کل سرورتو ازت می گیرن

این جور اسکریپتها بصورت ماهیانه یا هفتگی اجاره داده میشه

به همین دلیل هیچ سایت ایرانی یا خیلی کم در این زمینه فعالیت می کنند

siavashmusic

Active Member
مرسی عادل جان خدایی توی اسکریپت و اشنایی با سیستم های مختلف تحت وب واقعا اطلاعات جامع و خوبی داری بهت تبریک میگم

BetaMaster

Member
این اسکریپت نیست یک فایل exe که حدودا حجمشون معمولا 50 مگابایت به بالاست بروی سرور نصب میشه و یکسری تنظیمات خاص خودشو داره نال شده همچین سیستمی موجوده ولی چند تا مشکل بزرگ داره یک آموزش نصب و تنظیمات و دومی این که امرزو نصب کنی فردا میان کل سرورتو ازت می گیرن

این جور اسکریپتها بصورت ماهیانه یا هفتگی اجاره داده میشه

به همین دلیل هیچ سایت ایرانی یا خیلی کم در این زمینه فعالیت می کنند

ممنون

نميشه يه چيزي نزديكش پيدا كرد:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا