اسکریپت فروش هاست-ساده ولی مجانی

iranads

Active Member
سلام
خیلی از کاربران به دنبال اسکریپتی هستند که بشه از اون برای سایت های فروش هاست و دامنه استفاده کرد. خب اکثر سیستم ها پولی هستند و طبیعی هم هست چون نوشتن سیستمی که جستجوی دامنه داشته باشه و احیانا شامل سفارش آنلاین-- تماس با ما و قسمت پشتیبانی باشه کار ساده و کم هزینه ای نیست..
ولی من اومدم از یه سیستم مدیریت محتوای ساده که نیاز به نصب آنچننانی هم نداره استفاده کردم.. داخل فایل هایی که پیوست کردم پوشه ای با نام page وجود داره که شامل صفحات مختلف سایت میشه و شمل فقط باید مطابق میل و اطلاعات خودتون ویرایش کنید.. البته میتونید بعد ورود به مدیریت صفحه مورد نظر رو با ادیتور خود سیستم باز و ویرایش کنید..فقط یادتون باشه چه از طریق مدیریت و چه از طریق باز کردن فایل با یه ادیتور خاص حتما با utf-8 ذخیره کنید.. مثلا وقتی یه صفحه رو از طریق مدیریت ویرایش و ذخیره کردید بلافاصله وارد پوشه page شده و فایل هدف رو باز و با utf-8 ذخیره کنید..
همچنین در پوشه data یه فایل استایل هست که با تغییرات آن میتونید رنگ و مشخصه های فونت رو تغییر بدید که خیلی سادس..
حالا شما چند تغییر دیگه باید انجام بدید..
فایل page_header رو در پوشه data باز و نام سایت خودتونو جایگزین پارسی هاستر کنید.
سپس فایل process.php رو در شاخه اصلی سیستم باز و در بالای کد ایمیل آدرس خودتونو جایگزین ایمیل آدرس من بکنید و در پایان همین صفحه آدرس سایت خودتونو جایگزین parsihoster.com بکنید.. خلاصه بگم اصلا تمام صفحات رو باز کنید و هر جا نام سایت و آدرس و هرچیز دیگه بود رو با مشخصات خودتون جایگزین کنید..فقط صفحاتی که متن فارسی دارند رو با utf-8 ( چند بار گفتم چون مهمه )
و اما رمز ورود به مدیریت سایت
آدرس ::: www.site.com/admin.php
user: siteman
pass: 10203040
البته در خود سایت هم میتونید با وارد کردن یوزر و پسورد لاگین کنید..
فقط چند نکته:::
1: فعلا سیستم جستجوی دامنه واسش آماده نکرده ولی کار سختی نیست.. شاید اگه وقت کنم برایش درست کردم. البته خودم هم دارم همچین سیستمی مینویسم که البته اون رایگان نیست.. ولی هر وقت تونستم اینو کامل میکنم ( رایگان )
2: این سیستم ساده هست ولی امکانات خوبی مثل انجمن و دفترچه مهمان داره..
و اینکه اینم از سیستم رایگانش :دی--- ولی انتظار زیادی نداشته باشید
-------------
دوستدار شما : بهنام

پیوست ها

• si1.jpg
    si1.jpg
    24.8 کیلوبایت · بازدیدها: 470
  • si2.jpg
    si2.jpg
    22.2 کیلوبایت · بازدیدها: 339
  • si3.jpg
    si3.jpg
    39.6 کیلوبایت · بازدیدها: 404
  • si.rar
    182 کیلوبایت · بازدیدها: 959
آخرین ویرایش:
کاری که انجام دادی فوق العاده هست . آفرین به این تلاشت پسر . خیلی ها دنبال همچین چیزی بوده و هستن و با این کار شما دنیای هاستینگ ایرانی ها پرنمادتر خواهد شد .

همیشه شاد بمانی و خرم

mosi20

Active Member
یه سوال داشتم.
البته جسارت نباشه.
قصد توهین هم ندارم.
چرا بعضی ها هستند که برای سایتشون ارزش قائل نمیشن؟
دنبال برنامه ی رایگان میگردن یا ارزون مثلا 50 تومن و میاند و 100 تومن بعدش برای گرافیکش پول میدن؟
به خدا قسم برنامه ی سایت خیلی مهم تر از گرافیکش هستش.
اما واقعیت این هستش که برای برنامه ارزش زیادی قائل نیستیم.
خود من سیستم تخصصی برای هاستینگ نوشتم اما گرون هستش و تقریبا خیلی از افراد نمیتونن بخرند.( اما اونایی که خریدن راضی بودن )
برای همین مجبور شدم یه برنامه ارزون قیمت هم بنویسم.
این پنل ادمینش هست.
http://mohsendavari.ir/light/admin/
یوزرنیم و پسود : admin
اینا هر کسی خواست بدون قالب نصب میکنم ولی یک شرط داره و اون هم بودن لینک سایت من در پایین سایت هستش.
هر کس دوست داره میتونه جدا از بحث مالی یه قیمت خودش پیشنهاد بده و براش نصب کنم.
کسی نظر بهتری داره؟

iranads

Active Member
جناب آقای داوری منم با نظر شما موافقم..حتی در آخر پست اول هم گفتم اینم از رایگانش ولی انتظار نداشته باشید چیز خاصی باشه.. وگرنه خود منم یه سیستم رو شروع کردم به نوشتنش و تقریبا داره آماده میشه

iranads

Active Member
دوستان امروز در یکی از انجمن ها تاپیکی دیدم که واقعا جالب بود حیفه که شما از دست بدیدhttp://forum.netcell.ir/index.php/topic,767.0.html
حتی یه واو هم جا نزاشتند.. فقط ذکر منبع جاش خالی بود که جای تاسف داره.. حداقل این زحمت رو به خودش نداد عین جملات من نباشه و یکم تغییر بده.. به همین دلیل هست بعضی وقتها از اپن سورس متنفر میشم..ببخشید یکم عصبانی شدم

S4DEGH

Well-Known Member
بسيار عالي ... :)
باز همينش واسه خيلي ها كافي هست .

دوستان امروز در یکی از انجمن ها تاپیکی دیدم که واقعا جالب بود حیفه که شما از دست بدیدhttp://forum.netcell.ir/index.php/topic,767.0.html
حتی یه واو هم جا نزاشتند.. فقط ذکر منبع جاش خالی بود که جای تاسف داره.. حداقل این زحمت رو به خودش نداد عین جملات من نباشه و یکم تغییر بده.. به همین دلیل هست بعضی وقتها از اپن سورس متنفر میشم..ببخشید یکم عصبانی شدم
از اين موارد خيلي زياده ..
بخواي براي هر كدوم اعصابت خورد بشه ديگه نميشه آرامش داشت .. :)

خیال

New Member
سلام

<p>
سلام</p>
<p>خیلی از کاربران به دنبال اسکریپتی هستند که بشه از اون برای سایت های فروش هاست و دامنه استفاده کرد. خب اکثر سیستم ها پولی هستند و طبیعی هم هست چون نوشتن سیستمی که جستجوی دامنه داشته باشه و احیانا شامل سفارش آنلاین-- تماس با ما و قسمت پشتیبانی باشه کار ساده و کم هزینه ای نیست..</p>
<p>ولی من اومدم از یه سیستم مدیریت محتوای ساده که نیاز به نصب آنچننانی هم نداره استفاده کردم.. داخل فایل هایی که پیوست کردم پوشه ای با نام page وجود داره که شامل صفحات مختلف سایت میشه و شمل فقط باید مطابق میل و اطلاعات خودتون ویرایش کنید.. البته میتونید بعد ورود به مدیریت صفحه مورد نظر رو با ادیتور خود سیستم باز و ویرایش کنید..فقط یادتون باشه چه از طریق مدیریت و چه از طریق باز کردن فایل با یه ادیتور خاص حتما با utf-8 ذخیره کنید.. مثلا وقتی یه صفحه رو از طریق مدیریت ویرایش و ذخیره کردید بلافاصله وارد پوشه page شده و فایل هدف رو باز و با utf-8 ذخیره کنید..</p>
<p>همچنین در پوشه data یه فایل استایل هست که با تغییرات آن میتونید رنگ و مشخصه های فونت رو تغییر بدید که خیلی سادس..</p>
<p>حالا شما چند تغییر دیگه باید انجام بدید..</p>
<p>فایل page_header رو در پوشه data باز و نام سایت خودتونو جایگزین پارسی هاستر کنید.</p>
<p>سپس فایل process.php رو در شاخه اصلی سیستم باز و در بالای کد ایمیل آدرس خودتونو جایگزین ایمیل آدرس من بکنید و در پایان همین صفحه آدرس سایت خودتونو جایگزین parsihoster.com بکنید.. خلاصه بگم اصلا تمام صفحات رو باز کنید و هر جا نام سایت و آدرس و هرچیز دیگه بود رو با مشخصات خودتون جایگزین کنید..فقط صفحاتی که متن فارسی دارند رو با utf-8 ( چند بار گفتم چون مهمه ) </p>
<p>و اما رمز ورود به مدیریت سایت</p>
<p>آدرس ::: <a href="http://www.site.com/admin.php" target="_blank">www.site.com/admin.php</a></p>
<p>user: siteman</p>
<p>pass: 10203040</p>
<p>البته در خود سایت هم میتونید با وارد کردن یوزر و پسورد لاگین کنید..</p>
<p>فقط چند نکته:::</p>
<p>1: فعلا سیستم جستجوی دامنه واسش آماده نکرده ولی کار سختی نیست.. شاید اگه وقت کنم برایش درست کردم. البته خودم هم دارم همچین سیستمی مینویسم که البته اون رایگان نیست.. ولی هر وقت تونستم اینو کامل میکنم ( رایگان )</p>
<p>2: این سیستم ساده هست ولی امکانات خوبی مثل انجمن و دفترچه مهمان داره..</p>
<p>و اینکه اینم از سیستم رایگانش :دی--- ولی انتظار زیادی نداشته باشید</p>
<p>-------------</p>
<p>دوستدار شما : بهنام
</p>
<p>&nbsp;</p>

oms_sos

Active Member
تلاشتون جاي تقدير داره ....

اما تا جايي كه من ميدونم سايت من به خاطر اين كنار رفت كه يه باگ خطرناك داره
حالا نمي دونم مربوط به كدوم قسمته (شايدم اشتباه ميكنم)

پارس سي ام اس هم فكر كنم اون نسخه رايگان كد شدش(Zend) را با همين سايت من درست كرده به نام خودش زده
با تشكر از شما دوست عزيز

آخرین ویرایش:

mehrdxd

Member
ممنون از توجهت
وقتي كه فرم توسط مشتري پر ميشه اطلاعاتشو كجا ميتونم پيدا كنم؟

iranads

Active Member
خواهش میکنم..
یه فایل process.php هست. طبق آموزشی که در پست اول دادم اونو باز کنید و پست الکترونیک خودتونو جایگزین کنید.. بعد سفارش فرم انتخاب شده به ایمیل آدرس ارسال میشه.. البته یه فرم آماده کردم که تا فردا ارسال میکنم که جایگزینش کنید.. در فرم جدید قیمت محاسبه میشه و امکانات بیشتری هم داره

iranads

Active Member
چشم حتما.. فرم رو درست کردم. البته اگه یکم دیر شد بخاطر مشکلاتی بود که بعد عید داشتم و 2ماه نبودم.. انشالله امشب در همین تاپیک پیوست میکنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا