اسکریپت فروش هاست-ساده ولی مجانی

iranads

Active Member
خب فرمی که قول داده بودم رو کامل کردم.. در این فرم محتویات سفارش بهتر و راحت تر خونده میشه و اطلاعات به inbox فرستاده میشه و مشکلی هم ایجاد نمیکنه..شما فقط چند کار باید انجام بدید.. 1: یه فرم درست کنید ( html ) و اطلاعات اون فرم رو به فایل
order.php ارسال کنید :::: "action="order.php
البته من در این بسته که پیوست کردم یه فرم گذاشتم که قیمت هایی که در اون مشخص کردم رو در حین سفارش محاسبه و در قسمت جمع کل قیمت نهایی رو میده. (( با جاوا اسکریپت ) شما میتونید فرم منو باز کنید و قیمت ها رو تغییر بدید. ( فقط قیمت ها رو که جاشون هم مشخصه ) کار بعدی که باید انجام بدی اینه که فایل config.php رو باز کنید و اونو ویرایش کنید ..از این به بعد آدرس سفارش سایت شما میشه www.name.com/oeder.html.. ضمنا یه فایل orderpm.php هم هست که اونم باز کنید در خط 3 آدرس کامل سایت خودتونو ( صفحه اصلی ) رو وارد کنید..
رو یه سیستم دارم کار میکنم. انشالله نسخه رایگانشو معرفی خواهم کرد..
اگه سوالی بود بفرمایید در خدمتم.
موفق باشید
بهنام

پیوست ها

• order.rar
    9.1 کیلوبایت · بازدیدها: 276

iranads

Active Member
دوست عزیز این سایت از Whmcs استفاده میکنه.. سرچ کنید قبلا معرفی شده.. صفحه اصلیشم که خودشون طراحی کردن

bia2mob

New Member
سلام خسته نباشید

آیا امکان تغییر قالب هم وجود دارد ممنون می شوم کمی روش تغییر قالب این اسکریپ توضیح بدهید

iranads

Active Member
دوست عزیز. بله امکانش هست. چون قالب HTML هست و براحتی میتونید تغییر دهید.فایل ها در پوشه pages هستند. اگه در طراحی کمکی از دستم بر میاد حتما خبرم کنید.

iranads

Active Member
برای تغییر مشخصات باید وارد مدیریت سایت بشید.. از مدیریت میتونید تغییر بدید

kamran-h

Active Member
نمیشه .اصلا نمیشه هر چی پسورد رو عوض میکنم میخوام وارد بشم دوباره باید با اون رمز اولی وارد بشم.ببین از یه جا دیگه نمیشه تغییر داد؟:-?

iranads

Active Member
به محیط کاربری مراجعه کنید : users.php?do=edinfo بعد رمز قدیم : 10203040 رو وارد و بعد رمز جدید رو انتخاب کنید.

kamran-h

Active Member
خوب من همین کار رو انجام دادم نشد.آقا شما چه وقتهایی آنلاین میشید آدرس سایت رو بدم یه نگاه بهش بندازی .من که هر کاری می کنم نمیشه .

iranads

Active Member
من دارم رو نسخه جدیدش کار میکنم. که امکانات بیشتری هم داره.. شما مشخصات دلخواه خودتونو بفرمایید تا من درست کنم.

kamran-h

Active Member
آخه من اینو خیلی تغییر دادم و روش زحمت کشیدم. الان فقط پسوردش مونده که اونم ردیف شه دیگه تمومه.

iranads

Active Member
شما رمز عبور مورد نظر رو برام به ID : parsihoster ارسال کن.بعد یه فایل میدم آپلود کن

iranads

Active Member
سلام
نه دریافت نکردم. البته یه بار آنلاین شدم تمام off ها پرید.. من الان آنلاین هستم.. یوزر و پسورد دلخواه رو به ایمیل [email protected] ارسال کنید همین الان تحویل میدم

جدیدترین ارسال ها

بالا