اسکریپت فروشگاه خرید

سلام دوستان من یک سیستم فروشگاه خرید لوازم میخوام مانند این سایت که نمونه میدم

ممنون میشم دوستان اگه اطلاعی دارن زحمتشو بکشن :)

www.3starshop.com

irlogo

Active Member
من یک سیستم فری دارم که انگلیسی هست و فارسیش کردم !
در صورت تمایل می تونم با قیمت کمی بهتون بدمش

مرسی دوستان ، اما من فعلاً دنبال یک سیستم رایگان فارسی میگردم واسه نمونه کار ممنون میشم کسی اگه اطلاعاتی داره بگه

YTERROR

Active Member
دوست عزیز این چیری که دادین از سیستم رایگان : OSComerss داره استفاده می کنه فقط با یک تم دیگه

موفق و پیروز باشید

websamancom

Well-Known Member
دوست عزیز این چیری که دادین از سیستم رایگان : OSComerss داره استفاده می کنه فقط با یک تم دیگه

موفق و پیروز باشید

سلام درست میفرمائید ولی یک چیز رو مد نظر بگیرید این سیستم به پارسیان و اقتصاد نوین هم میتونه متصل بشه و قالب بشکلی تغییر داده شده که با دانستن یک دانش محدود از html میتونید اون رو بهر شکلی میخواید تغییر بدید که این یکی از ضعفهای سیستم قبلی هستش در ضمن این سیستم طوری طراحی شده که سیستم وب مستر و فروشگاه با هم یکی شدن و از ادمین شاپ میشه هر دو رو مدیریت کرد البته با این حال ما قیمت زیادی برای این نمیگیریم یک گیگ هاست و دومین و پشتیبانی دائم +تخفیف سیستم کلیکی به میزان 30درصد+گرفتن مرچند آی دی بانک سامان فقط با یک تماس تلفنی بدون کاغذ بازی+یک میلیون و نیم از ایمیل ایرانیان و 5نرافزار ارسال ایمیل که البته این بنظرم کوئن نیست چون همش اسپم میشه ولی خوب باعث میشه مشتریهای ما مجبور نشن 50000تومان بابتش بدن+ تخفیف 40درصد رو سیستمهای فروش پستی همش 125

جدیدترین ارسال ها

بالا