اسکریپت افراد آنلاین دهی

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
سلام .
اگه یه جستجو تو انجمن می کردی پیدا می کردی به شخصه خودم دو سه بار گذاشتم

tvforirani

New Member
من می خوام سرویس آمار دهی راه بندازم مثل اون دو تا سایت
امیدوارم

irdavidnet

Banned
اینجا همه می گن "سرچ کن" ، ولی سرچ که می کنی نمی گن با کدوم "کلمه کلیدی " یا در کدام انجمن با چه نام کاربری سرچ کنی ، وقتی سرچ می کنی ، هیچی گیرت نمیاد .
یه مشت آدم ..... فقط می گن "سرچ کن" اگه مطلبی پیدا می کرد که تاپیک نمی زد .

omrdabakhte

Member
بابا لینک بدین دیگه
tvforirani خودش حوصله سرچ کردن رو نداره ها وگرنه تا الان لینک داده بود

shnoit

Well-Known Member
عزیز بفرما
هم شمارنده هست هم نشان دادن افراد آلاین.
کار شما رو هم راه میندازه.

پیوست ها

• Counter.zip
    3.5 کیلوبایت · بازدیدها: 117

irdavidnet

Banned
این کاری نداره شما می خوای افراد آنلاین بدی دیگه ، درست ، میای میگی که :
1- روی اون سایتی که هستی ، ip هایی که هست رو جدا می کنی ، (آنلایناش) ، بعدش ، یک سشن بهشون می دی ، تا زمان باز بودن صفحه ، بعدش سشن ها رو جمع می کنی (نقل قول از یکی ، خودم تو نوشته دقت نداشتم !)
2- روی اون سایت که هست ، اولین بار که ران شد ، آدرس سایت و آیپی اش رو می دی و یک تیبل تو جدول می سازی ، بعدشم فرت فرت آنلاینا رو 5 دقیقه ، یا کمتر چک می کنی و می ریزی تو دیتابیس ، آخرشم یک کوئری از دیتابیس می گیری واسه نشون دادن .
» با این فرم بالا می تونی کانتر رو هم ایده بگیری .

my friend

Member
نیازی به این کارا نیست...
کافیه بجای ساخت جدول برای هر سایت ، یک جدول بسازید با یک ستون اضافه به نام url تا کار راحت تر بشه...
سشن هم لازم نیست ، هر بار که صفحه باز شد(یا رفرش شد) باید چک بشه که اون IP تا حالا ثبت شده یا نه ، اگه شده ، ستون time رو با استفاده از تابع time آپدیت بشه ، در غیر اینصورت یه رکورد جدید ثبت بشه...

لازم نیست هر 5 دقیقه یک بار هم جدول چک بشه و رکورد های اضافی پاک بشه... میتونیم این کار رو هر 24 ساعت یک بار انجام بدیم تا رکورد های اضافی رو پاک کنه و پرفورمنس بیشتری داشته باشیم...

برای چک کردن افراد آنلاین هم میتونیم از تابع count در کوئری استفاده کنیم... با 2 شرط:
1. url برابر آدرس سایت باشه...
2. مقدار ستون time بیشتر از ()time منهای 600 باشه... (برای شمردن افرادی که از 10 دقیقه قبل تا حالا از سایت استفاده کردند...)

====
ولی من خودم برای ساخت همچین سایتی ، استفاده از دیتابیس flat رو بیشتر میپسندم (flatfile به دیتابیسی میگن که خودمون بنویسیم و از فایل ها بجای استفاده از mysql, oracle, sqlite و دیتابیس های دیگه استفاده کنیم...)
اینطوری ممکنه دردسر بیشتری داشته باشیم ، اما پرفورمنس بهتری داریم... بطوری که زمان بازکردن و ویرایش اطلاعات و زخیره فایل کمتر از استفاده از توابع mysql_connect یا mysql_select_db میتونه باشه....
بهرحال... صلاح کار خویش خسروان دانند!

irdavidnet

Banned
کافیه بجای ساخت جدول برای هر سایت ، یک جدول بسازید با یک ستون اضافه به نام url تا کار راحت تر بشه...
سشن هم لازم نیست ، هر بار که صفحه باز شد(یا رفرش شد) باید چک بشه که اون IP تا حالا ثبت شده یا نه ، اگه شده ، ستون time رو با استفاده از تابع time آپدیت بشه ، در غیر اینصورت یه رکورد جدید ثبت بشه...
1- آی پی اگر دیال آپ باشه و یک آی پی دیگه یک ساعت بعد بیاد که اون فرد نباشه ، با مشکل بر می خوردیم .
لازم نیست هر 5 دقیقه یک بار هم جدول چک بشه و رکورد های اضافی پاک بشه... میتونیم این کار رو هر 24 ساعت یک بار انجام بدیم تا رکورد های اضافی رو پاک کنه و پرفورمنس بیشتری داشته باشیم...
1- اگر منظورتون کانتر هست ، من این رو برای افراد آنلاین گفتم .
2- اگر منظورتون افراد آنلاینه ، که اگه نباشه نمی شه گفت افراد آنلاین در اون زمان ، میشه گفت افراد آنلاین در 24 ساعت :D
برای چک کردن افراد آنلاین هم میتونیم از تابع count در کوئری استفاده کنیم... با 2 شرط:
1. url برابر آدرس سایت باشه...
2. مقدار ستون time بیشتر از ()time منهای 600 باشه... (برای شمردن افرادی که از 10 دقیقه قبل تا حالا از سایت استفاده کردند...)
منظور منم همین بود دیگه حالا دو تابع نگفتم .
ولی ممنون از پستتون که مکمل پست من بود .:wink:

my friend

Member
1- آی پی اگر دیال آپ باشه و یک آی پی دیگه یک ساعت بعد بیاد که اون فرد نباشه ، با مشکل بر می خوردیم .
1. تابع time جلوی این کار رو میگیره... همونطور که گفتم ، کافیه تو کوئری شرط بزاریم که ... (رجوع شود به پست قبلی)
1- اگر منظورتون کانتر هست ، من این رو برای افراد آنلاین گفتم .
2- اگر منظورتون افراد آنلاینه ، که اگه نباشه نمی شه گفت افراد آنلاین در اون زمان ، میشه گفت افراد آنلاین در 24 ساعت
1. ؟؟؟
2. با همون شرط توی کوئری مشکل حل میشه...

guitarmasood

New Member
راه کليدي

اقا من به شخصه بيش از 12 تايپيک تويه همين فروم ديدم که اسکريپت انلاين دهي رو درخواست کردن ولي در هر 12 تاش هيچ کسي چيزي گيرشون نيومد
خب به جاي اينکه اين همه تايپيک بزنيد و توضيح بديد چطور بايد اين سيستم رو بسازيم يکي بياد و اين سيستم رو بسازه بطور کامل و بگذاره براي همه
و وقتي سيستم رو ساختين بيان تجزيه و تحليلش کنيد:neutral:

wikipedia

Member
آقا این اسکریپت خیلی ساده هست.من اینو یه جا دیدم اما دانلودش نکردم (یعنی به دردم نمی خورد)
دوستان بگردید پیدا میشه.(هست)

جدیدترین ارسال ها

بالا