اسپانسر نیاز مندیم ؟

alimosavi

Active Member
سلام

برای وبسایت http://irdrupal.com دنبال یک اسپانسر هستم.

هاست قوی و سریع با cpanel و امکانات خوب . ( از لحاض سرعت تا حالا همیشه مشکل داشتم.)

خب منتظر پیشنهادات شما هستم.

websamancom

Well-Known Member
با سلام
میتونم هاست بهتون بدم کیفیت هم تضمینی
خواستید در خدمتیم

SME

Banned
سلام.
امکانات مورد نظرتون رو ارسال کنید.
برای اسپانسر شدن مشکلی نیست.
با تشکر

iranads

Active Member
parsihoster.com
انجمن: forum.parsihoster.com
برای سیستم های مدیریت محتوا ما همیشه آماده کمک هستیم

alimosavi

Active Member
سلام. تشکر از همه
متاسفم یکم دیر شد و من جواب ندادم. یک چند رزی مسافرت بودم.

خب . اگر می تونید یک مقدار کمی برای من اکانت تست ایجاد کنید تا من برخی خصوصیات هاستینگ ها رو چک کنم.

و اینکه آیا می تونید خودتون کل مطالب فعلی من رو منتقل کنید ( بدلیل کمبود وقت )

بار هم از اعلام آمادگی شما تشکر می کنم

iranads

Active Member
با من از طریق [email protected] تماس بگیرید تا اکانت تست بدم.. در ضمن اگه خواستید بصورت رایگان تمام مشخصات و فایل ها رو انتقال میدم..

IranEhosT

Member
در صورتی که اکانت آزمایش میخاین درخاست خودتون رو به ایمیل زیر ارسال کنید و یا با شماره من تماس بگیرید
در ضمن مرکز مدیریت ما DirectAdmin هست نه cPanel
[email protected]
+98 935 357 3107

nimafire

find / -name Support > u
سلام. میتونیم اسپانسرتون بشیم.
براتون vb هم برای بخش پشتیبانی اگه بخواهید رایگان نصب میکنیم.
موفق باشید.
تست خواستید pm بدید که بهتون بدم.
موفق باشید

ehsanch

Active Member
سلام

تا جایی که من یادمه شما یه بار دیگه هم دنبال پشتیبان بودید و با آقای علوی به توافق رسیدید ؟ درسته ؟

بهر حال اگه خواستید ما در خدمتیم. نمونه سایتهای میزبانی شده در وبسایت شرکت موجوده : www.PersianDOT.ir

alimosavi

Active Member
سلام . من یکبار برای سایت دروپال فارسی بیشتر دنبال اسپانسر نبودم و با گروه پرشن سرویس به توافق رسیدم.
ولی الان حدود یک ماه بود که سرور بین آف و آن در نوسان بود و مشکلات زیادی چه در بانک های اطلاعاتی و چه در ایمیل پیش آمد.
البته من وضعیت رو درک می کنم ( تحریم ایران ) . ولی یک وبمستر باید جواب کاربرای سایتش رو هم بده.

خب بهر حال به نظر می رسه الان تا حدودی مشکلات برطرف شده. من منتظر می مونم اگر این مشکلات باز هم ادامه داشت مطمئنن با یکی از شما عزیزان صحبت خواهم کرد.

ممنون و تشکر از محبت های شما . این تاپیک رو من در لیست مورد علاقم ثبت می کنم و در صورت نیاز حتما باهاتون تماس می گیرم.
با تشکر

Master ITX

Well-Known Member
سلام . من یکبار برای سایت دروپال فارسی بیشتر دنبال اسپانسر نبودم و با گروه پرشن سرویس به توافق رسیدم.
ولی الان حدود یک ماه بود که سرور بین آف و آن در نوسان بود و مشکلات زیادی چه در بانک های اطلاعاتی و چه در ایمیل پیش آمد.
البته من وضعیت رو درک می کنم ( تحریم ایران ) . ولی یک وبمستر باید جواب کاربرای سایتش رو هم بده.

خب بهر حال به نظر می رسه الان تا حدودی مشکلات برطرف شده. من منتظر می مونم اگر این مشکلات باز هم ادامه داشت مطمئنن با یکی از شما عزیزان صحبت خواهم کرد.

ممنون و تشکر از محبت های شما . این تاپیک رو من در لیست مورد علاقم ثبت می کنم و در صورت نیاز حتما باهاتون تماس می گیرم.
با تشکر
________
اگه دوست داشتی مقدار فضا که می خوای و مقدار پهنا باندی که استفاده میکنی برام ایمیل کن یا به ایدیم پی ام بده تا در موردش صحبت کنیم
ایدی :masteritx
ایمیل: masteritx @ gmail .Com

mehriz

Active Member
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
امكانات عالي و پهناي باند نامحدود در صورت تمايل با ما تماس بگيريد .:oops:
ايميل:[email protected]
ياهو اي دي: NIKIHOST_ONLINE

roozshop

Member
با سلام به جناب موسوی عزیز
آمادگی اسپانسرینگ شما رو داریم .
لطفا با ما از طریق آی دی roozshop در تماس باشین .
بچه های پشتیبانی رو در جریان میذارم .

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا