اسلوموشن + اصلاح رنگ

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
[SIZE=3[SIZE="2"]]سلام دوستان خوبم[/SIZE]

تو تاپیک قبلیم نمونه کار اسلوموشن گذاشتم و جالب بود برام که استقبال خوبی ازش شد. در این تاپیک قصد دارم اسلوموشن رو یک مرحله پیش ببرم و اصلاح رنگ رو هم به اون اضافه کنم. حتما دانلود کنید :green: :green:
من فکر می کنم این فروم ایجاد انگیزه می کنه تا مرحله مرحله پیش بریم تا بتونیم یک محصول feature خلق کنیم. :oops:
فیلمبرداری رو هم خودم انجام دادم تا یه جور تمرین تصویر هم باشه برام. ببخشید آخرش یهو قطع می شه چون هنوز می خوام ادامه بدم. امیدوارم در تاپیک بعدی دکوپاژ هم بتونم به کارم اضافه کنم. فعلا فقط همینجوری نما گرفته شده. :rose:

این تاپیک یه جورایی دنباله ی تاپیک قبلیمه :wink:

مطمئنا نظرات شما عزیزان تو تاپیک قبلی کمک زیادی به من کرد. چقدر تاپیک تاپیک گفتما[/SIZE]:lol:

پیوست ها

• shomal.slow_.rar
    4.1 مگایابت · بازدیدها: 1,046
آخرین ویرایش:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
:paint::)
خیلی قشنگ شده بود .
لذت بردم از دیدن تست .
هم color grading بهتر شده نسبت به تست قبلی و هم slow motion .
از این دوتا شات پایین خیلی حال کردم :
3rezsltch1b4gjwskenb.jpg

4gvdmiiz7f0vtxsenun.jpg

----------------
این یکی هم خیلی می تونست بهتر باشه از لحاظ تصحیح رنگ
srrzq0r61utqjamw08i.jpg

رفتی تو کار hi dynamic ها :green::):wink:
سکانس پینگ پنگ رو هم اکه از زاویه ای بود که یکی داخل کادر بود خیلی جذاب تر میشد . ( خیلی اسو موشنش به چشم نمیاد )

موفق باشی علی جون . :oops::rose:

mooli63

حسین جون دمت گرم. آره خودمم با اون شات آخری که گفتی می تونه اصلاح رنگش بهتر بشه زیاد حال نمی کنم. یعنی تو ادیت جز پلانای آخر بود و چندان وقتی برای اصلاح رنگش نذاشتم.
سلیقت بهم نزدیکه منم اون دو شات اولی رو بیشتر از بقیه دوست دارم.
در مورد high dynamic باید بگم راستش نه هیچکدوم داینامیک رنج بالایی نداشتند . تو های داینامیک شما خودت استادی.:)

سینما

New Member
[size=3[SIZE=2]]سلام دوستان خوبم[/SIZE]

تو تاپیک قبلیم نمونه کار اسلوموشن گذاشتم و جالب بود برام که استقبال خوبی ازش شد. در این تاپیک قصد دارم اسلوموشن رو یک مرحله پیش ببرم و اصلاح رنگ رو هم به اون اضافه کنم. حتما دانلود کنید :green: :green:
من فکر می کنم این فروم ایجاد انگیزه می کنه تا مرحله مرحله پیش بریم تا بتونیم یک محصول feature خلق کنیم. :oops:
فیلمبرداری رو هم خودم انجام دادم تا یه جور تمرین تصویر هم باشه برام. ببخشید آخرش یهو قطع می شه چون هنوز می خوام ادامه بدم. امیدوارم در تاپیک بعدی دکوپاژ هم بتونم به کارم اضافه کنم. فعلا فقط همینجوری نما گرفته شده. :rose:

این تاپیک یه جورایی دنباله ی تاپیک قبلیمه :wink:

مطمئنا نظرات شما عزیزان تو تاپیک قبلی کمک زیادی به من کرد. چقدر تاپیک تاپیک گفتما[/size]:lol:

مشخصه که کارت رو با اشتیاق و علاقه دنبال می کنی بهت تبریک می گم
منتظر تماست هستم [email protected]

آخرین ویرایش:

JEYDI7

Active Member
سلام خيلي جالب بود!
يك سوال چطوري و با چه پلاگيني همچين تصحيح رنگ بوجود آوردي

mooli63

از پلاگین استفاده نشده. با افکت های curves , color balance و gama این اصلاح رنگو ساختم.

p30box

New Member
سلام قشنگ بود با چه دوربینی و چه لنزی تصویر های کنار دریا رو گرفته بودید ؟

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کارت خیلی قشنگ بود. ایده ات عالی بود. من تازه کارم و خودمم یه پروژه ساده درمورد محرم زدم. تازه بعضی افکت ها رو یادمون داده. اما ببینید و نظر بدید.

http://www.4shared.com/video/XSeoQOS7/main.html

لطفا نمونه کارتون رو در بخش تماشاخانه بگذارید و فقط لینک تاپیک رو بدید ، اینطوری تاپیک ها منظم تر میشن :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا