استفاده انیمیشن در فیلم

I-zone

Active Member
سلام
برای ساخت یک فیلم کوتاه احتیاج دارم که یک شخصیت انیمیشنی در فیلم حضور داشته باشه:)
البته نه به صورت خیلی حرفه ای و گرافیک بالا ولی خوب هرچقدر هم که خوب دربیاد بهتر است.
صحنه هایی هم که لازم دارم به این صورت هستند که مثلا 2 تا پشه یا پرنده مزاحم شخصیت فیلم می شوند .
نمونه هایی هم در زیر اتچ کردم که مربوط به کلیپ زانیار است.
فقط می خواستم راهنمایی کنید چطوری یک کار با کیفیت در بیارم یعنی از چه برنام ههایی (اگر اموزش هم دارید قرار بدید) از چه روش هایی و چکونه باید این کار را نجام بدم.
منتظر راهنمایی های شما هستم.
نکته:با نرم افزار هایی مثل افتر افکت و فلش کار کردم(اگر اموزش ها با استفاده از اینها باشد کار راحت تر است).

پیوست ها

• 1.png
    1.png
    86.1 کیلوبایت · بازدیدها: 53
  • 2.png
    2.png
    94.3 کیلوبایت · بازدیدها: 35

animations

Active Member
توی فلش می تونید فیلمتون رو ایمپورت کنید. فرمت flv می ده، قبلش توی تنظیماتش بگین که فیلم رو توی timeline نشون بده. بعد چیزهایی که می خواین رو توی یه لایه جدید بسازید و با فرمت png از همه فریم های اون لایه خروجی بگیرین. (برای اینکه کیفیتش خیلی پایین نیاد، رنگ background رو سیاه یا خاکستری کنید).

البته روشهای بهتری هم هست. توی قسمت فیلمسازی اگه بپرسید جوابهای خوبی می گیرید.

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
شخصیت شما دو بعدی هست یا سه بعدی ؟
اگه سه بعدی هست که با تری دی مکس یا مایا یا سینما فور دی و .... می تونید بسازید
از کانال آلفا یا بکراند سبز و آبی برای حذف اون استفاده کنید
برای ترکیب و کامپوزیت با صحنه واقعی هم از افترافکت و یا فیوژن و یا نیوک استفاده کنید
.

I-zone

Active Member
دو بعدی است و فکر کنم استفاده از فلش کار ساده تر و سریع تری باشه.اما به هر حال کیفیت کار هم خیلی مهم است
اگر مشکلی نداشته باشه برای پیدا کردن روش های بهتر درانجمن فیلم سازی سوال های دیگرم را مطرح می کنم.
ار همین روش ها که گفتید اگر اموزشی هم وجود داره قرار بدین ممنون میشم.

و یک سوال دیگر اینکه احتیاج دارم در یکجایی شخصیت فیلم به صورت انیمیشن در بیاد و کارتونی باشه با چه برنامه هایی می تونم شبیه شخصیتم طراحی کنم و چطوری ؟ لطفا اموزش قرار بدید تجربه کار با هیچی ندارم و به کمک شما نیاز دارم روش های ساده کفاف می کنه.
فقط اموزش های سریع و مناسب قرار بدین
پیشاپیش بابت جواب هاتون ممنونم.:rose:

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
دو بعدی است و فکر کنم استفاده از فلش کار ساده تر و سریع تری باشه.اما به هر حال کیفیت کار هم خیلی مهم است
اگر مشکلی نداشته باشه برای پیدا کردن روش های بهتر درانجمن فیلم سازی سوال های دیگرم را مطرح می کنم.
ار همین روش ها که گفتید اگر اموزشی هم وجود داره قرار بدین ممنون میشم.

و یک سوال دیگر اینکه احتیاج دارم در یکجایی شخصیت فیلم به صورت انیمیشن در بیاد و کارتونی باشه با چه برنامه هایی می تونم شبیه شخصیتم طراحی کنم و چطوری ؟ لطفا اموزش قرار بدید تجربه کار با هیچی ندارم و به کمک شما نیاز دارم روش های ساده کفاف می کنه.
فقط اموزش های سریع و مناسب قرار بدین
پیشاپیش بابت جواب هاتون ممنونم.:rose:

من آموزش سراغ ندارم. اگه مشکلی داشتین می تونین دوباره بپرسین.

اگه بخواین شخصیتتون انیمیشن بشه، با تکنیک های مختلفی می شه اجراش کرد. ولی زیاد ساده نیست که بشه سریع توضیح داد. اگه قبلا کار نکردین، نمی شه زود جمعش کرد.
ولی اگه امکان فیلمبرداری دارین، شاید بتونین با افکت های افتر افکتس، فیلمتون رو شبیه انیمیشن کنید. می تونین توی انجمنش مطرح کنین.

جدیدترین ارسال ها

بالا