استخدام

amirhh75

Member
سلام به همه دوستان

شرکتی تبلیغاتی در تهران - میدان ولی عصر ، نیازمند به :

1) گرافیست آشنا به photoshop & freehand برای کار چاپ

2) طراح وب سایت آشنا به html & Dreamweaver Ya Frontpage

3) برنامه نویس تحت وب (php ,...) و طراح وب

4) چند نفر بازاریاب با حقوق و پورسانت

لطفا خود ویا دوستان، در هر یک از موارد ذکر شده مایل به همکاری با مجموعه ما بودید، به [email protected] میل بزنید، و رزومه کاری خود را در آن بنویسید
به همراه نمونه کارهای انجام شده.

لطفا کسانی که میل می زنند در subject ذکر کنند که (( برای همکاری از سایت مجید آنلاین ))
و در زیر این تاپیک ذکر کنند که میل زدند تا بنده پیگیری کنم.
ممنون

amirhh75

Member
پیرو نامه قبلی

لطفا از کسانی که سایتی مثل سایت مجید آنلاین دارند تقاضا می کنم که این تاپیک را در سایت خودشان بگذارند
تا کسانی که دنبال کار هستند از آن استفاده کنند، و یا لینک سایتشان را به بنده بدهند تا خودم این کار را انجام بدم.

در ضمن جای تشکر و خسته نباشید داره به مدیران و خانواده بزرگ مجید آنلاین .

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز وقتی‌ شما این تاپیک را ایجاد کردی نیاز نیست که در آخر هر تاپیک دیگه در انجمن ' به دنبال کار هستم ' یک پست بزنی‌ !

Rollcage

New Member
amirhh75 گفت:
سلام به همه دوستان

شرکتی تبلیغاتی در تهران - میدان ولی عصر ، نیازمند به :

1) گرافیست آشنا به photoshop & freehand برای کار چاپ

2) طراح وب سایت آشنا به html & Dreamweaver Ya Frontpage

3) برنامه نویس تحت وب (php ,...) و طراح وب

4) چند نفر بازاریاب با حقوق و پورسانت

لطفا خود ویا دوستان، در هر یک از موارد ذکر شده مایل به همکاری با مجموعه ما بودید، به [email protected] میل بزنید، و رزومه کاری خود را در آن بنویسید
به همراه نمونه کارهای انجام شده.

لطفا کسانی که میل می زنند در subject ذکر کنند که (( برای همکاری از سایت مجید آنلاین ))
و در زیر این تاپیک ذکر کنند که میل زدند تا بنده پیگیری کنم.
ممنون
ارسال شد

amirhh75

Member
دوستان سلام
بله حتما باید حضوری باشه
پرهام جان حرف شما هم کاملا درست است ، دوست من ممنون از راهنماییت .

corel

Active Member
mahdyonline گفت:
من فرونت پیج بلدم ولی مشهد زندگی میکنم

آقا بندم اینو قبلا پرسیدم گفتن حتما باید حضوری باشه. پستای قبلی رو یه نیگا بنداز دیگه!

سلام
من هم در آموزش و ساخت CD Multimedia و Flash و Photoshop و html و ... فعالیت دارم. ( به صورت کاملا حرفه ای )

با CMS ها و Portal ها هم خیلی راحت کار میکنم.

البته در ضمینه شبکه هم فعالیت دارم + Microsoft Network

من حاضرم با 130 هزار نومان کارکنم . (( چون واقعا به پولش احتیاج دارم))

نمونه کتر هم در اینجا هست : www.Matrix-On.com/mambo/

[email protected]

bahhram

Member
استخدام فوری

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
به اطلاع همه عزیزان میرسانم که شرکت مهندس ( فعال در پروژه های مرتبط با مخابرات و شبکه های رایانه ای ) تقاضای فوری جذب تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور که مدارک تحصیلی ایشان مورد تایید وزارت آموزش عالی نیز باشد را دارد .
- متقاضیان میبایست دارای یکی از مدارک تحصیلی برق ، الکترونیک ، مخابرات و سخت افزار کامپیوتر در مقطع - کارشناسی باشند ،
- دارا بودن کارت پایان خدمت امتیاز محسوب شده اما برای پروژه فعلی زیاد ضروری نیست .
- محل کار در یکی از شهرستانهای شمالی کشور میباشد .
- طبق قوانین و مقررات وزارت کار و امور اجتماعی با متقاضی قرار داد بسته شده و وی از تمام حقوق قانونی خویش بهره مند خواهد بود .
- شرکت تعهدی در خصوص اسکان متقاضی ندارد ولی چنانچه متقاضیان شهرستانی بیشتر از شش نفر باشند ، جهت اسکان ایشان همکاری و مساعدت لازم خواهد شد.
- نتیجه نهایی اشتغال منوط به طی مراحل گزینش رسمی کارفرما میباشد که در موعد خود به اطلاع متقاضی رسانیده میشود .
- در نخستین مرحله به حدود 20 نفر کارشناس به شرح یاد شده در بالا نیازمندیم .
متقاضیان میبایست مدارک خویش را حداکثر تا پایان سال جاری به نشانی زیر ارسال نمایند ( مدارک لازم شامل اصل درخواست نامه متقاضی ، کپی مدرک تحصیلی ( فقط مدرک موقت یا دانشنامه ) ، شناسنامه ، پایان خدمت ، یک قطعه عکس و گواهی طی دوره های آموزشی مرتبط و گواهی سوابق کاری احتمالی میباشد.)

نشانی ارسال مدارک :
تهران - صندوق پستی : 369 - 17185
نوشهر - صندوق پستی : 466- 46515

nasim4665

New Member
سلام ...
من در زمينه ي frontpage,dreamweaver,html,css كار كردم ....
همين طور photoshop.....

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا