اساتید گرامی ........

درود به تمامی دوستان گرامی. زود برم سره اصل مطلب . من 5 ماهی هستش که مکس معماری رو شروع کردم که به نظر خودم پیشرفتهایی داشتم خواستم از شما عزیزان عاجزانه درخواست کنم که به من کمک کنید که بتونم این راه رو ادامه بدم . من اصلاً رشته تحصیلیم معماری نبوده ولی خودم خیلی به معماری علاقه دارم و نمیخوام که این علاقه از بین بره . پس از شما بزرگواران تقاضای هر نوع کمکی دارم در ضمن نمونه ای از کار خودم رو گذاشتم که مشاهده کنید که ببینید در چه سطحی هستم و ایرادهام چی هستش . بازم صمیمانه ممنونتون می شم .

پیوست ها

• shahab.rar
    694 کیلوبایت · بازدیدها: 26

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.این خیلی خوبه علاقه مند هستین.
پسوند فایلهارو توی فتو شاپ بصورت save as web بگیرین که Bmp نباشه و مجبور نشین زیپ کنین.ببین دوست عزیز من خودم تازه دیشب Adsl گرفتم و تا 2 روز پیش اگه این پست رو می دیدم اصلا باز نمی کردم چون دایلاپ بیچاره می کنه آدمو و شما باید بصورت عکس بزارین تا آدم رقبت کنه

در مورد کارها بگم خیلی ضعیفه و نمی شه روش نظر داد. یه سری توضیحات بدین که مدلسازیش چیه سیستم رندر چیه و از این جور اطلاعات. بگین چند وقته مکس کار می کنین و تا چه حدی اطلاعات دارین تا دوستان و ما بتونیم کمک کنیم. ولی این کارها اصلا قابل قبول نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا