از G mail هم بهتره !! بیا و ببین .

من كه از gmail خوشم نيامد.فرض كنيد شما بخواهيد براي 100 نفر ميل بفرستيد.در gmail اصلا امكان فرستادن ميل هاي گروهي مانند hotmail و yahoo نداريد.

oxygenws

Active Member
گذاشتن شکلک و زمینه، شاید زیاد بد نباشه، ولی من شخصا تاکنون میلی با این خصوصیات نزدم. به دلیل اینکه گذاشتن زمینه، در عین تاثیر خیلی کم اش و سبک کردن ایمیل (از نظر من) حجم ایمیل رو سنگین می کنه. و شکلک ها هم که قابل توجیح تر اند، در ایمیل های غیر دوستانه و فامیلی کاربردی ندارند. (منظورم ایمیل های کاری است)

یه سوال؟؟ چرا میل زدن جی میل افتضاحه؟؟؟

در مورد spymac من یه بار توش اکانت ساختم، ولی باهاش کار نکردم. چون همون زمان خیلی خیلی کند بود و یکسره قاط می زد. نظری ندارم :)

بقیه دوستان هم اگر دوست دارند، خوشحال می شم تو بحث شرکت کنند.

oxygenws

Active Member
henry hosseini گفت:
من كه از gmail خوشم نيامد.فرض كنيد شما بخواهيد براي 100 نفر ميل بفرستيد.در gmail اصلا امكان فرستادن ميل هاي گروهي مانند hotmail و yahoo نداريد.

درسته، اشکالات زیاد داره. من اصلا منکر اشکالاتش نیستم، ولی یادت نره که این نسخهء بتای اونه. با قدرتی که الان اومده جلو (به نظرم خیلی چیزای جدید و خارق العاده داده) حدس می زنم نسخهء اصلی فوق العاده بشه :)

ady_constantine

Active Member
oxygenws گفت:
آره، دیدم، ایمیل هم گرفتم. یادت نره که GMAIL هنوز نسخه بتا اش است و یه چیز دیگه.... نحوه لاگینش چیه مگه؟!!

كل صفحه Load میشه بجز همون قسمت Login اش !!!! داخل اون کارد هم Dispage cannot Displayed میده .. بسختی من می تونم میلم را چک کنم یا بعضی از روزا اصلا !!!

نمیدانم چند نفر شما فقط با آمدن صفحه Gmail مشکل دارند ؟؟؟

البته مزایایی هم داره که در فروم خودمان هم که بحث بود به 2 صفحه هم رسید و مردیم که از بس ازش تعریف کردیم ولی همین مشکل اولیه را داره !!!
من نمی دانم چرا مثل webmail های دیگه یک فرم ساده برای دادن User و Password نداره و دایم Redirect می کنه به یک جای دیگه و کلا زمانبر است !!!

Spymac را هم من امتحان کردم . بسیار کند و ضعیف است !!! ضمنا Pop3 هم است ولی اکثر مواقع نمیشه ازش میل دریافت کرد !!!

ady_constantine

Active Member
اميد جان !‌ براي اينكه منظورم را متوجه بشي ببين براي Load کردن Box مربوط به لاگین چه مسیری را طی می کنه !!!! :roll:
در آخرش هم بعد از کلی معطلی پیغام خطا میده که در تصویر مشخص است ..

oxygenws

Active Member
من تا حالا با مشکل لود نشدن اون صفحه برنخوردم. البته می دونم که کلا یه لایه جدا باز می شه و دلیل این رو هم نمی دونم!!!!
عدنان جان، می تونی آدرس لینک browser requirements رو بفرستی برام؟؟ همینی که تو همین عکس آخری گذاشته :) مرسی

a Truth Seeking

Active Member
من هم تو Gmail و هم تو Spymac عضو هستم در مقايسه اين دو سيستم Spymac يه سري مزيت هايي بر Gmail داره كه يكي از تابلوترينشون اينه كه احتياج به دعوت شدن از طرف كسي ديگه رو نداري درسته كه مراحل عضويتش يك مقدار طولانيه اما غير از يك گيگابايت فضا براي پست الكترونيك امكانات جالب ديگه اي هم داره خلاصه ضرر نمي كنين اگر يك بار امتحان كنين.از نظر گرافيكي هم محيط جذاب تري داره.

ady_constantine

Active Member
من قبل از اينكه Gmail بیاد در Spymac عضو شدم . حتی میل هایم را می تونستم باOutlook چک کنم . ولی خیلی مشکل داشت و server همش busy میشد . سرعتش هم کند بود !!!

الان یک ماهی است که آنرا کنار گذاشتم . حتی یادم رفته با چه اسمی ثبت نام کردم ؟؟؟

آیا مشکلاتش بر طرف شده ؟؟؟؟

سکوت

Member
بله ...

سرعت اش الان خوبه . من مدت زيادي نيست كه در اون اكنت دارم ولي فعلا ضعفي در اون نديدم .

سکوت

Member
a Truth Seeking گفت:
من هم تو Gmail و هم تو Spymac عضو هستم در مقايسه اين دو سيستم Spymac يه سري مزيت هايي بر Gmail داره كه يكي از تابلوترينشون اينه كه احتياج به دعوت شدن از طرف كسي ديگه رو نداري درسته كه مراحل عضويتش يك مقدار طولانيه اما غير از يك گيگابايت فضا براي پست الكترونيك امكانات جالب ديگه اي هم داره خلاصه ضرر نمي كنين اگر يك بار امتحان كنين.از نظر گرافيكي هم محيط جذاب تري داره.

اقا خوش امدي به اين موضوع :wink:

كاملا با شما موافق هستم :wink:

walla هم بد نیست ... یک تست اش بکن . بدون دعوت نامه میتوانید عضو بشوید .

جدیدترین ارسال ها

بالا