ارسال e-mail در asp

sahar_me

Member
سلام.
در سايتم ميخواهم پس از ثبت نام كاربران ، اطلاعات وروديشان توسط E-mail برايم فرستاده شود.
چطور اين كار را انجام دهم؟
لطفا دوستاني كه ميتوانند كمكم كنند ، بطور كامل توضيح دهند ، چون خيلي خيلي خيلي حياتي است.
پيشاپيش ممنون

blackpen

Member
sahar_me گفت:
asp ديگه ميدونم كامپوننتي به نام cdo داره ولي جزييات را نميدونم
ببين عزيزم شما ميتوني از سورس هاي آماده كه مخصوص كامپوننت هاي مختلف تو سايتها وجود داره استفاده كني ...بهتره اين سورسهارو بگيري و روشون كار كني و اگه مشكلي داشتي دوباره مطرح كني...
در ضمن پيشنهاد ميكنم امكانات هاستت رو هم يه چك كني چو توي نوشتن برنامه ها خيلي كمك ميكنه ...
اگه اي.اس.پي كار مي كني مي توني با [ سرور وليو ] اطلاعات سيستمت رو استخراج كني... موفق باشي

pirooz

Member
اين كد براي سرويس Persist هست.
فكر كنم براي سرويس Cdonts فقط بايد جاي اين كلمه رو عوض كني!
کد:
Set Mail = Server.CreateObject("Persits.MailSender") 
Mail.Host = "msnews.microsoft.com" 
Mail.From = "[email protected]" 
Mail.to = "[email protected]" 
Mail.Subject = "Just a test" 
Mail.Body = "Hello microsoft.test newsgroup!"

pirooz

Member
اين هم براي اينكه بخواي يك صفحه HTML رو ارسال كني!
کد:
Set Mail = Server.CreateObject("Persits.MailSender")
Mail.Host = "mail.mycompany.com" 
Mail.Port = 25 ' Optional. Port is 25 by default
Mail.From = "mycompany name" 
Mail.FromName = "Site visitors" 
Mail.AddAddress "visitors@theirCompany"
Mail.Subject = "The Subject for mail"
Mail.Body = "<HTML><head><meta charset=windows-1256></head><BODY BGCOLOR=#eeeeee><div align=right dir=rtl style='width:90%; font: 12/1.2 tahoma; color:maroon'>"
Mail.Body = Mail.Body + body_email
Mail.Body = Mail.Body + "</div></BODY></HTML>" 
Mail.IsHTML = True 
On Error Resume Next 
Mail.Send

sahar_me

Member
ببخشيد من مبتدي ام در ضمن يك كمي هم دير ميگيرم.
آيا من اول بايد از hostام بپرسم كه از سرويس persist پشتيباني ميكند يا خير و آنوقت از اين كد استفاده كنم؟
در ضمن اگر مقدورست كمي در مورد اين سرويس توضيح دهيد يا لينك دهيد به جاي ديگر.
مرسي

overcrash

Active Member
چرا خودت ميخواي اذيت كني اون صفحه رو با PHP بنويس راحت راحت ;)

pirooz

Member
overcrash گفت:
چرا خودت ميخواي اذيت كني اون صفحه رو با PHP بنويس راحت راحت ;)

آقاجان چه كارش داري ولش كن! طرف رفته اين همه زحمت كشيده اي. اس. پي ياد گرفته حالا شما مي‌گي بيا با PHP بنويس!
اصلا بحث مربوط به اينكه با asp بايد كار كرد يا php در يك تاپيك ديگه بحث شده شايد هم هنوز ادامه داشته باشه فكر مي‏كنم از پر پاسخ‏ ترين بحث‏هاي اين سايت باشه و هنوز هم به نتيجه نرسيده!
اين دوست محترم گفته كه يه كد با asp مي‏خوام اونوقت شما به همين راحتي مي‏گي برو با php بنويس؟ :wink: :lol:

pirooz

Member
sahar_me گفت:
آيا من اول بايد از hostام بپرسم كه از سرويس persist پشتيباني ميكند يا خير و آنوقت از اين كد استفاده كنم؟

بله شما بايد از پشتيبان هاست سوال كني كه چه سرويسي رو پشتيباني مي‌كنن! البته با امتحان كردن هم مي‌شه! يك بار با CDONTS امتحان كن اگه نشد با Persits امتحان كن!‏
اين رو هم بگم كه چند تا سرويس ديگه هم هست كه كمتر استفاده مي‏شه! مشهورترينشون هميناست!‏

sahar_me گفت:
در ضمن اگر مقدورست كمي در مورد اين سرويس توضيح دهيد يا لينك دهيد به جاي ديگر.
مرسي

اين هم از لينك در مورد ارسال ايميل با CDONTS
Web Wiz Guide
اصلاً اين سايت خيلي پرباره فقط كافيه در مورد مسئله‏اي كه مي‏خواي، توي قسمت جست‏وجوها كلمه رو وارد كني!‏ خودت مي‏بيني كه چه محشريه! 8) 8)
خبرشو بهم بده!

sahar_me

Member
بازم سلام.
اگه اي.اس.پي كار مي كني مي توني با [ سرور وليو ] اطلاعات سيستمت رو استخراج كني... موفق باشي
ميشه بيشتر توضيح بديد :roll:
گفتم كه هم مبتدي ام و هم.... :oops:

sahar_me

Member
اگر در استفاده از CDONTS آدرس خصوصيت from مثلا E-mail خودم در ياهو باشد ايراد ندارد يا اينكه واقعا بايد E-mail در
همان دومين يا چيز خاص ديگري باشد.
در ضمن اگر خصوصيتimportance را immediatly قرار دهم ضرري ندارد.
نيز آيا ميتوانم خصوصيت body را برابر متغيري قرار دهم كه قبلا به آن مقدار داده ام و حتي در آن چند متن را & كرده باشم وحتي تر! در آن از response.write استفاده شده باشد؟
اميدوارم منظورم را متوجه شويد!!

rainynight

Member
سلام
آقا منم همچين مشكلاتيو دارم با اي اس پي
ميشه چند تا از اون سايتايي كه كد هاي آماده دارن معرفي كنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا