ارسال فرم به دو صفحه

hexmehdi

Member
درود

اقا من یه سایتی طراحی کردم وقتی کاربر نام کاربری و پسوردشو وارد میکنه وارد سایت بشه.
خوب این فرمی که اطلاعاتشو وارد میکنه ارسال میشه به دیتابیس.من میخوام اطلاعات این فرم هم به دیتابیس بره هم توی صفحه دیگه چاب بشه.

ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
باتشکر

خوب به نظر من اول به دیتا بیس ارسال کن اگه نام کاربری و رمز عبور درست بود اونوقت سیشن بساز و اطلاعات رو توی سیشن ثبت کن بعد میتونی داخل هر صفحه ای خواستی ازش استفاده کنی چاپ یا پک یا هر کار دیگه ای
سیشن با بسته شدن برازر از بین میره پس امنیتش بدک نیست خوبه

امیدوارم جواب درستی داده باشم
باز هم اساتید اگه اشتباه میگم لطفا تصیح بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم

hexmehdi

Member
درود

ممنون دوست عزیز اگر یه نمونه کوچیک و ساده بزاری ممنون میشم.یا یه کتابی که اموزش بده.

با تشکر

Masoud1365

مدیر انجمن
زبان مورد نظر شما چيه؟
asp يا php ?
اینجا کدوم انجمنه ؟ asp یا php ؟
PHP:
<?php

/**
 * @author Masoud
 * @copyright 2012
 */

//بعد از ارسال متغیر های فرم
if($_POST){
    //check in DB
    //$SQL = "SELECT * FROM `users` WHERE `username` = '".$_POST['UserName']."' AND `password` = '".$_POST['UserName']."' LIMIT 1";
    //کوئری بالا به عنوان مثال هست ، اگر کاربر وجود داشت اطلاعات کاربر رو نمایش بدید
    echo $_POST['UserName'];
    //میتونید اطلاعات رو در سشن هم ذخیره کنید و هر جایی که خواستید استفاده کنید
}

?>

شرمنده چون از طریق جستجوی گوگل به این صفحه رسیده بودم به عنوان انجمن دقت نکرده بودم بابات پاسخ شما هم به این دوستمون تشکر می کنم

hexmehdi

Member
اینجا کدوم انجمنه ؟ asp یا php ؟
PHP:
<?php

/**
 * @author masoud
 * @copyright 2012
 */

//بعد از ارسال متغیر های فرم
if($_post){
    //check in db
    //$sql = "select * from `users` where `username` = '".$_post['username']."' and `password` = '".$_post['username']."' limit 1";
    //کوئری بالا به عنوان مثال هست ، اگر کاربر وجود داشت اطلاعات کاربر رو نمایش بدید
    echo $_post['username'];
    //میتونید اطلاعات رو در سشن هم ذخیره کنید و هر جایی که خواستید استفاده کنید
}

?>

من از کد با چیزی نفهمیدم.اگر یک مثال کامل بزنید ممنون میشم.

جدیدترین ارسال ها

بالا