ارزونترین هاست

Pooriaf

Member
لطفا بعد از معرفی سایتها لیست قیمتها رو هم همین جا بنویسید

behnam0014

New Member
هاستينگ خيلي ارزان

سلام .
هاستينگ سپهر وب خيلي ارزان است و كيفيتش عاليه تازه 7 روز هم گارانتي داره كه اگه نخواستي پولتو برگشت ميزنن .
www.sepehrweb.net

Ali_Farhadi

Member
4shakh گفت:
آقا بگذارید یک مطلب را اینجا بیان کنیم . شما خدمات هاستینگ از ما ارزانتر و با کیفیت تر در اینترنت نخواهید یافت . البته این بعنوان یک ادعا نیست بلکه یک واقعیت است که به تمامی اعضای این پست ثابت خواهد شد ان شا الله . ما از جایی سرور اختصاصی (ایندیکیتد) گرفته ایم که هیچگونه واسطه ای مابین ما وجود ندارد . فکر میکنم که به این می گویند یک فروش شبکه ای (Network Marketing) جانانه و مفید هم برای خریدار و هم برای فروشنده . در هر صورت به امتحانش می ارزد . ما تنها به شما پیشنهاد میدهیم و این شما هستید که تصمیم نهایی را خواهید گرفت .
[/URL]

ایندیکیتد !!!!!
این دیگه چه مدل سروریه ؟!

Amir H

Member
Ali_Farhadi گفت:
ایندیکیتد !!!!!
این دیگه چه مدل سروریه ؟!

منظورشون Dedicated هست . و جالب اینکه سایتشون حتی DNS اختصاصی هم نداره و سرور هم متعلق به یک هاست خارجی هست که با گفته ایشون تناقض داره . بخدا نمیخوام نون کسی رو اجر کنم ولی این جریان هاستینگ در ایران داره به شغل عمومی تبدیل میشه همونطور که کارتهای اینترنت تو دکه های روزنامه فروشی هم یافت میشه.
دوستان این کار تو دنیا تخصص محسوب میشه داشتن هاستینگ کار تخصصی هست نه واسطه ای یا بعضا دلالی!
واقعا مسئولیت داره برای آدم...
واقعا در اینجا آدم چیزای عجیب میبینه که نوعی تحمیق مشتری هست و همه هم میگن ما از همه بهتریم..
دوستان و همکاران خواهش میکنم کمی منطقی باشید و رو راست. مگه همش بحث برا چقدر پوله!
این صحبتهای آخرم کاملا کلی بود لطفا کسی به دل نگیره....

همه هاستینگها مثل مسافران کشتی هستند اگه یجاش سوراخ شه . دودش چشم همه میره و همه با هم میرن زیر آب.

denahost

Member
Amir H گفت:
منظورشون Dedicated هست . و جالب اینکه سایتشون حتی DNS اختصاصی هم نداره و سرور هم متعلق به یک هاست خارجی هست که با گفته ایشون تناقض داره . بخدا نمیخوام نون کسی رو اجر کنم ولی این جریان هاستینگ در ایران داره به شغل عمومی تبدیل میشه همونطور که کارتهای اینترنت تو دکه های روزنامه فروشی هم یافت میشه.
دوستان این کار تو دنیا تخصص محسوب میشه داشتن هاستینگ کار تخصصی هست نه واسطه ای یا بعضا دلالی!
واقعا مسئولیت داره برای آدم...
واقعا در اینجا آدم چیزای عجیب میبینه که نوعی تحمیق مشتری هست و همه هم میگن ما از همه بهتریم..
دوستان و همکاران خواهش میکنم کمی منطقی باشید و رو راست. مگه همش بحث برا چقدر پوله!
این صحبتهای آخرم کاملا کلی بود لطفا کسی به دل نگیره....

همه هاستینگها مثل مسافران کشتی هستند اگه یجاش سوراخ شه . دودش چشم همه میره و همه با هم میرن زیر آب.
امیر حان درست می فرمایند.
بنده کسانی رو می شناسم که بدون هیچ اطلاعاتی از هاستینگ و حتی تخصص اومدن می خوان هاست بفروشن
یه عده ای هم ازشون می خرن و دیگه سود و زیانشون با خداست.
البته ما افراد متخصص هم کم نداریم :)
خلاصه امیدوارم خدمات هاستینگ در ایران حرفی برای گفتن داشته باشه
از همه همکاران عزیز هم تشکر می کنم

Ali_Farhadi

Member
جالبه،

فکر کنم اگر بشماریم تعداد هاست های ایرانی از تعداد سایتهای ایرانی بیشتر باشه.

من نمیدونم واقعا سود هم داره اونم با این قیمتها. آخه هاست که آدامس نیست که روزی 100 تا فروش بره.

من یه پیشنهاد دوستانه به همه همکاران عزیزم دارم. اگه واقعا در این زمینه تخصص دارید حتما نیازی نیست که خودتون هاستینگ راه بندازید میتونید بگردید شرکتهای معتبر هاست و دومین رو پیدا کنید و اونجا مشغول به کار بشید. از قدیم گفتن یک ده آباد به از صد شهر ویران است.
کلی شرکت هاستینگ هستند که یکیشون خدمات بدرد بخوری ارائه نمیده. با این قیمتها واقعا هم نمیشه خدمات داد. مگر اینکه بخواد فی سبیل ا... کار کنه.
خلاصه الان همه شرکت های هاستینگ دارن می نالند از وضع بازار.

یادمه یه روز یکی از دوستان گفت قیمتهای هاست و دومین تو دبی خیلی بالاست بریم یه دفتر تو دبی بزنیم.
گفتم آره بریم یه گندی هم به بازار اونها بزنیم و برگردیم. :)

Pooriaf

Member
www.hostiran.net
من از این سایت تا الان دوبار هاست و سه بار دامین گرفتم
تا الان که مشکلی پیش نیومده (ساپورت حرفه ای داره!)
قیمتهاش هم بدک نیست

sabasoft

Member
به نام خدا
سلام

فكر نكنم خصوصيات سرور www.boostiran.com توي ايران وجود داشته باشه!
اينقدر خوبه كه هاست و دامين خودم(www.1zarb.com) هم از اون هست ، ضرر نمي كنيد اگه از سرور هاي BOOST هاستتون رو بگيريد

تعريف نيست!
خود آقا امير هم بهتر مي دونه!

Pooriaf

Member
منتظر معرفی سایتهای فروش هاست هستیم

آخرین ویرایش:
behnam0014 گفت:
سلام .
هاستينگ سپهر وب خيلي ارزان است و كيفيتش عاليه تازه 7 روز هم گارانتي داره كه اگه نخواستي پولتو برگشت ميزنن .
www.sepehrweb.net
چه جالب
به همين تبلويي
تو كه ادعاي هاستينگت ميشه چرا پكيج هات مال ارتباطات نوينه؟
البته يه فرق اساس داره كه مال تو فارسي نوشته شده و مال اون انگليسي و صد البته اين خيلي مهمه:lol:

Pooriaf

Member
Almagraphic گفت:
چه جالب
به همين تبلويي
تو كه ادعاي هاستينگت ميشه چرا پكيج هات مال ارتباطات نوينه؟
البته يه فرق اساس داره كه مال تو فارسي نوشته شده و مال اون انگليسي و صد البته اين خيلي مهمه:lol:
قضیه چیه؟ ؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا