ارتقا به آخرین نسخه

Parham

Well-Known Member
ممنون کامی‌ ... فعلا در نگاه اولی‌ که من کردم به بخشی‌ از قسمت ها مشکلی‌ وجود نداشت ... قسمت پیوست ها ، آواتار و قسمت های مهم دیگر به خوبی‌ کار میکردن ...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
دستت درد نكنه كامبيز جان ...

فقط چيزي كه ميمونه همين اديتور فارسي هستش و يكي اون قضيه استايلها

مخلصيم

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
والله در مورد ادیتور به نظرم یه نظرسنجی بکنیم بد نباشه.

Parham

Well-Known Member
من خیلی‌ گشتم ببینم کسی‌ تو سایت های ایرانی‌ و خارجی‌ نسبت به ارتقا این مد کاری کرده یا نه اما هنوز نسخه سازگار با ورژن 3.5 نیستش ... چون فکر می‌کنم واقعا انجمن ها به این مد احتیاج داره ، امیدوارم که این مشکل به زودی حل بشه

Parham

Well-Known Member
این مد Post Thank نسخه 2.0 GOLD که با vBulletin 3.5.0 کار می‌کنه هم پیدا شد ... میتونید از اینجا این مد را بگیرید ...

mambolearn

Active Member
آقا این ول
دستت درد نکنه ...
همه قسمتها به خوبی کار میکنه .

یا علی
محسن

mambo.ir

Member
دمت گرم

سلام کامی جون
تو که کارت درسته
راستی من هنوز منتظر اون مقاله هستم، راستی به جایی رسیدی

یا علی
نوید

Sunboy454

Active Member
مرسی کامبیز جان ؛
ظاهر این دکمه های زیر هر پست هم عوض بشه ( تو همین style ) فکر کنم بهتر بشه ، شبیه به
reply.gif
بشه

Merott

Active Member
ممنون كامبيز جان...
مي‌خواستم بگم اگه دكمه‌ي Thanks هم با دكمه‌هاي كناري‌ش (نقل قول و پاسخ سريع) هماهنگ بشه فكر مي‌كنم بهتر باشه.
باز هم از كامبيز عزيز و ساير مديران سايت تشكر مي‌كنم.

آخرین ویرایش:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
Merott از تذكرت ممنونم

اتفاقا ما به قصد اين كار رو كرديم.. و البته موقتي هم هستش
براي اينكه اين كليد به چشم بياد كامل و كاربرها بهش عادت كنن و بدونن اين امكان وجود داره بعد از مدتي شبيه ساير كليدها خواهيم كرد

مجيد

bache +

Well-Known Member
استایل واقعا علیه مخصوصا اون دکمه هاش به نظرم اون طرح تنکسو بکنین شبیه بقیه دکمه ها بیتر میشه در ضمن ببخشید تشکرهای قبل همه پریده؟

adame_haji

Member
خیلی جالب شده مشکلی که وجود نداره منم نظرم اینه که دکمه های نقل وقل و پاسخ سریع قشنگ تر هستن و بعد از مدتی دکمه تکشر رو هم مثل اونا کنید
راستی قبلا برای دادن لینک وقتی دکمه مخصوص این کار رو میزدی یه پنجره باز میشد و ازت لینک رو میخواست و بعد از زدن اینتر دوباره یه پنجره باز میشد و ازت نام لینک رو میپرسید . ولی الان یه پنجره باز میشه که بعد از دادن لینک و اینتر کردن به محیط ویرایش برمیگرده و محل تایپ نام لینک بصورت سلکت شده میباشد . دومی هم خوبه ولی اولی بهتر بود چون اگه یه موقع یه نفر نخواد اسم بده به لینک مجبوره دکمه Ctrl+end رو بزنه تا به آخر نوشته انتقال پدا کنه
البته این مشکل نیست یه پیشنهاده
در کل خسته نباشید کارتون خیلی عالیه
یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا