ارتقا به آخرین نسخه

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
سلام راستش من یه ایراد دیدم و اونم اینکه که ویرایش نماد کار نمی کنه نمی دونم چرا ؟

YTERROR

Active Member
آخرین ارسالها تویی یاهو مسنجر کار نمی کنه و ارور میده

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
ممنون كه اطلاع دادي

الان فكر كنم مشكل برطرف شده باشه

درسته؟

مجيد

Parham

Well-Known Member
دگمه تشکر در سیستم جدید پس از ارتقا به نسخه 3.5.1 در سیستم اضافه نشده ...

kami_mz

Well-Known Member
در مورد تغییرات امروز اینو اضافه کنم که ممکنه چند تا از bbcode ها موقتا کار نکنند.

YTERROR

Active Member
سسیتم آواتار سایت کار نمی کنه هر چی لینک آواتار بدی می گه بی اعتباره و اگه هم ارز کامپیوتر مستقیم آپلود کنی می گه ذخیره شد ولی نشده دکمه تشکر هم حذف شده

Parham

Well-Known Member
ویرایشگر که در قسمت پاسخ سریع هستش برای من از چپ به راست هستش فکر کردم مشکل حل بشه اما تا الان هنوز هم از چپ به راست هستش ...

saalek110

Well-Known Member
با سلام خدمت مسئولين محترم

من در فرومها معمولا مي بينم كه شمارشگر تاپيكها سرساعت عوض ميشه. سايت مجيدآنلاين هم همين طور بود.

ولي الان بلافاصله شمارشگر كار مي كنه. خيلي عاليه.
آيا اين بخاطر ارتقا است. و سيستم خاصي داره كه بقيه فرومها بهش دسترسي ندارند؟

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
سلام بچه ها دیگه خسته شدم دو ماه دارم جار می زنم بابا من ویرایش نمادم کار نمی ده با آقا مجید هم گفتم گفت داخل این ورژن حل می شه اما نشد شما بگید من چی کار کنم

d@nyal

Member
منم پاسخ سريعم از چپ به راست تايپ ميكنه . و اون دكمه هاش كار نمي كنن . اميد وارم حل بشن

YTERROR

Active Member
سلام کامبیز جان آقا فونتش خیلی بد شده باید روی 2 باشه نه 3 آدم چشماش درد می گیره مثل قبل بکنی خیلی بهتره و همین طور بالای صفحات هم مثل قبل باشه آرم مجید آنلاین سمت چپ و تبلیغات سمت راست همی خیلی بهتر بود و همین طور لینک قوانین انجمنها در صفحه اول سایت مجید آنلاین ارور میده بهتره لینک اونم درست کنید

kami_mz

Well-Known Member
والله من الان اینجوری می بینم:

پیوست ها

• mo.png
    mo.png
    66.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5

YTERROR

Active Member
کامی جان ولی من این جوری می بینم و با رزلوشن 1024 این جوری می بینم با رزلوشن پاین تر فونتا باید خیلی بزرگ تر باشه و صفحه بد دیده بشه

پیوست ها

• ScreenShot002.JPG
    ScreenShot002.JPG
    98.3 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Parham

Well-Known Member
نمیدونم که هنوز هم دارین تست می‌کنید قالب ویرایش شده را یا نه ... اما اندازه فونت ها خیلی‌ بزرگ هستش و به همون صورت قبلی‌ خیلی‌ بهتر بود ... اگر امکان داشته باشه به همان صورت باشه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا