ارتباط php و access

Milad-A

Member
مجيد جان سامان عزيز(راستي دارم اسم‌اتان را درست تلفظ مي‌كنم؟ كمي مشكوك شدم بعد از ديدن پست يكي از دوستان) دوستان عزيز!من مي‌خواهم بدانم چه گونه مي‌شود از طريق php با Access ارتباط ايجاد كنم. كليات را مي‌دانم. اما جزييات... اگر ممكن است كمك‌ام كنيد

saman_sweden

Active Member
Milad-A گفت:
مجيد جان سامان عزيز(راستي دارم اسم‌اتان را درست تلفظ مي‌كنم؟ كمي مشكوك شدم بعد از ديدن پست يكي از دوستان) دوستان عزيز!من مي‌خواهم بدانم چه گونه مي‌شود از طريق php با Access ارتباط ايجاد كنم. كليات را مي‌دانم. اما جزييات... اگر ممكن است كمك‌ام كنيد
سلام اين مسله يه مقداري مشكل است به خلافيت خودتان هم بستگي داره من يه توضيح ميدهم بقيه اش را بايد خودتون راه بينداريد و باز تاكيد ميكنم مسله يه مقداري مشكل است ميدانم دوباره سوال خواهيد كرد اين پاسخي كه خواهم نوشت كامل است اما موضوع خلاقيت مطرح است
اما پاسخ
شما ODBC را درست ميكنيد به اين حالت
Control Panel
System DSN
tab سپس ADD
اسم database خودتان را select كنيد
به اين صورت mdb.*
اسمي را كه درست كرديد از توي PHP صدا كنيد
سپس select كنيد به خود database از توي حعبه database
دكمه select را فشار دهيد
حالا ديتا بيس ODBC شما آماده است
ميتونيد از توي PHP به Access وصل شويد
با خوصله تمام مراحل را بريد شايد بار اول و دوم موفق نشويد ولي همينه راهش مطمعنم موفق ميشويد

Milad-A

Member
ممنون‌ام رييس! امتحان مي‌كنم. نه يك بار كه بيش از چند بار . فقط اگر ممكن‌اه جواب سو‌آي‌ام رو در باره‌ي منوي mouseover با حوصله و محبت بيش‌تر بده. البته اگه وقت داري. تو بخش client side باز هم ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا