ارتباط فلش با پايگاه داده ها؟

miladmovie

Active Member
آيا امكان دارد كه بتوانيم فلش را به پايگاه داده ها وصل كنيم(مثلا به فايل هاي اكسس)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
بله اين امكان وجود داره... بايد يكم برنامه نويسي كنيد (البته نه اكشن اسكريپ)

مجيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
راستش من خودم اين كارو بلد نيستم :oops:
اگر نه حتما جواب دوستمون رو كامل تر ميدادم :wink:

مجيد

Flash_MX

New Member
سلام

من هم دقيقا نمي دونم
ولي اگه اشتباه نكنم شما بايد از فلش فقط به عنوان فرم استفاده كني.
و بعد اون رو به يك فايل ASP or PHP ارسال كني .
و اون برنامه با بانك اطلاعاتي ارتباط برقرار مي كنه .

mohsen123456

New Member
سلام
من اين كار رو زياد انجام دادم.
راستش رو بخواين نرم افزار فلش يكي از قدرتمندترين نرم افزارهايي كه من تا حالا ديديم.
براي برقراري با يه ديتابيس بايد يه فايل asp يا php يا هر برنامه اي كه تحت سرور اجرا ميشه رو بنويسي بطوري كه اون به ديتابيس وصل بشه و اطلاعات رو بخونه...بعد از اينكه اطلاعات به صورت html در اومد...اونوقت متن html در فلش نمايش داده ميشه كه اين قسمت رو بايد با loadvar به صورت action script در فلش بنويسي....

اين داستاني رو كه براتون گفتم فقط يه ذره كوچيك از قابليت هاي فلشه.دو شي xml و xml socket هم براي برقراري ارتباط با فايل هاي xml هستند.جالب اينجاست كه شي xml socket براي ايجاد محيط هاي real time مثل chat به كار ميره و بطور كلي خيلي خفنه.

اميدوارم كه توضيحات به دردت خورده باشه....براي اينكه سورس هم داشته باشي ميتوني از سايت www.flash-kit.com هر جور برنامه اي كه ميخواي دانلود كني.

راستي يه سايت كه من تمام وقت عيد امسال رو روش گذاشتم و كلي روش كار كردم هم دقيقا همينطوره... يه سايت فول فلشه....تقريبا تمامي صفحات سايت هم ديناميك هستش...خوشحال ميشم يه نگاهي هم به اون بندازين....www.pmir.com

موفق باشي...

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

براي اينكار از نرم افزار هاي جانبي Mdm استفاده كنيد

كيارش جان زحمت كشيدن و يك مطلب براي آموزش اين قسمت نوشتن و در قسمت مهم سايت گذاشته

موفق باشيد

!W0W!

New Member
Mdm چیه عزیز؟
من تازه اومده به این فروم
همش Mdm Mdm

دوست عزیز از کلاس LoadVar استفاده کن

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

براي ارتباط با پايگاه داده مثل اكسس از طريق فلش بايد از برنامه هاي مكمل فلش استفده كنيد چون خود فلش همچين قدرتي رو نداره

Mdm يكي از برنامه هاي مكمل فلشه كه چيزي حدود 800 كد داره كه خيلي مورد استفاده قرار مي گيره

شما در انجمن سرچ كن جناب كيارش جان نمونه گذاشته

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا