ارائه سرويس رايگان ديجي چت

amir33

New Member
يا سلام خدمت دوستان گرامي

از وب مسترهايي عزيز دعوت ميشه از سايت همکلام به منظور استفاده از سرويس رايگان ديجي چت بازديد کنند
اين چت از سريعترن چتهاي موجود هست که ايراني ها با اون اشنا و به اون علاقمند هستند
در حال حاظر ميانگين نفرات حاظر در چت 30 و در ساعات پر بازديد از مرز پنجاه نفرگذشته است
دوستان ميتونن کد ورود به چت رو از اين سايت دريافت کنند و داخل سايتشون بزارند
در حالت کلي ورود به چت و خود چت نشانگر وابستگي چت به هيچ سايت از جمله سايت ارائه دهنده چت نيست
و دوستان ميتونن اين رو چت خودشون بدونند
براي سايتهاي پربازديد تخفيف هاي ويژه در نمايش بنر داده خواهد شد

اميد وارم با همکاري همديگه بتونيم بزرگترن چت جاولي ايراني رو تشکيل بديم

gallery_9_11_13061.jpg

YTERROR

Active Member
آقا یک لینکی چیزی می زاشتی تا جایی که من می دونم این سرویس پولی بودش و ماهیانه حدودا 50 تا 60 دلاز آمریکا می گفتن حالا قضیه این چیه ؟ که خیر شده

amir33

New Member
سلام

حق با شماست

این چت هزینه داره اما ما سعی داریم با به اشتراگ گذاشتن اون هزینهاش رو جبران کنیم و بزرگترین چت جاولی ایرانی رو تشکیل بدیم

http://hamkalam.com

این هم از لینک

YTERROR

Active Member
آقا سلام من کل این برنامه رو دارم ولی نمی دونم چجوری باید نصبش کنم میشه یک توضیحی بدید ممنون هم قایل سرورشو دارم هم فایل مربوط به کاربران رو البته فایل اگزه

amir33

New Member
سلام دوست عزیز

تا اونجایی که میدونم این فایل به سرور دیدیکیتد و تام کت احتیاج داره

اما برای نصب احتیاج به لایسنس هم هست .

برای هر نصب حدود ششصد دلار

YTERROR

Active Member
اااااااااااااا پس ما زدیم به کادون تویی فرومی که دانلود کردم کلی در موردش بحص شده بود و بالا پایین و کلی تبلغات کرده وبد که این دو تا فایل رو داره و میده به ما که دانولد کنیم کلی هم منت می زاشت

amir33

New Member
راستی یه چیزی یادم رفت

الان این چت میانگین بیشتر از سی نفر رو داره

و شما میتونین با گرفتن کد اون و قرار دادنش در سایت از این چت به رایگان استفاده کنین

ورود به چت و خود چت تعلق به هیچ سایتی رو نشون نمیده و در حقیقت میتونین اون رو کمال خودتون بدونین

شما اگر هم چت رو خریداری کنین ایا میتونین تعدا د یوزر لازم برای این که چت شکست نخوره رو فرا هم کنین

پیشنهاد من این هست که در وهله اول

از این چت استفاده و وقتی دیدین که تعداد کاربر کافی برای چت رو جذب کردین اقدام به خرید چت بکنید

امید وارم موفق باشین

در ضمن دوستان میتونن به سایت pechpech.om هم مراجعه کنند

YTERROR

Active Member
آقا ممنون خیلی جالبه میشه بگید قیمتش چنده و آیا فایل اگزه برنامه رو میدن یا .. و اگه من فایل اگزه برنامه رو خریداری کنم چجوری می تون نصبش کنم ؟

amir33

New Member
yterror گفت:
آقا ممنون خیلی جالبه میشه بگید قیمتش چنده و آیا فایل اگزه برنامه رو میدن یا .. و اگه من فایل اگزه برنامه رو خریداری کنم چجوری می تون نصبش کنم ؟

دوست عزیز چیزی که من گفتم خرید چت نبود استفاده رایگان از اون بود

اما اگر مایل به خرید هستید چند راه وجود داره

یک راه این هست که از خود سایت مربوطه یک لایسنس و یه هاست جهت راه اندازی بخرین که کم دردسر ترین راه برای خریده اما قیمتاش سرسام اوره 600 دلار برای یک لایسنس و هزینه ماهیانه هاست مربوطه
در این راه فکر نمیکنم تخصص زیادی لازم باشه چون فروشنده این کار ها رو انجام میده

یک راه دیگه این هست که لایسنس نامحدود بخرین که فکر کنم بیشتر از 6000 دلاره و یه سرور مجزا براش تهیه کنین و ملزومات لازم برای نصب این فال ازجمله تام کت رو نصب کنین و اقدام به فروش تعدادی چت بکنین تا قسمتی از هزینه رو جبران کرده باشین
در این روش مشخصا باید یه سرور مجزا داشته باشین و طریقه نصبشم شرمنده من دقیق نمیدونم

راه دیگه این هست که از یه نفر که راه دوم رو انتخاب کرده یک سرویس ماهیانه خریداری کنین که میشه گفت کمترین نوع هزینه در این سیستمه

راه اخری هم این بود که کد ورد به چت رو از ما بگیرین و بطور رایگان استفاده کنین

در ضمن راه حل استفاده از فایل نال شده پیشنهاد نمیشه چون خیلی سریع لو میره و مشکل سازه

YTERROR

Active Member
مشکل من اینه که فایل اگزه برنامه رو بدست آوردم و می خوام ببنیم چجوری نثب میشه روی هاست و .......

ولی این راههای که گفتی به نظر من واسه یک چت روم تحت جاوا کار بی خودیه البته اگه اطلاعات کافی داشته باشی چون الان چت رومهای هستند که ویس چت و ... دارن حتی وب کم هم بصورت شر می تونی بدی کلش لاسسنس 500 دلاره بعد آدنم واسه یک چت روم تحت جاوا بخواد 6000 دلار بده یکم زیاده

amir33

New Member
از نظر دهی شما واقعا متشکرم

بله الان چت رومهایی زیادی بوجود اومده

من چند تایی از اون ها رو تست کردم بطور یقین میتونم بگم تنها چتهایی سرعت لازم رو دارند که از جاوا استفاده میکنند و سایر چتهایی که با فلش دات نت یا پی اچ پی نوشته میشند بقدری کند هستند که حوصله ادم رو سر میبرند

تو چتهایی دیگه جاوا ویس و وب کم هم وجود داره ( البته در پی ام ) تو همین دیجی چت هم در ورژن بالاتر ویس و وب کم در پی ام هست اما قیمتها واقعا سرسام اور بالا میره

اما در مورد نصب قبلا گفتم که موارد نال شده چت دیجی سریع لو میرند چون سیستم جستجوی قویی داره

چند سال پیش یکی از دوستان من یه ورژن از همین دیجی چت رو داشت که رو سیستم خودش اجرا کرده بود و وقتی انلاین بود میشد وارد چتش شد و چت کرد . خب حالا اگه این سیستم سرور بود مشخصا همه میتونستند استفاده کنند

منتها باید دسترسی شل به سرور وجود داشته باشه که معمولا میزبانان وب همچین سرویسی رو نمیدن .

یعنی من چند مورد خواستم و ندادند . بنابر این اگر خودتون سرور داشته باشین فکر نکنم مشکل زیادی وجود داشته باشه

دوستان اگر ممکنه به سایت همکلام سر بزنن و از چت باز دید کنند و نظرشون رو بدند

متشکرم

kooh

New Member
سلام

بعد از جریان هک دیجی چتها و بر چیده شدن سرور های ایرانی ارائه دهنده دیجی چت

اولین سرور ایرانی با امنیت بالا در سایت زیر راه اندازی شده و این خدمات رو ارائه میده

pechpech.com

در صورت نیاز با شماره زیر تماس بگیرید

09354364516

جدیدترین ارسال ها

بالا