اذيت و آزار......

saman_sweden

Active Member
دوستان تعريف نباشه قبلا بارها اشاره كرده ام كه من تحت كنترل پ .... هستم و لا تا دلتون بخواهد از اينها ميدونم . قبلا به 12 هزار دلارجريمه نقدي با 8 ماه كار اجباري تو شهرداري شهرمان محكم شدم ام و لا دستم از اين بابت بند است
در هر حال شرمنده ام كه بيشتر نمي تونم بنويسم

shahrokh_xp

Active Member
saman_sweden گفت:
دوستان تعريف نباشه قبلا بارها اشاره كرده ام كه من تحت كنترل پ .... هستم و لا تا دلتون بخواهد از اينها ميدونم . قبلا به 12 هزار دلارجريمه نقدي با 8 ماه كار اجباري تو شهرداري شهرمان محكم شدم ام و لا دستم از اين بابت بند است
آقا سامان پس شخصیت مهمی در کشورتان شدین . نه؟ :roll:

saman_sweden

Active Member
shahrokh_xp گفت:
saman_sweden گفت:
آقا سامان پس شخصیت مهمی در کشورتان شدین . نه؟ :roll:
نه راستش بغير از بدبختي حاصلي نداشت همينكه الان بهم شغل خوب نمي دهند كارهاي پيش و پا افتاده ماتتد دنبال ويروس گشتن تو اينترنت همه اش بايد تو دو سه تا ترمينالهاي بزرگ بگردم دنبال ويروس براي شركت پاندا و اينكه بعضي موقع ها بشينم تو قسمت ساپورت پاسخگوي تلفنها و ايميلها باشم و ...
برا همينه كه بزودي با يه نفر از دوستان قراره web host براي اروپا بزنيم ديگر اينو ايراد نمي گيرند

iRWEBDES

Active Member
آقا سامان اين حرفه شما جدي بود كه گوگرد و سولفات بريزه؟
يا ضريب هوشي من پايينه؟
8)

saman_sweden

Active Member
mpsatan گفت:
آقا سامان اين حرفه شما جدي بود كه گوگرد و سولفات بريزه؟
يا ضريب هوشي من پايينه؟
8)
دوست عزيز ديگر ما را خرابكار هم معرفي نكنيد اين مثالي كه من گفتم حرفه من نيست و نبوده و نخواهد بود
زماني كه من دانشحو بودم از اين قبيل آزمابشات زياد مي كرديم و اقعا هم اون مثال بالا شدني است من يه كامپيوتر براش خراب كرده ام

saman_sweden

Active Member
paniz_coffeenet گفت:
با سلام آقا يه نفر اينجا پيدا شده كه داره همرو عاصي ميكنه . شهر رو بهم ريخته . هيچكي از دست اين بشر امان نداره . تو همه كافي نت ها نرم افزار نصب كرده و pass مشتريها رو عوض كرده حدود 600-700 تا ID رو از كار انداخته و با pass هاي جديد بالا ميره و از طرف صاحب ID واسشون بد و بيراه مي نويسه .ما اومديم از دستش شكايت نامه تنظيم كرديم و از شاهدان عيني امضاء گرفتيم ولي طرف اصلا زير بار نميره و مي گه اگه اين شكايت نامه رو به دادگاه بفرستين من هم اعاده حيثيت مي كنم و ازتون شاكي مي شم . بد شانسي ما طرف بچه شهيده .
حالا اگه ممكنه شما كمكمون كنيد و يه راهي جلو پاي ما بزاريد .
ما به شكايت ادامه بديم يا بديم تا ميخوره بزننش؟
شما بگين چكار كنيم؟ :?:
آقا اينم يه روش ديگر باز ديسكت است
اول اين عكس زا خوب ببينيد
disk.gif
اون دوتا سوراخ كه هست توحه كنيد
يه نوع چسپهاي است كه با حرارت دادن حالت شل ميشه مانند رنگ رنگرزي در حالت دماي معمولي نيمه حسپنده است اسمش هست سوپر اوتو ليم
يه مقداري كه قابل ديد نباشد را توي اون سوراخ بزرگ بريزيد بعد وقتي تو فلاپي درايور ميگذاريد با گرم شدن اين چسپ شل ميشه و از اون سوراخ روان ميشه تو درايور بقيه اش خودتون فكر كنيد
در ضمن ميشه از سيمهاي لحيم خيلي خيلي حساس كه توي توي 40 -35 درحه ذوب ميشه براي IC هاي حساس بكارميبرتد را تو اون سوراخ دايره پر كنيد بقيه اش مانند عمل چسپ است
اين شيوه تست نشده اما تءوري محكمي دارد

سلام آقا سامان عزيز
واقعا كارتون عالي بود و من ذهن خلاق شما را ستايش مي كنم .
ولي چون اين بشر خودش اين طرفها آفتابي نمي شه من نمي تونم روش امتحان كنم . مگر اينكه دوستانش را شناسايي كنم و بعد رو اونها امتحان كنم .
در هر صورت ممنون كارتون عالي بود .
به جاي جريمه بايد از ذهن خلاق شما تقدير به عمل مي اومد . ولي چه ميشه كرد قوانين اونها محكم و مال ما ايرانيها .........

saman_sweden

Active Member
paniz_coffeenet گفت:
با سلام آقا يه نفر اينجا پيدا شده كه داره همرو عاصي ميكنه . شهر رو بهم ريخته . هيچكي از دست اين بشر امان نداره . تو همه كافي نت ها نرم افزار نصب كرده و pass مشتريها رو عوض كرده حدود 600-700 تا ID رو از كار انداخته و با pass هاي جديد بالا ميره و از طرف صاحب ID واسشون بد و بيراه مي نويسه .ما اومديم از دستش شكايت نامه تنظيم كرديم و از شاهدان عيني امضاء گرفتيم ولي طرف اصلا زير بار نميره و مي گه اگه اين شكايت نامه رو به دادگاه بفرستين من هم اعاده حيثيت مي كنم و ازتون شاكي مي شم . بد شانسي ما طرف بچه شهيده .
حالا اگه ممكنه شما كمكمون كنيد و يه راهي جلو پاي ما بزاريد .
ما به شكايت ادامه بديم يا بديم تا ميخوره بزننش؟
شما بگين چكار كنيم؟ :?:
اينم يه روش نرم افزاري(البته اذعان دارم كه اكثر دوستان مي دونند و تو 99٪ كافي نت ها اين برنامه نصب شده است)
و اون برنامه Password Recovery است با نصب اين برنامه تو كامپيو ترهر كسي هر پاس وردي وارد بكنه در يه قسمت save شده كه بعدها فابل ديد است و سپس شما مي توانيد تمام جاهايي كه اين دوست مراحمتان رفته و ايميل و غيره همه را بعد ارفتن وي عوض مي كنيد اگر اين بابا خيلي آدم زرنگي باشد 2 روز براش طول ميكشه تا پاسورد خودشو پيدا كنه
http://www.iopus.com/flash/pwdrec2.htm

pasargad-ir

Active Member
اينم يه روش نرم افزاري(البته اذعان دارم كه اكثر دوستان مي دونند و تو 99٪ كافي نت ها اين برنامه نصب شده است)
و اون برنامه Password Recovery است با نصب اين برنامه تو كامپيو ترهر كسي هر پاس وردي وارد بكنه در يه قسمت save شده كه بعدها فابل ديد است و سپس شما مي توانيد تمام جاهايي كه اين دوست مراحمتان رفته و ايميل و غيره همه را بعد ارفتن وي عوض مي كنيد اگر اين بابا خيلي آدم زرنگي باشد 2 روز براش طول ميكشه تا پاسورد خودشو پيدا كنه

سلام

خوب منم يكي از اينا رو رو سيستم هام نصب دارم .
هر روز هم چك مي كنم .

ولي مثل بمب اتم فقط در راه صلح :twisted: :evil: :twisted:

مرسي

اَ ه ه ه ه ه :roll:
آقا سامان چند بار بگم اين بشر خودش نمياد اينجا .
يك بار اومد بعد رفتنش من با يك همچين نرم افزاري پسوردش رو عوض كردم طرف كلي شاكي شد كه چرا اين كار رو كردم من هم تنها جوابي كه داشتم اين بود كه مي خواستم مزشو بچشي و حال بقيه رو بفهمي كه بعد او موضوع طرف با دلخوري رفت و ديگه هم اين طرفها پيداش نشد.

راه حل

سلام دوستان عزيز
من از اين برنامه استفاده کردم و خیلی عالی یعنی فوق العاده کار میکنه. این برنامه باید به صورت کلاینت در تمامی ماشینها نصب شود. و پس از آپدیت آن از بخش اسپای ریموور این برنامه را فعال کنید. در صورت نیاز بگوئید تا کرک آن را بدهم#چون بیرون ندیدم مجانی بدن#.
نام برنامه>BPS SPYAWARE
لینک برای دانلود>
http://download.com.com/redir?pid=1...tId=2144&destUrl=/3001-2144-10187262.html

راستی بدون کراک غیر قابل استفاده است. برای هر قسمتی که می خواهی استفاده کنی نیاز به کرک داری.
کرک این نرم افزار>

کد:
NAME:crack
E.mail:[email protected]
Serial:21GR0S5GBOA0M5M

موفق و پیروز باشید
Mohammad

چرا

سلام دوست عزیز
چرا حجمش 10 مگ است/ این زیاده!!!

راستی بدون کراک غیر قابل استفاده است. برای هر قسمتی که می خواهی استفاده کنی نیاز به کرک داری.
کرک این نرم افزار>

کد:
NAME:crack
E.mail:[email protected]
Serial:21GR0S5GBOA0M5M

موفق باشید
Mohammad

iRWEBDES

Active Member
دانمارك؟
آقا كي دانماركه
ولله دايي من اولين وكيل خارجي دانمارك :lol: :lol:
يزره پز بديم
:lol: :lol:

راستي آقا سامان من برات پيغام شخصي فرستادم لطفا جوابمو بده :wink:

mpsatan گفت:
دانمارك؟
آقا كي دانماركه
ولله دايي من اولين وكيل خارجي دانمارك :lol: :lol:
يزره پز بديم
:lol: :lol:

راستي آقا سامان من برات پيغام شخصي فرستادم لطفا جوابمو بده :wink:
ببخشيد ها ولي من كه منظور شما رو متوجه نشدم؟
اينجا كسي در مورد دانمارك و دانماركي ها صحبتي به ميون نياورده بود...........

جدیدترین ارسال ها

بالا