اذيت و آزار......

با سلام آقا يه نفر اينجا پيدا شده كه داره همرو عاصي ميكنه . شهر رو بهم ريخته . هيچكي از دست اين بشر امان نداره . تو همه كافي نت ها نرم افزار نصب كرده و pass مشتريها رو عوض كرده حدود 600-700 تا ID رو از كار انداخته و با pass هاي جديد بالا ميره و از طرف صاحب ID واسشون بد و بيراه مي نويسه .ما اومديم از دستش شكايت نامه تنظيم كرديم و از شاهدان عيني امضاء گرفتيم ولي طرف اصلا زير بار نميره و مي گه اگه اين شكايت نامه رو به دادگاه بفرستين من هم اعاده حيثيت مي كنم و ازتون شاكي مي شم . بد شانسي ما طرف بچه شهيده .
حالا اگه ممكنه شما كمكمون كنيد و يه راهي جلو پاي ما بزاريد .
ما به شكايت ادامه بديم يا بديم تا ميخوره بزننش؟
شما بگين چكار كنيم؟ :?:

MnavidM

Active Member
با سلام

آقا اين رو بگم كه تو عمرم حتي به يكي از اين كافي نت ها هم اعتماد نداشته ام. حتي اگه

طرف ; دوست يا فاميلم هم باشه. اصلا كار كردن در كافي نت و وارد كردن پسورد يه حماقته

و براي شما دوست عزيز هم فكر نكنم كسي بتونه به اين راحتي به شما كمك كنه.

اما اگه خواستيد يه روش بهتون بگم تا با اين كار مقابله كنيد. :wink:

behsa

Member
رفيق جان نيكي و پرسش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب بگيد تا همه ياد بگيرن.

totia1

Member
آقا اول ما رو هم در غم خود شريك بدونيد :lol:

دوم هم اينكه يك مشخصات كافي نت خودتون رو بديد اينكه چند تا كامپيوتر داريد و شبكه اونها چه جوريه و اينكه شما ميرور سرور داريد يا نه ...

شايد بشه به شما كمك كرد ...

راستي در مورد ما به شكايت ادامه بديم يا بديم تا ميخوره بزننش؟

فكر كنم روش دوم بهتره :wink:

آقا اگه ممكنه سريع تر بگين .
ما كه خسته شديم از بس شب تا صبح مونديم اينجا و ويندوز عوض كرديم. :cry:

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

شما خيلي راحت ميتونيد با نصب يك آنتي ويروس رويه كل شبكه و گذاشتن يه فايروال درست و حسابي تمامي اين مشكلات رو رفع كنيد !

موفق باشيد....

علي.
cool.gif

MnavidM

Active Member
با سلام

آقا براي رهايي از دست اين نوع هكر ها بايد اين كار ها رو انجام بديد :

موارد مورد نياز :

1- يك فلاپي سالم

2- يك دوست كه كامپيوتر داشته باشه تا بتونيم اين كار هايي كه در پايين ميگم انجام بديم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بعد از اين كه يك فلاپي تهيه كرديد بلاخره خودتونو به كامپوتر دوستتون برسونين ; اول مطمين شويد

كه سيستم اون هم داراي اين نوع برنامه ها نيست.

بعد از اين فلاپي را داخل فلاپي درايو قرار داده و بعد به داخل Mycomputer برويد و توي درايو

فلاپي درايو برويد. بعد از اين در ايجا يك فايل txt ايجاد كنيد و بعد id , pass خود را در داخل اون

بنويسيد. بعد اون فايل رو ذخيره كنيد.

بعد هر وقت كه به كافي نت رفتيد به جاي اينكه اون id , pass خود را وارد تايپ كنيد از اون فايل رو

بياريد و بعد كپي و پست انجام بديد. اين طور ديگه پسورد شما براي شخص فرستاده نميشه

بلكه فقط براي اون اين ارسال ميشه :
ctrl+C , ctrl+v

اميد وارم متوجه شده باشد .

مشكلي بود بپرسيد.

MnavidM

Active Member
با سلام

Ali_ix گفت:
سلام

شما خيلي راحت ميتونيد با نصب يك آنتي ويروس رويه كل شبكه و گذاشتن يه فايروال درست و حسابي تمامي اين مشكلات رو رفع كنيد !

موفق باشيد....

علي.
cool.gif

آقا علي وقتي يه كاربر مي ره توي كافي نت كه نميتونه يه آنتي ويروس نصب كنه :lol:

فقط مي تونه اينترنت كار كنه.

behsa

Member
doste گفت:
با سلام

Ali_ix گفت:
سلام

موفق باشيد....

علي.
cool.gif

اي بابا چي ميگي شما؟!!!!!!!1
منظورشون اين بود كه مدير كافي نت اين كارها را انجام بده نه اينكه هر كاربري كه ميره توي كافي نت يك آنتي ويروس هم همراه خودش ببره.

Ali_ix

Well-Known Member
doste گفت:
با سلام

Ali_ix گفت:
سلام

موفق باشيد....

علي.
cool.gif

بله ! درستته ! ولي اگه كاربران تويه كافي نتي كه موارد امنيتي رو رعايت نميكنه كار نكنندرست ميشه !

اينجوري همه كافي نتا مجبور ميشن كه انتي ويروس نصب كنن !البته يكم طول ميكشه ! ولي شدنيه !

موفق باشيد...

علي.
cool.gif

mehrdad55

Member
doste گفت:
با سلام

آقا براي رهايي از دست اين نوع هكر ها بايد اين كار ها رو انجام بديد :

موارد مورد نياز :

1- يك فلاپي سالم

2- يك دوست كه كامپيوتر داشته باشه تا بتونيم اين كار هايي كه در پايين ميگم انجام بديم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بعد از اين كه يك فلاپي تهيه كرديد بلاخره خودتونو به كامپوتر دوستتون برسونين ; اول مطمين شويد

كه سيستم اون هم داراي اين نوع برنامه ها نيست.

بعد از اين فلاپي را داخل فلاپي درايو قرار داده و بعد به داخل Mycomputer برويد و توي درايو

فلاپي درايو برويد. بعد از اين در ايجا يك فايل txt ايجاد كنيد و بعد id , pass خود را در داخل اون

بنويسيد. بعد اون فايل رو ذخيره كنيد.

بعد هر وقت كه به كافي نت رفتيد به جاي اينكه اون id , pass خود را وارد تايپ كنيد از اون فايل رو

بياريد و بعد كپي و پست انجام بديد. اين طور ديگه پسورد شما براي شخص فرستاده نميشه

بلكه فقط براي اون اين ارسال ميشه :
ctrl+C , ctrl+v

اميد وارم متوجه شده باشد .

مشكلي بود بپرسيد.
با سلام
فكر كنم كلك خوبي باشه تنها راه حل براي يوزر هم همينه
احسنت فكرت خوب كار ميكنه
با تشكر

آقا اولندش كه من تو كافي نت هاي ديگه كار نمي كنم چون خودم صاحب كافي نت هستم .
دومندش من هم آنتي ويروس قوي دارم هم اينكه يك سري فايروال نصب كردم و از اونجايي كه تو شبكه منو اذيت كرد مجبور به حذف او شدم.
سومندش من خودم مي تونم با copy و paste پسوردم رو نگه دارم ولي نمي تونم كه هر روز به 100 تا مشتري هم اينو ياد بدم بعدشم اگه حتي به يكيشون اينو بگم با خودش ميگه اينجا حتما مشكلي داره و مي ره و پشت سرشو هم نگاه نمي كنه و من مي مونم و اجاره آخر ماه مغازه :cry:
در ضمن بايد به اين دوست خوبم بگم كه اين نرم افزار هارو هيچ انتي ويروسي نميشناسه چون اينا ويروس نيستن .
راستي اين مشكل تنها مال من نيست جز كافي نت من 12 تا كافي نت ديگه هم تو بجنورد دچار اين مشكل هستند.
من شنيدم با بستن يك قسمت از regedit (كه نميدونم كجاش؟) ميشه كاري كرد كه ديگه نتونن از اين نرم افزارها نصب كنن ولي هنوز نفهميدم چطوري؟

behsa

Member
سلام رفيق
شما در محل كارتون چند تا Workstations داري؟ شايد بتونم كمكي كنم.

در ضمن تصور من اينه كه ايشون از Fake Messenger استفاده ميكنه. و اگر اينطور باشه نه آنتي ويروس جواب ميده نه فايروال. در ضمن شما ايشان را ميشناسيد ؟ يعني ميدانيد چه كسي هست؟!!!!!!!!!!!!!

من احتمال 80 ٪ ميدم از همين روشي كه گفتم استفاده ميكنه.

behsa1110 گفت:
سلام رفيق
شما در محل كارتون چند تا Workstations داري؟ شايد بتونم كمكي كنم.

در ضمن تصور من اينه كه ايشون از Fake Messenger استفاده ميكنه. و اگر اينطور باشه نه آنتي ويروس جواب ميده نه فايروال. در ضمن شما ايشان را ميشناسيد ؟ يعني ميدانيد چه كسي هست؟!!!!!!!!!!!!!

من احتمال 80 ٪ ميدم از همين روشي كه گفتم استفاده ميكنه.
من 4 تا workstations دارم و از نرم افزار كيلاگر (نميدونم درست نوشتم يا نه) اسنفاده كرده .
بله من اون آقا رو مي شناسم و با ايشان ملاقات هم داشتم در ضمن ايشان زير بار هيچ چيز نميرود و هيچ مسؤليتي رو هم قبول نكرن تا الان .

MnavidM

Active Member
با سلام

آقا من تا فردا يعني 4 شنبه يه برنامه خوب براي جلوگيري از اين كار ها به شما معرفي مي كنم.

خيلي توپه :wink:

behsa

Member
دوستان بهتر ميدونن اما اگر از Key Loger استفاده كرده باشه فكر كنم با كمي زيركي و هوشياري مشه نرم افزار را پيدا كرد.

behsa

Member
جاي خواصي نميتونم بهت بگم كه دنبالش بگردي. بايد كمي روش وقت بگذاري. هر نرم افزاري طور خواصي عمل ميكنه ( كه در تخصص من نيست ) اما يك راهنمايي بهت ميكنم .
برو و فايلهاي Messenger ها را چك كن. فايل اصلي كه اجرا ميكني تا برنامه اجرا بشه. آخه من مدتي پيش با همچين چيزي برخوردم كه طرف اومد بود يك نرم افزار روي سيستم كپي كرده بود
( كپي كرده بود نه اينكه نصب كرده باشه ) كه ميومد وقتي مثلا مسنجر را اجرا ميكردي يك صفحه Fak اجرا ميشد و شما مثل هميشه يوز و پسوورد را وارد ميكردي .
اونوقت مثلا نرم افزار سعي ميكرد كانكت بشه به سرور اما بعد از چند ثانيه ميگفت نميشه و دوباره سعي كن . ايندفعه وقتي وارد ميكردي كانكت كشد . و اما در دفعه اول آيدي و پسوورد شما درون يك فايل ذخيره ميشد. و طرف بعد از مدتي ميومد فايل را توسط ميل واسه خودش Attach ميكرد. ( اينطوري نه ديوار آتش و نه ويروس نميتونستن اون را پيدا كنند . ) حتي اين نرم افزار كه ركز داشت كه وقتي جاي آيدي وارد ميكردي ليست يوز و پسسورد را درون همون صفحه Fak بهت نشون ميداد.

pasargad-ir

Active Member
ويندوز

paniz_coffeenet گفت:
آقا اگه ممكنه سريع تر بگين .
ما كه خسته شديم از بس شب تا صبح مونديم اينجا و ويندوز عوض كرديم. :cry:

سلام

شما يا من كه هر شب تا 4 صبح ويندوز عوض مي كنم

همكار محترم

مرسي

جدیدترین ارسال ها

بالا