ادمین اینستاگرام : چطوری از اینستاگرام پول در بیاریم؟! (آموزشی)

dedicated

New Member

این روزا توی اینستاگرام هم میتونین دورکاری کنین و به عنوان یه ادمین اینستاگرام درآمد داشته باشین. کارفرماهای شما ممکنه چیزای مختلفی بخوان ازتون. تو این پست خیلی سریع و خلاصه میخوام این موارد رو توضیح بدم. اصلا ادمینی اینستاگرام چیه؟ چطوری شروع کنیم؟ چه مهارت هایی لازمه و .. . هر سوالی هم داشتین زیر پست بپرسین. با کمال میل پاسخگو هستم. امیدوارم مفید باشه.
اول توضیح بدم اصلا ادمین اینستاگرام یعنی چی؟
خب ادمین هر جایی (مثلا سایت ) یعنی مدیر اون . یعنی کسی که نظارت داره. کارها رو انجام میده و ... . در مورد اینستاگرام هم واقعا همینه .

این موارد رو یه ادمین اینستا باید انجام بده:

1- مشاوره و راهنمای کارفرما به جهت توسعه کسب و کار (مشاوره در تهیه ویس ، ویدئو و نحوه ی تبلیغات)
2- آپلود و انتشار محتوا شامل عکس و ویدیو به صورت منظم3- انتشار ویدئو در بخش IGTV اینستاگرام
4- نوشتن کپشن یا متن متناسب با محتوای آپلود شده
5- درج هشتگ های مناسب و مرتبط با هر پست ( در نمایش پیج شما بسیار سودمند است)
6- پاسخ به دایرکت هایی که توسط فالوور های یک پیج یا حتی افرادی که پیج را دنبال نمی کنند، ارسال شده است.7- پاسخ به کامنت های پست ها (پاسخ ها بیشتر می تواند به صورت عمومی باشد و برای اخذ قیمت و… می توان کاربران را راهنمایی کرد تا با بخش فروش شرکت شما تماس بگیرند)
8- حذف کامنت های توهین آمیز و دور از ادب (این کار می تواند با تنظیم کلیدواژه های مربوطه در بخش تنظیمات اینستاگرام انجام شود و بدین ترتیب بخشی از کار به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.)
حدود 15 مورد دیگه هم هست که در بخش وبلاگ سایت درج کردیم. ( در مطلب

ادمین اینستاگرام )

برای این که بتونین یه ادمین خوب باشین باید چه توانایی هایی داشته باشین؟

1- به قوانین اینستاگرام آشنا باشین (چطوری؟ به روز باشین. مطالعه داشته باشین.) تحلیل صفحه بلد باشین. نتایج پست ها رو با هم مقایسه کنین و ...
2- با نرم افزارهای ادیت متن و عکس و ویدئو مثل فتوشاپ و AVS ادیتور مسلط باشین. نیاز نیست که خیلی زیاد هم در حد یک طراح و گرافیست خیلی حرفه این موارد رو بلد باشین. اما به هر حال باید بتونین ویرایشات و. موارد لازم رو انجام بدین.
3- باید خلاقیت داشته باشین. بتونین پست های جدید و باحال بسازین. بتونین مردم رو با اون صفحه درگیر کنین. از پست های شما باید فالوئر جذب پیج بشه. وقتی صاحب پیج از اون صفحه اینستاگرامش درآمد داشته باشه و شما کارتون رو درست انجام بدین، قطعا تمایل به کار کردن طولانی مدت با شما خواهد داشت و شما هم امنیت شغلی دارین.
ادمین شدن کار خیلی باحال و خوبیه. اگر سوال داشتین حتما بپرسین.راستی یه پادکست کامل + قرارداد پشتیبانی اینستاگرام + شرح کامل وظایف رو در وبلاگ درج کردیم. اگر نیاز به این اطلاعات به صورت تکمیلی داشتین حتما سر بزنین به مطلب ادمین اینستاگرام . ارادتمند
 

جدیدترین ارسال ها

بالا