ادرس دهي صفحه هات سايت در منو ها

mm1990

New Member
چطو ر مي توان به يك منو كه طراحي شده ادرس يك صفحه از سايت را داد كه با وجو د همان منم در صفحه، ان صفحه جديد سايت در ان صفحه باز گردد؟

++Hadi++

Active Member
البته با دستور بالا ،صفحه refresh می شه ،ولی برا رفرش کردن یه تیکه از صفحه html (نه همش)باید div تعریف کنی و یه راههایی برا تغییرات div هست.

mm1990

New Member
ميشه لطف كنيد كد اكشن اسكريپت 3.0 رو قرار بدهيد، يا شايد من اطلاعاتم كم و همين كد درست .
راستي اينجا مثل جاوا اسكريپت خصوصيت tirget (اگر درست نوشته باشم) يا اصطلاحاً لنگر نداره تا بشه صفحه را به آن ارجاع داد تا در ان باز شود.
سپاس

mohammad.sub7

کاربر فعال
این کد اکشن 3 هستش!

اگه به دکمه نسبت دادی باید EventListener شو بنویسی تو تابع بزاریش

mm1990

New Member
1.توجه در بعضي مواقع ما از دو علامت //استفاده مي كنيم براي آدرس دهي مثلا[LTR]http://www.google.com[/LTR] در حالي كه ما بايد دو علامت [LTR]//[/LTR] را به صورت [LTR]\\[/LTR]به كار برد تا درست عمل كند.
2.به جا [LTR]_self[/LTR] مي توان از گزينه هاي [LTR]You can also use: '_blank', '_parent' , 'top'[/LTR] نيز بكار برد.
The _blank would open a new window
3. توجه به جاي چند خط رنگي پايين مي توان از كد روبرو استفاده كرد:
[LTR]navigateToURL(new URLRequest("http:\\www.google.com"),'_parent');[/LTR]
و اين در حالي است كه شما مي خواهيد از يك كليد استفاده كنيد .اما اگر چند كليد داريد كه به صفحات متفاوت مي رود شما مي توانيد يك تابع براي اين ارجاع ها مانند كد زير بنويسيد.
4. ضمنا در يكي از كدها بالا دو علامت ادرس دهي به اشتباه استفاده شده بود و دو كتيشن فراموش شده بود.
5. چه خوب يك سري از دوستان جواب رو به صورت درست انتقال بدهند.شايد من 100 سايت ديگه رو گشته باشم و
سايت شما101 امين سايت باشه، آنوقت وقت من 100 ثانيه به خاطره اينكه به جواب نرسيدم و 1 ثانيه هم به خاطره جواب اشتباه شما تلف ميشه .
6.در كل ممنون

[LTR]function button(button,url) {
button.addEventListener(MouseEvent.CLICK, myButtonFunction);
function myButtonFunction(event: MouseEvent) {
var request:URLRequest = new URLRequest(url);
navigateToURL(request, "_self");

}
}

button(home_button,"index.html");
button(photos_button,"photos.html");
button(studio_info_button,"studio-info.html");
button(deal_memo_button,"deal-memo.html");