احتیاج به یک فلش کار حرفه ای با حقوق مکفی

ali-p30soft

New Member
سلام خدمت همه دوستان
به متخصص فلش با مشخصات زیبا حقوق مکفی نیازمندیم :
1. مسلط به action script
2. توانایی ساخت سی دی های مولتی مدیا
Inter active

واجدین شرایط به شماره 09113356005 به نام آقای ابراهیمی تماس حاصل فرمائید.

shidehy

New Member
با سلام

بنده رسول زارع دانشجوی مدریت بازرگانی با توانایی های ذیل آماده به همکاری به صورت پاره وقت با کانون های تبلیغاتی و موسسه های گرافکی هستم.
تخصص:
فلش-فتوشاپ- دریم ویور- مولتی مدیا بیلدر- اکشن اسکریپت- کرل دراو- فرانت پیج- سوئیچ و ...
نمونه کار هم دارم
در صورت نیاز به گرافیست و یا طراح وب با این شماره تماس بگیرید: 09153054725
پست الکترونیک: [email protected]@gmail.com

shidehy

New Member
با سلام

بنده رسول زارع دانشجوی مدریت بازرگانی با توانایی های ذیل آماده به همکاری به صورت پاره وقت با کانون های تبلیغاتی و موسسه های گرافکی در مشهد-
تخصص:
فلش-فتوشاپ- دریم ویور- مولتی مدیا بیلدر- اکشن اسکریپت- کرل دراو- فرانت پیج- سوئیچ و ...
نمونه کار هم دارم

shidehy

New Member
با سلام

بنده رسول زارع دانشجوی مدریت بازرگانی با توانایی های ذیل آماده به همکاری به صورت پاره وقت با کانون های تبلیغاتی و موسسه های گرافکی در مشهد.
تخصص:
نمونه کار هم دارم

MAJOR

Well-Known Member
آقا ما هم همه جوره حضریم همکاری کنیم حتی حاضرم یه آب میوه هم بدم ها حقوق هم نمی خوام کارام رو نشون بدم

آقا ما هم همه جوره حضریم همکاری کنیم حتی حاضرم یه آب میوه هم بدم ها حقوق هم نمی خوام کارام رو نشون بدم

جدیدترین ارسال ها

بالا