اجكت

kamand1385

New Member
سلام دوستان
من مي خواستم توي محيط بيلدر كاري كنم وقتي كه روي آيكون سي دي رام راست كليك كرديم سي دي اجكت شود كه نه بتوان داخل سي دي را ديد نه بشود از آن كپي كرد
ممنون متشكر
يا علي

ali abedian

Banned
منظورتو واضح تر بگو.. من که نفهمیدم چی گفتی؟ این کار یا خیلی حرفه ایه یا اینکه خیلی ساده.. ولی تو خوب سوال رو طرح نکردی!!
وری گود..

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
دوست عزیز تا جایی که من میدونم همچین چیزی غیر ممکنه.

تا بعد...

silvercover

کاربر متخصص
این کار در MMB به تنهایی امکان پذیر نیست.
در نهایت راهش استفاده از DLL PlugIn و فراخوانی فایل های Dll و به تبع اونها توابع API هست. خلاصه کار خیلی پیچیده میشه که بهتره...

silvercover

کاربر متخصص
ببینید برای اینکار باید اقدام به فراخونی یه سری تابع کنبم که در MMB وجود ندارد. بهترین کار استفاده از فایل های DLL موجود هست. که برای فراخوانی اونها به DLL PlugIn نیاز داریم. ولی کلن این کاری رو که شما نیاز دارین منطقی نیست با MMB پیاده سازیش کنین.

simpatico

Member
silvercover جان سلام...منو که یادت هست...من همونم که این سوال رو چند ماه پیش توی همین انجمن مطرح کردم...
اگر یکی از دوستان لطفی کنه و یه مثال بسازه و آپلود کنه تا همه از سردرگمی بیرون بیان ممنون میشم...میدونم خواسته ی غیر منطقیه...ولی ثواب داره.....

silvercover

کاربر متخصص
دوست عزیز من وضعیت شما رو درک می کنم چرا که همه ما در مقاطعی نیاز به کمک داریم. اما متاسفانه بنده وقت ندارم برای ساخت چنین چیزی و همین جا پوزش می خام.

جدیدترین ارسال ها

بالا