اجرا كردن يه برنامه Exe روي كامپيوتر بيننده با Java script

Scooter

Member
سلام به همگي ، خسته نباشيد .
آقا اگه سوال تكراريه شرمنده ،‌ چون من هر چي گشتم جوابشو پيدا نكردم .
من ميخوام يه كد جاوا اسكريپت تو صفحه وبم بنويسم كه هر وقت اين صفحه باز شد يه برنامه اجرايي (‌ Exe ) كه توي هست من ذخيره شده روي كامپيوتر بيننده اجرا بشه ، بدونه اينكه طرف بفهمه (‌ حالا اگه اخطار بده و بفهمه هم اشكال نداره ) .
با تشكر از همگي scooter

lxl

Member
قبلا يه سايت بود به اسم www.mahmood-afshin/sanaz/ که نمی دونم الان وجود داره یا نه ؟ توی سورس صفحه که میدیدی یه همچین چیزی بود که یه فایل exe رو که در واقع آلوده به یه ویروس تروجان بود بدون اینکه شما میخواستید میریخت توی کامپیوتر . من پیشنهاد می کنم نرید اون سایت ( اگه وجود داشته باشه ) و اگه میخواد سورسش رو بردارید بهتر برید یه کافی نت و اونجا سایت رو ببینید . یه راه دیگه هم هست که در واقع toolbar های سایت های غیر اخلاقی نا خود آگاه در کامپیوتر شما نصب می شن . تعداد اون سایتهای آلوده هم زیاده . از اون ها هم میتونی کدش رو گیر بیاری .

Scooter

Member
از راهنمايي شما ممنون . اون سايت ديگه كار نميكنه ولي سايت هاي غير اخلاقي اين كا رو ميكنن . اگه كسي بتونه اين كد رو همين جا بنويسه ممنون ميشم .

lxl

Member
من كه حوصله دنگ و فنگ اون سايت ها رو ندارم . يعني احتمال اينكه خودم از اون تولبار ها بگيرم هست . اينجا سايت غير اخلاقي هم كه نمي شه معرفي كرد پس بايد خودتون دنبالش بگرديد . اما ميتونيد سوالتون رو توي سايتهايي كه در زمينه امنيت و هك فعاليت مي كنند بپرسيد و سه سوته جوابتون رو بگيريد .

nima_isp

Member
خوب اگه يادتون باشه كرم اينترنتي nimda خودشو به فايل html مي چسبوند بهتره بري آلده شي خودت ميبيني چدر راحته فكر كنم با اين بود يا شبيه به اين
<execute Script>
Source Compile Shode Exe

<execut script/>

Scooter

Member
از راهنمايي شما ممنون
ولي من سورس برنامه اجرايي رو ندارم ، فقط يه فايل Exe دارم ، اين فايل رو بايد با چه دستوري اجرا كنم ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا