اجرا كردن يك swf توسط يك فايل swf ديگر

سلام دوستان مشكل من اينجاست كه من تعدادي فايل swf دارم كه براي آنها تعدادي دكمه در يك صفحه اصلي ايجاد كرده ام اكنون مي خواهم با كليك بروي هر يك از اين دكمه ها يكي از اين فايل هاي swf در پنجره اي كه من در سمت چپ دكمه ها ساخته ام پخش شوند
مشكل اينجاست كه پس از كليك بروي load movie متاسفانه فايلها داخل پنجره سمت چپ پخش نمي شوند ويا كلا بروي محيط اصلي پخش مي شوند ويا هر جائي كه دوست دارند ويا روي دكمه ها يا مقداري از آنها را مي پوشانند چگونه مي توانم به ماكرو مديا فلش بگويم كه فايلها را داخل اين پنجره پخش كند ضمنا چگونه بايد اين پنجره را ايجاد كرد؟ آيا هر پنجره اي قبول است؟
ضمنا به علت زياد بودن فايلها امكان embded كردن آنها وجود ندارد وفايلها حالت external يا خارجي را دارند كه بايد با كليك بروي هر دكمه در پنجره مربوطه فراخواني وپخش شوند

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
دوست عزيز شما براي اينكار با همون loadMove() مي توني اين كارو انجام بدي ببين اگه مي خواي يه فايل swf ديگه اي داخل يه موي كليپ فايل swf اجرا بشه بايد آدرس دوتا رو براش بنويسي

من متوجه نشدم شما چي گفتي ضمن اينكه من گفتم هر جائي دوست ندارم اين swf ها اجرا شوند من مي خوام فقط داخل پنجره سمت چپ اجرا شوند شما بگو براي اينكار چكار كنم ؟ چطور بگويم داخل پنجره سمت چپ اجرا شوند؟

baharaneh

Member
من این کار و کردم و اجرا شد ، امیدوارم شما هم بتونید :
ابتدا شما Swf های ساخته شه را اندازه Swf اصلی بسازید و بعد در همون صفحه های Swf می تونید مکام بازشدن را تعیین کنید

چطوري عزيز دل من؟
فايل هاي من external هستند يعني خارجي وبه تعداد صد ها عدد بنابراين امكان embdd كردن وجود ندارد فايل اصلي يا main movie بايد آنها را از داخل پوشه فراخواني كند ودر پوشه سمت چپ پخش كند حالا بگوئيد چگونه؟
در زير لينك يك فايل مثال وجود دارد كه منظور مرا به صورت كامل مي رساند
حجم فايل فقط 64 كيلوبايت است
http://scorpionsofhack.googlepages.com/swfup.zip

Avang2005

مدیر انجمن
دوست عزيز همون جور كه دوست خوبم baharaneh گفت شما فايل Swf رو كه مي خواي تو اون پنجره نمايش بده رو هم اندازه اون پنچجره بايد بسازي و يه موي كليپ بسازي كه اون فايل فلش رو به داخلش لود كنه اينم يه نمونه ساده براي اين كار در اينجا يه فايل Swf داخل اين تلويزيون لود ميشه

پیوست ها

• Tv.zip
    8.6 کیلوبایت · بازدیدها: 123
مي دونيد مشكل چيه مشكل اينجاست كه فايلهاي من هم اندازه نيستند چون خيلي هايشان بازي هستند وقفل هستند نميشه اونها را decompile كرد تازه چطور بايد آنها را هم اندازه بسازم؟
به اين لينك نگاه كنيد ببينيد هر كدامشان يك سازي مي زنند

از آن گذشته من يك swf ديدم كه طرف اينكار را كرده بود يعني با بارگزاري همه فلش ها هم اندازه محيط پخش مي شدند
چطور اينكار را كرده بود؟

اصلا من دوست دارم بدانم چگونه مي توان فلش ها را هم اندازه كرد؟ resize ان كجاست؟ وچگونه بايد به برنامه گفت كه حتما داخل اين پنجره باز شوند؟ فراموش نكنيد كه فايلها صد ها عدد هستند

shirini_forush

Well-Known Member
فایل فلش رو نمیشه resize کرد. ولی کار شما چاره داره.
شما میتونید اونا رو با loadMove توی یه MC خاص لود کنید.
اون وقت اگر اون MC رو تغییر اندازه بدید فیلمتون resize میشه. ok؟
برای گرفتن اندازه فیلم ها هم میتونید از width و height استفاده کنید.

Avang2005

مدیر انجمن
اين يكي مثل مال خودت ولي ببين حتما بايد فايلهاي Swf شما هم اندازه و اندازه پنجرتون باشه

پیوست ها

• main.zip
    10.8 کیلوبایت · بازدیدها: 91
منظورتان از mc چيست؟
مرسي avang جان تست مي كنم نتيجه را اعلام مي كنم
دوستان خواهشا يكي مرحله به مرحله ودر چند خط براي من بگه چكار كنم من مثل شماها حرفه اي نيستم ولي قول مي دهم مفيد باشم وجبران كنم

Avang2005

مدیر انجمن
منظور از MC همون Movie Clip است ! شما با كجاش مشكل داريد ؟ بگيد ما حا مي كنيم

دوستان عزيز با تشكر از حمايت شما مخصوصا avang جان و safir وديگران
مشكل من لود كردن متون html به داخل محيط فلش بود اما هر چه مي كنم نمي توانم بنابراين با برنامه macromedia flashpaper متون را به swf تبديل كردم ضمنا من تعداد زيادي دكمه در سمت راست برنامه اصلي ساخته ام ويك پنجره در سمت چپ اين دكمه ها من مي خواهم با كليك بروي هر دكمه اين فايل هاي swf كه خيلي هايشان همان متن هاي فارسي تبديل شده به swf است وتعدادي از آنها هم تبليغات ويا فيلم هاي آموزشي ويا بازي هستند كه تماما swf هستند در اين پنجره اجرا شوند
در واقع امكان embded كردن ويا ضميمه كردن فايلها به main movie يا فايل اصلي اجرا كننده ممكن نيست چون حجم خيلي بالا مي رود بنابراين بايد با كليك بروي هر دكمه فايل swf مربروطه از داخل پوشه اصلي بارگزاري شود ودر پنجره سمت چپ اجرا شود تكرار مي كنم نه هر جاي ديگر فقط در اين پنجره
دستور load movie اين مشكل را دارد كه با اجراي فايها اين فايلها روي بيشتر محيط ويا حتي دكمه ها را مي پوشانند واصلا در پنجره مورد نظر من پخش نمي شوند
من مي خواهم بدانم چگونه به فلش بگويم با كليك بروي هر دكمه فايل مربوطه را از داخل پوشه فراخواني كرده ودر صورت نياز تغيير سايز دهد ودر پنجره سمت چپ پخش كند قابل ذكر است كه هر كدام از فايلهاي من يك سايزي دارد وهر كدام ساز خودشان را مي زنند ضمنا به اين علت كه بسياري از فايلهاي من بازي هاي فلش هستند ولي قفل دارند وامكان decompile وتغيير سايز ندارند
من يك جا يك برنامه فلش ديدم كه تمامي swf ها را بار گزاري مي كرد ودر يك پنجره نمايش مي داد ولي با كليك بروي وسط تصويرfullscreen مي شدند ضمنا طول وعرض هر كدام هم متفاوت بود چگونه مي توان چنين كاري كرد
به عنوان مثال اين فايل را داونلود كنيد كه حاوي تعدادي فايل swf با سايز هاي متفاوت ويك player است

swfpic.jpg

Avang2005

مدیر انجمن
دوست عزيز من mahramasrar2 : بنظر من شما مي تونيد همونجوري كه سفير جان گفت با كمك دستور _width _ و height البته من زياد با اين چيزا ور نرفتم ولي سعي خودمو ميكنم كه برات يه نمونه بزارم

shirini_forush

Well-Known Member
mc یعنی مووی کلیپ.
بقیشم که مرحله به مرحله گفتم.
از _xscale و _yscale واسه تغییر اندازه استفاده کنید. (اینه با % کار میکنن. یعنی مقدارشون به ازای 100 میشه اندازه طبیعی MC)
و از width و height هم میتونید مقدار پیکسلی اندازه رو بگیرید. اگر لازم بود.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام - سفير جان ممنون اميد وارم كه دوست خوبمان استفاده لازم رو كرده باشه

Avang2005

مدیر انجمن
اين كد ها رو بايد براي موي كليپ بنويسي مثل اين --------> Mc._yscale = 100 و Mc.xScale = 100

جدیدترین ارسال ها

بالا