Fa اجرای برنامه ساخته شده در مولتی مدیا بیلدر

miladkt

New Member
سلام خدمت همه دوستان
من و دوستانم به تازگی یک برنامه در مولتی مدیا ساخته ایم
قرار است این برنامه را روی دی وی دی گذاشته و به چند نفر بدهیم
اما یه مشکل هست.....
حتما همه میدونید که برنامه مولتی مدیا به درستی در ویندوز7و8 درست اجرا نمیشه که حتما می دونید با رفتن به propertice برنامه میشه این مشکل را حل کرد......
در برنامه ای هم که ما ساخته ایم در قسمتی کاربر روی یه لیست باکس کلیک کرده و به صفحه دیگر میره
در این حالت است که برنامه error میگیره و........
با مطالعه فهمیدیم که برای حل این مشکل همون کاری را که برای اجرای مولتی مدیا در propertice انجام میدهیم باید در exe برنامه هم انجام بدیم
اما مشکل این است که ما میخواهیم یه دی وی دی با اجرای راحت به افراد دیگه بدیم.نه تازه براشون پیغام بزاریم که برید این کار را بکنید تا برنامه درست کار کنه..............
اما سوال......
شما راه حلی بلد هستید که این مشکل را حل کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا خروجی برنامه مولتی مدیا که میره روی دی وی دی به صورت پیش فرض روی مد xp که خودمون دستی در propertice وارد میکنیم اجرا بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

booyebaran

Well-Known Member
شما باید از player هایی که توی انجمن هستش استفاده کنین یه جستجو عنایت بفرمایید به فرج مبارکتان نائل میگردید

miladkt

New Member
شما باید از player هایی که توی انجمن هستش استفاده کنین یه جستجو عنایت بفرمایید به فرج مبارکتان نائل میگردید
سلام

سرچ کردم
یه چیزهایی هم پیدا شد اما....................
کاربردی برام نداشت
لطف کنید اگه میخواهید راهنمایی بکنید دقیق راهنمایی کنید
ممنون:sad:

booyebaran

Well-Known Member
در اصل بیلدر میاد فایل سورس شما رو با Player.bin که در اصل Player.exe هستش ترکیب میکنه و فایل کمپایل شده خروجی رو به شما میده.
بیلدر وقتی که نسخه های آخریشو میساخت بحثی از ویندوز های 32 و 64 و ... نبود لذا کاربرانی مث من و شما و دیگری باید با ترفند و تاکتیک فایل هامونو روی سیستم عامل های مختلف بخورانیم.

شما اگه گزینه " Player " رو سرچ مینمودید به لینک زیر میرسیدید.

[h=2]player.bin های مولتی مدیا بیادر[/h]
یه فایل زیپه دانلود کن توضیحاتشو توش نوشته ولی جهت اطلاع میگم : یه پلیر واسه ویندوز هایی مث 7 و 8 یا به اصطلاح 64 بیتی هستش و باید جایگزین Player.bin اصلی خودت کنی و سپس فایلتو کمپایل کنی هم توی XP و هم توی 7 و 8 جواب میده و واقعا عالیه.

[h=2][/h]

booyebaran

Well-Known Member
این محصولات mrt فقط پد موس سیستم رو دستکاری نمیکنه ینی به معنای واقعی کلمه دست توی موهای سر آدم میاره تا شناسنامه آدم. قد و بالای سیستمتو میکنه مورچه خداییش چجور حوصلش میشه این همه فایلو ریسورس کنه؟

arash-mmb-tz

Active Member
دوست عزیز، امنیت خود mmb به حدی ضعیفه که بنده با visual studio مولتی مدیا رو تونستم 95 درصدشو فارسی کنم. در مورد دیکامپایل کردن هم الان شما تو اینترنت سرچ کنید کلی نرم افزار گیرتون میاد که البته من پیشنهاد نمی کنم.

آخرین ویرایش:

miladkt

New Member
در اصل بیلدر میاد فایل سورس شما رو با Player.bin که در اصل Player.exe هستش ترکیب میکنه و فایل کمپایل شده خروجی رو به شما میده.
بیلدر وقتی که نسخه های آخریشو میساخت بحثی از ویندوز های 32 و 64 و ... نبود لذا کاربرانی مث من و شما و دیگری باید با ترفند و تاکتیک فایل هامونو روی سیستم عامل های مختلف بخورانیم.

شما اگه گزینه " Player " رو سرچ مینمودید به لینک زیر میرسیدید.

player.bin های مولتی مدیا بیادر

یه فایل زیپه دانلود کن توضیحاتشو توش نوشته ولی جهت اطلاع میگم : یه پلیر واسه ویندوز هایی مث 7 و 8 یا به اصطلاح 64 بیتی هستش و باید جایگزین Player.bin اصلی خودت کنی و سپس فایلتو کمپایل کنی هم توی XP و هم توی 7 و 8 جواب میده و واقعا عالیه.
سلام دوست عزیز
رفتم تو اون صفحه
همه فایل هی داخل زیپ را هم در جای مورد نظر کپی کردم اما............
در یه قسمت برنامه من روی دبل کلیک لیست باکس نوشته ام
که صفحه دیگری را باز کند
اما با این کارهایی که شما گفتید باز هم وقتی به این قسمت رسیده روی لیست باکس دبل کلیک میکنیم not responding میشه
لطف کرده خودتون برای یک برنامه ساده این کار ار بکنید
یعنی ببینید با دبل کلیک روی لیست باکس و رفتن در صفحه دیگه مشکل داره یا نه
باز هم ممنون

miladkt

New Member
با سلام دوست عزیز.

مولتی مدیا بیلدر به طور کل با ویندوز 8 و 8.1 مشکل داره. پیشنهاد می دم که از mmb ورژن mrt استفاده نمایید تا این مشکل براتون رفع بشه:

http://forum.majidonline.com/threads/205900-مولتی-مدیا-بیلدر-برای-ویندوز-8-(واقعی)

سلام دوست عزیز
من این برنامه را گرفتم
برنامه خوبی است
مشکلی که در مورد فونت ها در mmb قبلی هست را نداره اما...........
در همون قسمتی که در پست قبل گذاشتم مشکل داره
لطف کرده شما هعم امتحان کنید

arash-mmb-tz

Active Member
دوست عزیز ، این برنامه هیچ مشکلی نداره و شما در پست اول ذکر کردید که وقتی به یه آیتم از لیست باکس کلیک می کنید ، ارور دریافت خواهید کرد .

به نظر من ، اون اسکریپتی که برای انتخاب کردن آیتم در لیست رو در همین تاپیک بزارید ، بتونیم مشکل کد نویسی رو براتون ذکر کنیم.

miladkt

New Member
سلام دوست عزیز
این هم یه پروژه اجرا کنین ببینین چی میشه
فقط در سون اول توی propertice مولتی مدیا
شاخه compatibility
تیک run this program in compatobility را بردارید
بعد برنامه را باز کرده اجرا کنید
اول باتم را زده و به لیست باکس ایتم اضافه کنید
بعد روی ایتم ایجاد شده دبل کلیک کنید

پیوست ها

• Media1.zip